Tümünü Görmek İçin Tıkla

Batı Akdeniz Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Costa Smeralda

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Batı Akdeniz Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Costa Smeralda

Costa Smeralda Batı Akdeniz Gemi Turu ile yapacağınız balayı tatilinizde evliliğiniz ilk günlerinin tadına varabilirsiniz. İtalya’nın sokaklarının ruhunu koklayacak, Fransa ve İspanya’da hayatınız en romantik dakikalarınızı yaşayacaksınız. Balear Adaları’nda yaşadığınızı iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Balayı çiftlerinin gözdesi olan gemi turları arasında en keyiflilerinden birisi olan Batı Akdeniz Gemi Turu Costa Cruises kalitesi ile sizlerle.  

Ayrıntılı bilgi almak ve tüm balayı fırsat ve tekliflerinden yararlanmak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık hizmetinden yararlanabilir ve “Teklif Al” formunu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Costa Smeralda ile Batı Akdeniz Gemi Turu Programı

Costa Smeralda balayı gemi turu programı’nda aradığınız tüm zevk ve macerayı bulabilirsiniz. Sizler için özenle belirlenmiş olan tur rotasını ve haritasını aşağıdaki tabloda inceleyebilirsiniz.

TUR ROTASI / 21 MAYIS 2020 / 7 GECE
TARİH LİMAN ÜLKE VARIŞ KALKIŞ
21.05.2020 Civitavecchia/ROMA İTALYA - 19:00
22.05.2020 La Spezia İTALYA 08:30 20:30
23.05.2020 Savona İTALYA 07:00 18:00
24.05.2020 Marsilya FRANSA 08:30 17:00
25.05.2020 Barselona İSPANYA 08:00 19:00
26.05.2020 Palma de Mallorca BALEAR ADALARI 08:00 18:00
27.05.2020 Denizde Seyir - - -
28.05.2020 Civitavecchia/ROMA İTALYA 08:00 19:00

Costa Smeralda’nın değerli konukları İstanbul’dan Roma’ya uçuşlarının ardından Roma’dan programa başlayacaklar. İtalya’nın Civitavecchia kentinden yolculuğa çıkacak olan benzersiz Costa Smeralda Gemisi, turun ikinci günü yine İtalya’nın La Spezia kentinden Savona’ya devam edecek. Ardından Fransa’nın Marsilya kentini kendisine gelecek durak belirleyen Costa Smeralda, Fransa’nın ardından İspanya’da dinlenecek. Turun 5.gününde Barselona’yı dolaşacak olan Smeralda, heyecanlı konukları ile Balear Adaları’na yolculuk edecek. Son günlerine yaklaşırken bir gününü denizde seyir halinde geçirecek olan Costa Smeralda Batı Akdeniz Tur Gemisi son gününde başlangıç noktası olan Civitavecchia’ya geri dönecek. Bu keyifli turun ardından Roma’dan İstanbul’a düzenlenecek olan sefer ile yolculuk sona erecek.

Tur Tarihleri

Mayıs Temmuz
21.05.2020 – 28.05.2020 11.07.2020 – 17.08.2020

İlk turuna 21 Mayıs’ta çıkacak olan Costa Smeralda Batı Akdeniz Turu Gemisi, 11 Temmuz’da ikinci seferini düzenleyecektir. Fiyatlar tarihe bağlı olarak dövüzdeki kur değişimleri sebebiyle değişkenlik gösterebilir. Bu sebeple erken rezervasyon avantajlarından faydalanmak ya da her şey dahil fiyat bilgisini öğrenmek için hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.

