Batı Akdeniz Balayı Gemi Turu I 7 Gece 8 Gün I Costa Pacifica

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Batı Akdeniz Balayı Gemi Turu I 7 Gece 8 Gün I Costa Pacifica

Hayatınızın en özel günlerini balayı gemi turu ile birlikte daha da eşsiz hale getirmek istemez misiniz? Muhteşem düğün organizasyonunuzu, harika bir gemide 7 gece 8 gün Batı Akdeniz’i keşfederek taçlandırmak istiyorsanız eğer Costa Pacifica doğru adres! Pacifica’nın fotoğraflarını bile incelediğinizde siz de içinizden “Burada olmalıyız!” diyeceksiniz. Costa tüm ihtişamı ile size harika bir balayı gemi turu sunuyor.  

Costa Pacifica’nın namını sizler de duydunuz mu? Balayını Pacifica’da geçiren çiftlerimiz deneyimlerini anlata anlata bitiremiyorlar. Düğün Buketi olarak Costa Pacifica’da balayını geçiren çiftlerimizden seyahatleri sonrası özel olarak teşekkür telefonu bile aldık! Bu yüzden Batı Akdeniz balayı gemi turunu planlarınız arasına alırsanız, sizin adınıza çok mutlu olacağız.

Costa Pacifica ile Batı Akdeniz Gemi Turu Programı

 Costa Pacifica’nın tarihlere göre değişkenlik gösteren 2 adet rotası bulunmaktadır. Aşağıdaki tabloda detaylı bir şekilde tarihleri ve rotadaki ufak değişimleri görebilirsiniz.

Tarihler Rota
7 Nisan 2020 – 14 Nisan 2020 İTALYA-İSPANYA-MALTA-SİCİLYA-BALEAR ADALARI
14 Nisan 2020 – 21 Nisan 2020 İTALYA-İSPANYA-MALTA-SİCİLYA-BALEAR ADALARI
21 Nisan 2020 – 28 Nisan 2020 İTALYA-İSPANYA-MALTA-SİCİLYA-BALEAR ADALARI
2 Haziran 2020 – 9 Haziran 2020 İTALYA-İSPANYA-MALTA-SARDUNYA-BALEAR
9 Haziran 2020 – 16 Haziran 2020 İTALYA-İSPANYA-MALTA-SARDUNYA-BALEAR
16 Haziran 2020 – 23 Haziran 2020 İTALYA-İSPANYA-MALTA-SARDUNYA-BALEAR

Nisan ayında yapacağınız balayı gemi turunuz için tur programı aşağıda belirtilmiştir.

Liman Ülke Varış Kalkış
La Valletta Malta 08:00 18:00
Catania Sicilya 07:00 13:00
Civitavecchia & Roma İtalya 08:00 -
Cenova& Portofino İtalya 08:00 17:00
Barselona İspanya 13:00 21:00
Palma de Mallorca BalearAdaları 08:00 18:00
DenizdeSeyir - - -
La Valletta Malta 08:00 -

Haziran ayında yapacağınız balayı gemi turunuz için tur programı aşağıda belirtilmiştir.

Liman Ülke Varış Kalkış
La Valletta Malta 08:00 15:00
Cagliari Sardunya 09.30 18:00
Civitavecchia &Roma İtalya 08:00 19:00
Cenova& Portofino İtalya 08:00 17:00
Barselona İspanya 13:00 21:00
Palma de Mallorca BalearAdaları 08:00 18:00
DenizdeSeyir - - -
La Valletta Malta 08:00 -

Sizin için en uygun tarihibelirleyebilmek ve tur programı hakkında daha ayrıntılı bilgi vermek için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz.Düğün Buketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız. Ya da bir tıuk ötenizdeki “Teklif al” butonu aracılığıyla istediğiniz gemi turu için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Costa Pacifica ile Batı Akdeniz 7 Gece 8 Gün Balayı Gemi Turu Fiyatları

Costa Pacifica’nın tarihlere göre değişkenlik gösteren fiyatlarını aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

  İç Klasik Kabin (1.Güverte) İç Premium Kabin (6.Güverte) Dış Klasik Kabin (1.Güverte) Dış Premium Kabin (2.Güverte) Balkonlu Kabin
7 Nisan 2020 4990₺ *DOLDU* 5600₺ *DOLDU* 7200₺
14 Nisan 2020 3900₺ 4200₺ 5200₺ 5350₺ 6200₺
21 Nisan 2020 4900₺ 5100₺ 5900₺ 6100₺ 6900₺
2 Haziran 2020 5100₺ 5290₺ 6190₺ 6350₺ 7250₺
9 Haziran 2020 5900₺ 6100₺ 6650₺ 6800₺ 7700₺
16 Haziran 2020 6500₺ 6680₺ 7150₺ 7290₺ 8300₺

