Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ayder Palas Apart

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Ayder Palas Apart Hakkında

Ayder Palas Apart Türkiye yayla turizmini yaygınlaşmasına öncülük eden Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde konumlanıyor. Otel Ayder’ in tam olarak merkezinde bulunuyor. Ayder balayı tatili fiyatları 500 TL’den başlıyor. Otel hızlı giriş ve hızlı çıkış imkanı sağlayarak zaman konusunda tasarruf yapabilmenizi sağlıyor. Otelin tüm odaları dağ manzarası görüyor. Odalarda özel dizayn yataklar, 82 ekran LED TV ve diğer ihtiyaç duyabileceğiniz tüm eşyalar bulunuyor. Oteldeki odalar sırasıyla 25 metrekare, 35 metrekare, 45 metrekare, 50 metrekare ve 55 metrekare büyüklüğündeki odalardan oluşuyor. Otelin tur danışmanlığı bölümü bulunuyor. Bu bölümde, otele oldukça yakın konumlarda bulunan doğal ve tarihi güzelliklere gezi düzenlenmesi hizmeti veriliyor. Talep etmeniz halinde sadece Ayder Yaylası ile kısıtlı kalmayarak diğer doğal güzellikleri de deneyimleyebiliyorsunuz. Otelin resepsiyon hizmeti sabah, öğle veya akşam fark etmeksizin 7 gün 24 saat hizmet veriyor.

Ayder Palas Apart Balayı Fiyatları

İşletme birçok hizmet sağlanıyor. Bu hizmetlerin bazıları ücretsiz olarak sağlanıyor. Bazıları için ise cüzi miktarlarda ücret ödenmesi gerekebiliyor. Otelde balayı tatili 500 TL’den başlayan fiyatlarla mümkün kılınıyor. Otel hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ayder Palas Apart Nerededir?

Otel tam olarak Ayder Yaylası’nın merkezinde yer alıyor. Alanı ulaşım araçlar ile sağlanabiliyor. Otelin açık adresi aşağıda yer alıyor. Adres: Ayder Yaylası Yolu, 53780 Yukarışimşirli/Çamlıhemşin/Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi

Sadece Oda.

  • Otelin Fiyatı

500 TL 'den başlayan fiyatlarla hizmet sağlanıyor.

  • Giriş Çıkış Saatleri

Otelin giriş saati 10.00 , çıkış saati ise 12.00'dır.

  • Aktiviteler

Otelde tur danışmanlığı yapılıyor.

  • Yeme İçme

Otel içerisinde tüm yeme içme faaliyetleri gerçekleştiriliyor.

  • Otel Olanakları

Çamaşırhane, İnternet, Kablosuz İnternet, Lobi, Otopark, Ütü Hizmeti.

  • Çevre ve Konum

Otel dağ manzarasına sahip ve Ayder Yaylası'nın tam ortasında yer alıyor.

  • Covid - 19 Tedbirleri

- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Ayder Yaylası Yolu, 53780 Yukarışimşirli/Çamlıhemşin/Rize

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%