Tümünü Görmek İçin Tıkla

Bolu City Otel

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Bolu City Otel Hakkında

Bolu City Otel, tarihi ile meşhur Bolu ilinin merkez ilçesinde yer alıyor. Otelde üstün estetik anlayışlı dizayn edilmiş 22 oda bulunuyor ve toplamda 3 kattan oluşuyor. Bolu ilinde gezilebilecek birçok yer bulunuyor. Abant, Gölcük ve Yedigöller milli parkları bunların başında geliyor ve araçla oldukça ulaşılabilir bir lokasyonda yer alıyor. Ayrıca Bolu, balayı taitlinizde yeşil coğrafyası ve tertemiz havasıyla sizleri balayınızda mest etmek için bekliyor. Bölgede ön plana çıkan otel, 24 saat açık resepsiyon hizmeti ile isteklerinize her an cevap verebiliyor. Ayrıca günlük gazete ve ücretsiz kablosuz internet hizmeti de oteli öne çıkaran detaylar arasında bulunuyor. Otel, ünlülerin çok sevdiği otel olarak halk arasında anılıyor. Bu da müşteri nezdinde otelin ne kadar prestijli olduğunu gösteriyor. Tüm bu üstün hizmetlere rağmen otel sadece 239 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor.

Bolu City Otel Balayı Fiyatları

Otel odalarının fiyatları seçilen hizmetler ve seçilen oda tiplerine göre değişiyor. Bolu City Otel 239 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor. Otelin balayına özel fiyat detaylarını öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Adres

Otel oldukça merkezi bir konumda yer alıyor. Otelin bulunduğu konumda tüm Bolu ayaklarınızın altında seriliyor. Otelin açık adresi aşağıda yer alıyor. Adres: Tabaklar Mahallesi, Acar Sk. No 3, 14100 Merkez/Bolu

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı, Sadece Oda.
  • Otelin Fiyatları
Bolu City Otel 239 TL'den başlayan fiyatlar ile hizmetinize hazır.
  • Giriş - Çıkış Saatleri
Otelin giriş saati 14.00, çıkış saati ise 12.00'dır.
  • Yeme - İçme
Otelde açık büfe kahvaltı hizmeti veriliyor. Ayrıca öğlen ve akşam yemekleri için A La Carte restoran bulunuyor.
  • Otel Olanakları
Berber & Kuaför, Gazete Servisi, Kablosuz İnternet, Otopark.
  • Balayı Detayları
Otel çiftler için oda süsleme servisi sunuyor.
  • Çevre ve Konum
Otel Bolu'nun merkezinde bir çok yere oldukça yakın bir konumda yer alıyor. Çevresinde çeşitli sosyal alanlar bulunuyor.
  • Temizlik ve Hijyen
Otelde günlük kat ve oda temizlik servisi bulunuyor.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Tabaklar Mahallesi, Acar Sk. No 3, 14100 Merkez/Bolu

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%