Düğün Buketi olarak belirtmek isteriz ki, fiyatlar 2 kişilik kabinlerde kişi başı fiyatıdır. Üç veya dört kişi katılmak isteyen çiftlerimiz için fiyatların değişkenlik gösterebileceğini de söylemeliyiz. Dilerseniz “Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerinizi girebilir, Costa Pacifica’nın Düğün Buketi’ne sunduğu özel fiyat teklifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Costa Pacifica Fiyata Dahil Hizmetler

Costa Cruise, siz değerli çiftlerimizin dillere destan bir balayı geçirmesi için en ince ayrıntıya bile dikkat etmiştir. Costa Pacifica’da tur süresince tam pansiyon konaklamanın fiyata dahil olduğunu söylememize gerek bile olduğunu düşünmüyoruz. Batı Akdeniz’i keşfetmeye Malta’dan başlayacağını gören çiftlerimiz, “Peki biz Malta’ya nasıl gideceğiz?” sorusunu birbirlerine sormuştur. Costa Cruise bu noktada siz çiftlerimizi mutlu etmek adına İstanbul-Malta uçuşlarınızı da karşılıyor. Malta’ya ayak bastığınız andan itibaren, kişi sayısına bakılmaksızın tüm davetlilerin birebir yararlanacağı şekilde Türkçe rehberlik hizmeti de yanınızda olacak! Toplam 2800₺ civarındaki havalimanı ve liman vergilerini de karşılayan Costa Cruise, bu noktalara transferleri de kendi sorumluluğunda bulunduruyor. Birbirlerinden lezzetli sabah, öğle ve akşam yemeklerinin de fiyata dahil olduğunu söylerken ara ikramlarında bu kapsam altında olduğunu unutmamalıyız. Gemi kullanım alanları kısmında da bahsedeceğimiz üzere, Costa Pacifica’da bulunan eğlence, fitness ve spor alanları da ücretsiz olarak hizmetinizde olacak! Ayrıca Costa Cruise, seyahat süresince seyahat sağlık sigortanızı da düşünmüştür.

Costa Pacifica Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Fiyata dahil olan hizmetleri dip köşe anlattıktan sonra fiyata dahil olmayan hizmetlerden de bahsetmek isteriz. İstanbul – Malta uçuşlarının Costa Cruises tarafından karşıladığını biraz önce bahsetmiştik. Ancak İstanbul dışından katılacak olan gelin ve damatlarımız için İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşmaları Costa’nın kapsamında değil. Gerekli vize işlemlerinin ücretini ve yurt dışı harcını da karşılamayan şirket, seyahat sırasındaki kara turlarını da fiyata dahil olarak belirtmemiş. Herhangi bir iptal durumunda ise fiyata dahil olan seyahat sağlık sigortanızın da geri ödemesinin yapılmayacağını belirtmek isteriz. Zorunlu olarak kişi başı günlük 10€ servis ücreti alan Costa Cruises, gemi içindeki içecek servisini de ücretlendirmiştir.

Costa Pacifica Gemi Kullanım Alanları

Costa Pacifica’da toplam 1504 adet birbirlerinden farklı özellikleri bulunan kabin vardır. 7 restoran ve 13 barı da suyun üzerinde taşıyan Pacifica, 2 tanesi kapalı olmak üzere 3 adet yüzme havuzuna sahiptir. 1287 yolcu kapasiteli 3 ayrı kata yayılmış tiyatro bulunan gemide 4D sinema da bulunmakta. Alışveriş yapabileceğiniz mağazaların yanı sıra çok sessiz bir kütüphaneye sahip olan gemi, huzura ulaşmanız için tüm gereklilikleri yerine getirmiştir.  

Pacifica, günün her saati dünya ile bağınızı kopartabileceğiniz discolara ve şansınızı ölçebileceğiniz casinoya da sahiptir. “Dünya ile bağınızı kopartmak” demişken, dünya ile bağlantı kurabileceğiniz internet cafeyi de unutmamışlar. Tüm isteklerinizi karşılamak için her ayrıntıyı düşünen Pacifica rahatlamanız için tüm alanları da siz çiftlerimizin kullanımına sunuyor! Terapi havuzu, Türk hamamı, sauna, rahatlama ve dinlenme bölümleri, spor salonu, masaj odaları ve solarium bu alanlar arasında…

Costa Pacifica Batı Akdeniz Gemi Turu Kabin Özellikleri Nelerdir?

