Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ayder Resort Hotel

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Ayder Resort Hotel Hakkında

Ayder Resort Hotel, tertemiz havası ile meşhur Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde konumlanıyor. Ayder Resort müşterilerine harika bir doğa portresi sunmanın yanı sıra yöresel birçok deneyim sunuyor. Otelin toplamda 175 kişiyi ağırlama kapasitesi bulunuyor. Otelin tek, çift, üç, dört kişilik odaları bulunuyor. Toplamda 58 oda ile otel hizmet veriyor. Ayder Hotel balayı tatilinizde sizi ağırlamak ve harika bir deneyim ile misafir etmek için kapılarını aralıyor. Tesiste sizleri daha iyi ağırlamak ve muhteşem anlar yaşatabilmek adına birçok farklı hizmet sağlanıyor. Bu üstün hizmetler başında oda servisi, açık büfe restoran, özel otopark ve kablosuz internet gibi hizmetler geliyor. Otel 577 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor. Sizde bu harika deneyime ortak olmak isterseniz Ayder Otel’i tercih edebilirsiniz.

Ayder Resort Hotel Balayı Fiyatları

Otelde birçok farklı oda konsepti bulunuyor. Farklı konseptlerin seçilmesi durumunda fiyatlarda değişkenlik olabiliyor. Otel balayı için 577 TL başlangıç fiyatları ile hizmet sağlıyor. Otel hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ayder Resort Hotel Nerededir?

Tesis, Ayder Yaylası’nda konumlanıyor. Otele otobüsle, kendi aracınızla, taksi ve minibüsle kolayca ulaşabiliyorsunuz. Trabzon Havalimanı’nda inerek oradan da ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Otelin açık adresi aşağıda yer alıyor. Adres: Kaplıca Mah. Aşağı Ambarlık Mevkii Ayder Yaylası / Çamlıhemşin / Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı, Premium Her Şey Dahil, Ultra Her Şey Dahil.
  • Otelin Fiyatı
Ayder Resort Hotel Çamlıhemşin balayı fiyatları 577 TL'den başlıyor.
  • Giriş Çıkış Saatleri
Otelin giriş saati 14.00 , çıkış saati ise 12.00'dır.
  • Yeme İçme
Yeme içme faaliyetleri ücretli olarak otelin restoranında sağlanıyor.
  • Otel Olanakları
Çamaşırhane, Gazete Servisi, Kablosuz İnternet, Kuru Temizleme, Lobi, Otopark, Resepsiyon Hizmeti, Transfer Hizmeti, Ütü Hizmeti.
  • Çevre ve Konum
Otel Ayder Yaylası'nda konumlanıyor. Bir çok farklı ulaşım aracıyla kolayca ulaşılabilen otelin konumu doğanın ortasında yer alıyor.
  • Otelin Ücretli Olanakları
Çamaşırhane, Kuru Temizleme bulunuyor.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kaplıca Mah. Aşağı Ambarlık Mevkii Ayder Yaylası / Çamlşıhemşin / RİZE

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%