Costa Smeralda ile Batı Akdeniz Gemi Turu Fiyatları

KATEGORİ 21.05.2020
Promo İç Kabin 849€
İç Kabin 949€
Dış Kabin 1099€
5. Güvertede Demir Balkonlu Klasik Kabin 1199€
Üst Güvertede Balkonlu Premium Kabin Sorunuz
Tek Kişi Farkı Sorunuz
3. ve 4. Kişi Yetişkin 699€
3. ve 4. Kişi 17 Yaş Altı Çocuk 499€
Havalimanı ve Liman Vergileri 420€

Yukarıdaki tabloda bahsedilen fiyatlar tek kişilik fiyatlardır. Rezervasyon ve iade şartları ile ilgili ayrıntılı bilgiyi DüğünBuketi.com’ dan alabilirsiniz.

Costa Smeralda Batı Akdeniz Balayı Gemi Turu Hizmetleri

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Akdeniz’in en yeni gemisi olan CostaSmeralda Batı Akdeniz Gemi Turu seyahatiniz boyunca yapacağınız tam pansiyon konaklama fiyatlara dahildir.
 • Gidiş ve dönüş olmak üzere İstanbul - Roma arasına yapacağınız uçuşlar için ek bir ödeme talep edilmemektedir.
 • Tur boyuna alacağınız Türkçe Rehberlik Hizmeti ücretsizdir.
 • Havalimanı ve liman vergileri ücrete dahildir.
 • Havalimanı ve liman arasında yapılacak olan transferler için ek ücret alınmamaktadır.
 • Gemide sunulan sabah,öğle ve akşam yemekleri ayrıca ikramlar fiyata dahildir.
 • Gemide yararlanabileceğiniz eğlence ve şovlar için harici bir ücret talebi bulunmamaktadır.
 • Gemi içerisinde bulunan spor salonu ve fitness alanlarının kullanımı ücretsizdir.
 • Seyahat süresi boyunca sağlanan seyahat ve sağlık sigortası da fiyata dahil hizmetler arasına yer almaktadır.

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Günlük kişi başı ödenen servis ücretleri zorunlu olup fiyata dahil değildir.
 • İptali kapsamakta olan seyahat sağlık sigortası ücrete dahil değildir.
 • Sağlık hizmetleri ve düzenlen kara turlarına katılım ek ücretlidir bunun yanı sıra kişisel harcamalarda fiyata dahil olmayan ücretler arasındadır.
 • Gemideki içecekler fiyata dahil değildir.
 • İç hatta bağlantı uçuşu yapacak konukların ödemelerini kişisel yapması gerekmektedir.
 • Gerekli vize ücreti ve yurt dışı çıkış harcı fiyata dahil olmayan ücretler arasında yer almaktadır.

Costa Smeralda Hakkında Bilgiler

Costa Smeralda Akdeniz’in en yeni gemisi olup toplam 2612 kabine ve 1682 personele sahiptir. Kabin türleri, özellikleri ve gemi hakkında merak ettiğiniz her şeyi bu bölümde bulabilir ve Costa Smeralda’yı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Kabinler ve Özellikleri

Costa Smeralda kabinleri tüm konuklarının mutluluğu ve konforu için özenle tasarlanmış ve planlanmıştır. Bu sebeple kabinler dört kategoriye ayrılır. İç kabinler, dış kabinler, balkonlu kabinler ve suit kabinler olarak isimlendirilmiş odalar konukların hizmetine sunulmuştur.

İç Kabin Özellikleri

İç kabinler, iç klasik kabinler ve iç premium kabinler şeklinde iki ayrı gruba ayrılmaktadır.

İç Klasik Kabin

Kabin içerisinde iki kişinin konaklayabilmesi mümkündür. Bu kabinlerde kişinin talebine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Özel banyo, duş, mini bar, televizyon, telefon saç kurutma makinesi ve kasa mevcuttur. Bu klasik kabinler ilk güverte içerisinde yer almaktadır.

İç Premium Kabin

Kabin içerisinde iki kişinin kalabilmesi mümkündür. Bu kabinlerde kişinin talebine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak bulunmaktadır.İç Klasik Kabin ile aynı malzemeleri barındıran İç Premium Kabin’lerin özelliği yüksek katlarda bulunmasıdır.

