Tümünü Görmek İçin Tıkla

Araz Çiftliği Villa

0.0 (0 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Araz Çiftliği Villa Hakkında

Bolu ilinin Merkez ilçesinde yer alan Araz Çiftliği Villa, sunduğu özel imkanlarla balayı çiftlerinin huzurlu ve sakin bir tatil geçirmelerini sağlıyor. Tatillerini keyifli ve şehirden uzak geçirmek isteyen misafirler için konaklama fiyatları 1.750 TL’den başlıyor. Balayı çiftlerine şömine başında ve dağ manzarası eşliğinde romantik bir tatil imkanı sunan otelde çiftlere özel olarak şarap ikramı da yapılıyor. Villada bulunan imkanlar sayesinde ev konforunu hisseden misafirler, villaya ait piknik alanında keyifli vakit geçirme imkanı da buluyor. Kişiye özel kiralanan villada misafirlere banyo ve mutfak imkanları eksiksiz olarak sağlanıyor. Barbekü olanakları da bulunan otelde misafirlerin akşam yemekleri sıcak ve keyifli bir hale dönüşüyor. Uzun süreli konaklama imkanı da bulunan tesiste temizlik hizmetlerine de ekstra önem veriliyor. Kayak pistine olan yakınlığı sayesinde misafirlerin tatillerini farklılaştıran Araz Çiftliği, aynı zamanda orman yürüyüşleriyle çevreyi keşfetme imkanı da sağlıyor. Villa, tatilini Bolu’nun eşsiz ve romantik manzarası eşliğinde geçirmek isteyen balayı çiftlerini bekliyor.

Araz Çiftliği Villa Balayı Fiyatları

Konaklanan zamana göre fiyatların değişiklik gösterdiği villada bir gecelik konaklama fiyatları 1.750 TL’den başlıyor. Konaklama detaylarına ve fiyatlarına ulaşmak için bizimle "Fiyat Teklifi Al" butonundan ücretsiz formu doldurabilirsiniz.

Nerededir?

Bolu’ya 15 km, Kartalkaya’ya 22 km, Yedigöller Milli Parkı’na 57,1 km ve Abant Gölü’ne 64,1 km mesafede konumlanan villanın açık adresi ise şu şekilde: 14030 Kındıra / Merkez / Bolu.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Sadece Oda.
  • Otelin Fiyatları
Araz Çiftliği Villa'da bir gecelik konaklama fiyatları 1.750 TL'den başlıyor.
  • Giriş Çıkış Saatleri
Otele en erken giriş 11.00 ve sonrası yapılırken çıkış saati en geç 11.00 oluyor.
  • Yeme İçme
Misafirler tesis edilen mutfakta kendi yemeklerini hazırlıyor.
  • Aktiviteler
Villanın çevresinde gece yürüyüşleri ve barbekü partileri yapılıyor.
  • Otel Olanakları
Açık Otopark, Otopark.
  • Balayı Detayları
Balayı çiftlerine özel şarap ikramı yapılıyor.
  • Çevre ve Konum
Araz Çiftliği, Bolu’ya 15 km, Kartalkaya’ya 22 km, Yedigöller Milli Parkı’na 57,1 km ve Abant Gölü’ne 64,1 km mesafede konumlanıyor.
  • Temizlik ve Hijyen
Villa her konaklama öncesi üstün temizlik standartlarına göre temizleniyor.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

14030 Kındıra/Bolu Merkez/Bolu

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%