İç Klasik Kabin

Bu odada maksimum 2 kişi konaklayabilir. Bu kabinde iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, minibar, televizyon, kurutma makinesi özel banyo ve duş, telefon, ve kasa bulunmaktadır. Klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer alır.

İç Premium Kabin

Bu odada maksimum 2 kişi konaklayabilir.Bukabinde iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, saç kurutma makinesi, duş, televizyon, kasa, telefon ve minibar bulunmaktadır. Premium kabinler geminin yüksek katlarında bulunmaktadır.

Dış Klasik Kabin

Bu odada maksimum 2 kişi konaklayabilir. Dış klasik kabinler geminin ilk güverte üzerinde yer almaktadır. Bu kabinde iki adet tek kişilik yatak veya bir televizyon, saç kurutma makinesi, kasa, büyük yatak, duş, telefon, ve minibar bulunmaktadır. Bu kabin türünde büyük bir pencere bulunur.

Dış Premium Kabin

Dış premium kabinler geminin üst katlarında yer almaktadır. Bu odada maksimum 2 kişi konaklayabilir. Ancak isteğe göre bazı kamaralarda 3 veya 4 kişi konaklayabilir. Bu kabinde iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak, saç kurutma makinesi, kasa, minibar, duş, telefon, televizyon bulunmaktadır. Bu kabin türünde büyük bir pencere bulunur.

Balkonlu Kabin

Bu odada maksimum 2 kişi konaklayabilir. Bu kabinde özel, duşlu banyo, çalışma ve makyaj masası, kanepe, verandalı balkon, iki adet tek kişilik yatak veya bir büyük yatak ve geniş oturma alanı bulunmaktadır. Her kamara da uydu ile interaktif televizyon vardır, saç kurutma makinesi, mini bar, klima, direkt telefon, kasa ve 24 saat oda servisi bulunmaktadır.

Batı Akdeniz Costa Pacifica Balayı Gemi Turu Tavsiyelerimiz

Unutulmaz düğün gecenizden sonra çiftlerimizi balayı heyecanı sarıyor ve çiftlerimizin kaşif ruhları yeni yerler görmek için sabırsızlanıyor. Düğün Buketi olarak göreceğiniz yerler ile ilgili önden bir bilgilendirmenin iyi olacağını düşündük ve siz değerli çiftlerimiz için bir tavsiyelerimiz kısmı hazırladık! İstanbul Yeni Havalimanı’ndan bineceğiniz uçak sizi 1 saat 30 dakika içerisinde Malta’ya götürecek. Costa Cruises’in ücretsiz sağladığı transfer araçları sizi unutulmaz deneyimler yaşayacağınız Costa Pacifica’ya götürecek. İlk durağınız ise La Valletta olacak!

La Valetta

Malta’nın başkenti Valetta’ya hoşgeldiniz! Valetta, Malta’nın en eski şehirlerinden biridir. Bu da demek oluyor ki, buram buram tarih kokan bir şehir sizi bekliyor! “Şövalyeler Şehri” olarak bilinen Valetta, misafirlerini hayran bırakacak eşsizlikte tarihi yapıları ile Avrupa’nın en tercih edilen duraklarından biridir. La Valetta’da Ulusal Arkeoloji Müzesini (National Museum of Archaeology) ve Üstat Sarayını (Grandmaster’s Palace) kesinlikle ziyaret etmelisiniz! İkinci durağınız ise tarihlere bağlı olarak değişkenlik gösteriyor. Nisan ayı içerisinde tura katılan çiftlerimiz Catania’yı keşfederken, Haziran ayı içerisindeki misafirlerimiz Cagliari’de olacak…

Catania

Costa Pacifica farkıyla Sicilya’ya hoşgeldiniz! Etna Yanardağı’nın bulunduğu yerdesiniz, korkmayın, keyfini çıkarın. Simento Nehri’nin kıyısına kurulan Catania şehri, katedralleri, manastırları ve kaleleri ile öne çıkmaktadır. Kent merkezinde bulunan Duomo Meydanı etrafında birçok gezilip görülebilecek yer bulunmaktadır. Düğün Buketi ekibi olarak Catania’da bulunduğunuz süre boyunca Sant’Agata Bazilikası, Piazza del Duomo, Ursino Kalesi ve Roma Tiyatrosu’nu ziyaret etmenizi kesinlikle öneriyoruz!