Dış Kabin Özellikleri

Dış kabinler dış klasik kabinler ve dış premium kabinler şeklinde iki ayrı gruba ayrılmaktadır.

Dış Klasik Kabin

Kabin içerisinde iki kişinin kalabilmesi mümkündür. Bu kabinlerde kişinin isteğine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik büyük yatak bulunmaktadır. Özel banyo, duş, mini bar, televizyon, telefon, saç kurutma makinesi ve kasa mevcuttur. Bu kabinlerin özelliği içerisinde büyük bir pencereye sahip olmalarıdır. Dış klasik kabinler geminin ilk güvertesinde bulunmaktadır.

Dış Premium Kabin

Kabin içerisinde iki kişinin konaklayabilmesi mümkündür. Bazı kabinlerde üç veya dört kişiye kadar konaklama imkânı bulunmaktadır. Bu kabinlerde kişinin talebine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Oda içerisindeki eşyaların hepsi yukarıdakilerle aynıdır. Bu kabinlerin özelliği içerisinde büyük bir pencereye sahip olmalarıdır. Dış premium kabinler geminin üst katlarında bulunmaktadır.

Balkonlu Kabin Özellikleri

Balkonlu kabinler Balkonlu klasik kabinler ve Balkonlu premium kabinler şeklinde iki ayrı gruba ayrılmaktadır.

Balkonlu Klasik Kabin

Kabin içerisinde çift kişinin kalabilmesi mümkündür. Bu kabinlerde kişinin talebine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik büyük yatak bulunmaktadır. Duşlu banyo, mini bar, kasa, uydulu televizyon,klima, çalışma ve makyaj masası, saç kurutma makinesi, 24 saat hizmet veren oda servisi, kanepe ve geniş ve ferah oturma alanı mevcuttur. Bu odaların özelliği kişiye özel balkona sahip olmalarıdır.

Balkonlu Premium Kabin

Kabin içerisinde iki kişinin konaklayabilmesi mümkündür. Bu kabinlerde kişinin talebine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Bu kabin içerisindeki malzemelerin hepsi Balkonlu Klasik Kabin ile aynıdır.Bu odaların özelliği kişiye özel balkona sahip olmaları ve geminin üst katlarında bulunmalarıdır.

Suit Kabin Özellikleri(S)

Kabin içerisinde üç kişinin konaklayabilmesi mümkündür. Bu kabinlerde kişinin talebine göre iki tek kişilik veya bir çift kişilik yatak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra kanepe, dolap, duşlu banyo ve jakuzi, mini bar, kasa, uydulu televizyon,klima, çalışma ve makyaj masası, saç kurutma makinesi, 24 saat hizmet veren oda servisi, kanepe ve geniş ve ferah oturma alanı mevcuttur. Bu odaların özelliği kişiye özel balkona sahip olmalarıdır. Bunun yanında suit oda sahiplerine gemi içerisinde check-in sorasında öncelik ve etkinlik biletlerinin öncelikli tedarik edilmesi gibi birçok ayrıcalık bulunmaktadır.

Genel Kullanım Alanları Özellikleri

Toplam 2612 kabini bulunan Akdeniz’in en yeni gemi olan CostaSmeralda içerisinde 11 adet restaurant ve 19 adet bar bulunmaktadır. İlk yolculuğunu büyük bir coşkuyla kutlayan Smeralda, devamındaki turlarda konuklarına benzersiz bir tatil vaat ediyor. Sektörde usta, dünya mutfağına hakim aşçıların damağınızda adeta şölene sebep olacak enfes yemeklerinden, eğlence ve maceranın adresi takım sporları ve kişisel bakım ve rahatlama saatlerine kadar benzersiz seçenekler sunuyor.

Gününüzün Aktivitelerle Eğlencenin Sınırlarında Geçmesini İster Misiniz?

