Tümünü Görmek İçin Tıkla

Alyans Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Alyans Düğün Salonu

Mersin’de nezih salonlarla hizmet veren Alyans Düğün Salonu düğün nişan kına ve sünnet organizasyon türlerinde tercih ediliyor. Mersin Akdeniz ve Erdemli’de özel günlerin mekanı olarak bilinen Alyans Düğün Salonu’nda birçok davet verebilirsiniz. Nişan törenlerinde düğüne güzel bir adım atmak, düğün davetlerinizde özel anılar biriktirmek ve eğlenmek için tercih edebilirsiniz. Kına törenlerinin de aranan mekanı olan Alyans Düğün Salonu, düğün fiyatları konusunda da cömert bir mekan olarak biliniyor.

Alyans Düğün Salonu'nda Sunulan Hizmetler

Hizmet anlayışını organizasyon türlerine göre belirleyen mekanda profesyonel bir kadro davetlilerinize memnuniyet vaat ediyor. Özel organizasyon ve davetlerde davetlilere yakışır ev sahipliği yapan Alyans Düğün Salonu her kutlamanın kusursuz sonlanması için elinden geleni yapıyor. Beklentilerinizi karşılayacak bir mekan arıyorsanız Mersin’in nezih mekanı Alyans Düğün Salonu ile tanışmalısınız. Tecrübeli düğün organizatörleri ve alanında uzman nişan ekibi davetlerinizi planladığınız gibi tasarlıyor. Alyans Düğün Salonu hizmetleri dahilinde yemekli veya yemeksiz düğünler veya davetler planlanabilir. Yemekli ve yemeksiz lüks davetler için mekanın güler yüzlü personeli ile tanışmalısınız. Mekanda 800 kişiye kadar yemekli veya yemeksiz davetler planlanabilir. On katlı pasta ve davetli sayısına göre içecek gibi hizmetlerinin yanında çiftlere 10 poz fotoğraf hediye ediliyor. Ayrıca 120 dakikalık video çekimi de yapılıyor. Talebe göre gelin başı ve araba süsü de temin edilebilir. Düğün davetlerinde çiftlerin hayatından kesitlerin sunulduğu sinevizyon gösterisi yapılıyor. Düğün, nişan ve kına gibi organizasyon türlerinde vazgeçilmez müzik hizmeti için de profesyonel bir eğlence ekibi bulunuyor. Alanında uzman deneyimli ekip davetlilerinizin memnuniyeti için hizmet veriyor. Aynı zamanda salonların jeneratörlü ve klimalı olduğunu da belirtelim. Sahneye doğru geniş bir görüş açısı sunan salonlara asansörle ulaşılabiliyor. Salonlarda konserler, özel kurumsal etkinlikler, doğum günü partileri de yapılabilir.

Alyans Düğün Salonu'na Ulaşım ve Fiyatları

Akdeniz’de merkezi bir konumda bulunan Alyans Düğün Salonu’na kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Açık adres ise şu şekilde: Mithatpaşa Mahallesi, 5504. Sk. No:30, 33040 Akdeniz/Mersin. Alyans Düğün Salonu, Saloon Lila, Saloon Turanj ve Saloon Erdemli adlı salonları ile davetlilerinizi ağırlıyor. Her bütçeye uygun düğün fiyatları ile hayalinizdeki düğün ve nişan törenlerini tasarlayın! Parmağınızdaki alyansın mutluluğunu Alyans Düğün Salonu ile yaşayın! Mutluluklar…
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • LL
    L****

    Salon tam olarak düğün gibi organizasyonlar için birebir.biz görüşmeye gittiğimizde çok hoşumuza gitti.salon adeta eğleneye çağırıyor.eğlence alanı çok geniş,her masa alanı görüyor.yemeklerden de şikayet almadık.bazı masalara yemekler geç gitmiş ama biz pek önemsemedik.bunu düşünecek vaktimi olmadı.çünkü hep oynuyorduk.:)

Konum

Mithatpaşa Mahallesi, 5504. Sk. No:30, 33040 Akdeniz/Mersin, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%