Cagliari

Sardunya’ya hoşgeldiniz! Fotoğraf çekilmeyi seven çiftlerimiz Cagliari’nin renkli yapılarına aşık olacak! Başka hiçbir yerde bu kareleri yakalamayacaklarını bilmek fotoğrafseverleri bu şehirden ayrılırken çok üzecek. Cagliari sahip olduğu benzersiz güzellikleri, müzeleri, doğası, tarihi anıtları ve dini yapıları ile öne çıkmaktadır. Burada bulunduğunuz süre boyunca, Cagliari Marinası’nı ve Fil Kulesi’ni kesinlikle görmelisiniz!

Civitavecchia & Roma

Roma’nın Civitavecchia kasabasına hoşgeldiniz! Civitavecccihia Limanı’nda “İtalya’nın Kalbi” (Hearth of Italy) tabelası bulunmaktadır. Bu totemden de anlayacağınız gibi İtalya’nın kalbine giriş yapmış bulunuyorsunuz. Civitaveccihia’da sokak aralarında kaybolmanızı öneriyoruz. Ayrıca İtalyan restorantlarının ara sokaklara serpiştiği yerleşke Roma’ya 45 dakikalık uzaklıkta. Roma’ya 45 dakikalık bir tren yolculuğu yapmadan önce ara sokaklardaki lezzetleri tatmanızı mutlaka öneriyoruz!

Cenova & Portofino

İtalyan işi huzura hoşgeldiniz! Portofino’nun fotoğraflarına bile baktığınızda içinizin huzurla kaplandığını hissedebiliyoruz. Costa Pacifica, Batı Akdeniz Balayı Gemi Turu’nun 4. Günü İtalya’nın en gözde limanına yanaşacak. Portofino’nun şarkılara konu olduğunu biliyor muydunuz? İşte böyle bir yerdesiniz! Kıyısı boyunca İtalya’nın lezzetlerini misafirlere sunuşta ustalaşmış restoranları bulunan liman şehri birçok güzel manzaraya da sahip. İlk tavsiyemiz telefonunuzu veya fotoğraf makinenizi hazır tutmanız olacak. Çünkü bu yerleşkede her an bir dünya yıldızı ile karşılaşabilirsiniz. Ve Portofino’da bulunduğunuz süre boyunca kesinlikle Castello Brown’a çıkmalı ve bu güzelliği tepeden izlemelisiniz!

Barselona

Dünya’nın en güzel şehirlerinden birine hoşgeldiniz! Modern sanat akımına yön vermiş Gaudi’nin eserlerine merhaba diyin. Burada gördüğünüz yapıların, müzelerin ve şehir planlamasının dünyada hiçbir eşi benzeri olmadığını rahatlıkla söyleyebiliriz. Bu eşsiz güzellikler ile dolu şehri ilk olarak Sagrada Familia’yı ziyaret ederek keşfetmelisiniz! Picasso Müzesi, Casa Mila ve Nou Camp Stadyumu’da ziyaret etmenizi şiddetle önerdiğimiz yerlerden!

Costa Pacifica Son Durak: Palma de Mallorca

Sırtını dağlara yaslamış şehire hoşgeldiniz! Yeşil ile mavinin uyumu sizi kendine hayran bırakacak. Tarihi Katedraller ilk ziyaret edeceğiniz yerler olmalı. Costa Pacifica, Mallorca Adası’na yanaşırken şehrin görüntüsüne aşık olacak ve bir an önce geminizden inip tarihi yapılar arasında yürüyüş yapmak isteyeceksiniz. Şarapları ile ünlü olan Palma de Mallorca’da çok keyifli vakit geçireceğinizin garantisini verebiliriz. Eğer tarihi yapılar arasında dolaşmaktan vakit bulabilirseniz, Castell de Bellver de ziyaret etmenizi öneririz.

Önemli Bilgiler

  • Costa Pacifica siz değerli gelin ve damatlarımıza daha iyi hizmet vermek adına gemi içerisinde günlük 8€ fiyatla internet paketi sunmaktadır.
  • İstanbul-Malta arası uçuşlar fiyata dahil Uçak biletleriniz Türk Hava Yolları firmasının Ekonomi sınıfı biletlerinden oluşmaktadır.
  • İptal ve iade şartlarını öğrenmek ve diğer konularda bilgi almak için ücretsiz danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz! Düğün Buketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız!
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • EK
    E**** & K****

    yerimizi ayırttık, çok araştırdık en son düğün buketinde araştırınca kafama yattı, siz de benim gibi kılı kırk yaran bir insansanız siz de bu siteden tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz, ayrıca telefonla destek veren ekibe de çok teşekkürler çok kahrımı çektiler dönünce onlara bir seyahat hediyesi göndereceğim, hediye kabul ediyor musunuz?????

Konum

İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%