Costa Smeralda içerisinde takım oyuncularına özel sahalar sunmakla beraber futbol, basketbol ve voleybol gibi oyunların tadını çıkarmanızı sağlıyor. Güzellik salonlarında kendinizi şımartabilir, yaşam merkezlerinde kendinizi yeniden doğmuş gibi hissedebilirsiniz. Buhar banyosu ve saunada detoks ile vücudunuzun hava almasını sağlarken jakuzi ve birbirinden özel masaj seçenekleriyle ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Uzun zamandır yogaya başlamak istiyor fakat sürekli erteliyorsanız CostaSmeralda size bu konuda da uzman eğitimcileri ile yardımcı olmaya hazır.

En Güzel Anlarınızı Yanınızda Saklayın

Siz eğlencenin ve tatilin tadına varın diye çeşitli yerlerde bulunan fotoğrafçılar sizin en benzersiz anlarınızı yakalayacak ve bunları anı olarak saklamak isterseniz diye de her zaman yanınızda olacaklar. Anı demişken dostlarınıza küçük hediyeler seçmek ya da kendinizi şımartmak isterseniz diye gümrük dışı alışverişi yapabileceğiniz birçok mağaza da hizmetinizde sunulmakta.

Güneşin Utanıp Saklandığı Sırada Sizin Işığınız Gemide Parıldasın…

Akşam saatlerinde dostlarınızla sektörün en iyileri tarafından tabağınıza sunulmuş tatlara doyduktan sonra Costa Smeralda’nın sizlere sunduğu tiyatro oyunlarını izleyebilirsiniz. Gösteri sanatları adına her şeyi bulabileceğiniz bu gemide sihirbazlar, akrobatlar, dansçılar ve şarkıcıları sizler için gösteriye yapmaya hazır bekleyecekler. Gösteriye doyduktan sonra şansınızı casinoda deneyebilir, üstünüzdeki enerjiyi de discoda atarak dansa ve müziğe doyabilirsiniz.

Neden Batı Akdeniz Turuna Gitmelisiniz?

Batı Akdeniz Bölgesi insanları sıcak eğlenceli dünyanın birçok bölgesinde kaybedilen o samimiyeti canlı tutabilmeyi başarmış bir yerdir. İspanya’nın sıcak ve tutkulu danslarında kaybolup Şairler Körfezi’nde taze balayı mutluluğunuzda birbirinize yeniden âşık olabilirsiniz. İtalya’nın La Spezia kentindeki Spezia Körfezi’ne Şairler Körfezi denmektedir. Bu bölgenin doğal güzelliklerinden bu adı aldığını düşürsek, düşünün bu güzellik sizi nasıl kendinizden geçirecek…

Diğer Bilgiler

 • Konaklama fiyatları için belirtilen tablodaki ücretler kişi başı fiyatlarıdır.
 • İstanbul – Roma arasına yapılacak olan uçuş seferi Türk Hava Yolları’na ait olup ekonomi sınıfı bir yolculuğu içermektedir.
 • Costa Cruise gemilerinde konukların sorunsuz internet erişimine sahip olmaları adına misafirlere internet paketleri sunulmaktadır. Günlük 8€ olan sosyal medya internet paketi ile Facebook, Instagram, Twitter ve Whatsapp’a gün içinde kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz.
 • İptal ve iade şartları ve merak ettiğiniz her şey hakkında ayrıntılı bilgi almak ve sizlere özel fırsatlardan yararlanmak için DüğünBuketi.com’dan bize ulaşabilir ücretsiz danışmanlık hizmetimizden yararlanabilirsiniz.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • AA
  A**** A****

  Uzun zamandır yaptığımız hesaplarımız yurt dışına çıkmanın ne kadar masraflı olacağını gösterdi. Eşimin aklına balayı için gemi turu geldi ve kendi yaptığımız plana nazaran gerçekten çok daha hesaplı oldu. Üstelik çok eğlenceli ve dolu dolu geçen bir seyahat oldu. Yurt dışına meraklı böyle bir deneyim yaşamak isteyen herkese tavsiye edilir.

Konum

İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%