Britanya Kıyıları Balayı Gemi Turu | 10 Gece 11 Gün | Brilliance of the Seas

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Britanya Kıyıları Balayı Gemi Turu | 10 Gece 11 Gün | Brilliance of the Seas

Brilliance of the Seas Britanya Kıyıları Gemi Turu çiçeği burnunda çiftler için muhteşem bir balayı tatili alternatifi sunuyor. Balayı tatiline gün sayıp da henüz ne yapılacağına karar verememek düğün yorgunluğu ardından çiftler için can sıkıcı olabiliyor. Peki balayınızı masmavi suların ışıltısı eşliğinde yurt dışına seyahat ederek geçirmeye ne dersiniz? Düğünün telaşını, yorgunluğunu, stresini arkanızda bırakırken tüm çabalarınıza değen o mükemmel kutlamayı bu sefer baş başa yapabileceksiniz. Yanınızda sevdiğiniz insanla, okyanusun büyülü manzarasına uyanıp her gün bir ülke gezmek, yeni bir maceraya adım atmak heyecanlandırıyor olsa gerek. Brilliance of the Seas Britanya Kıyıları Gemi Turu; muhteşem rotası ve şimdiye dek tüm misafirlerinin kalbini kazanmış kusursuz hizmetleriyle tam size uygun görünüyor! Toplamda 10 gece 11 gün süren gemi turu ile Büyük Britanya ülkeleri olarak bilinen İngiltere, İrlanda, İskoçya ve Galler duraklarını kapsıyor. Bunların yanında Hollanda ve Fransa da farklı iki durak olarak gemi turu rotası içinde bulunuyor.

Brilliance of the Seas ile Büyük Britanya Kıyıları Gemi Turu Fiyatları

Brilliance Of The Seas İle İskoçya & İrlanda Fiyat Tarifesi 12 HAZİRAN 2020
İç Kabinde Kişi Başı 1,496 €
Dış Kabinde Kişi Başı 1,696 €
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabinde Kişi Başı 1,896 €
Tek kişilik Kabin // Kabinde 3.Kişi ve 4.kişi *Sorunuz
Havaalanı ve Liman vergileri (Dahildir) 690 €
Bahşişler (Dahil Değildir) 135 €

Brilliance of the Seas içindeki konumlarına paralel olarak değişen fiyatlandırmalar, iç kabin kısmında kişi başı 1,496 € tutarındayken okyanus manzaralı ve balkonlu kabinlere doğru gidildikçe kişi başı 1,896 € tutarına kadar çıkabiliyor. *Detaylı bilgi için DüğünBuketi.com ücretsiz danışma servisi ile iletişime geçebilirsiniz. **Fiyatlar başlangıç baz alınarak tablolandırılmıştır. Ek hizmetlere göre fiyatlarda değişim gözlenebilir.

Brilliance of the Seas Hangi Hizmetleri Fiyata Dahil Tutuyor?

 • Türk Hava Yolları ile yapılacak olan İstanbul – Amsterdam uçuşları, ekonomi sınıfından rezerve edilmiş olup tur fiyatına dahildir.
 • Havaalanı ve liman kullanımı dolayısıyla karşılaşacağınız vergiler tur fiyatına dahildir.
 • Brilliance of the Seas bünyesinde katılacağınız animasyon gösterileri gibi etkinlikler için ek ücret alınmaz.
 • 12 geceyi de kapsayan balayı gemi turu sürecindeki konaklama ve yiyecekler.*
 • Havalimanı ve geminin demir attığı liman arasındaki ulaşım masrafları.
 • En az 20 kişiden talep görmesi durumunda sağlanacak profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti çeviri konusunda işinizi kolaylaştıracak ve fiyata dahil edilecektir.

*Gemi turu fiyatına dahil edilen yiyecek fiyatları özel restaurant kullanımlarını kapsamaz.

Fiyata Dahil Tutulmayan Hizmetler

 • Uğranacak olan limanlarda yapılacak ekstra geziler fiyata dahil değildir.
 • Misafirler çok girişli Schengen Vizesi & İngiltere Vizesi masraflarını tur fiyatının dışında tutmalıdır.
 • Brilliance of the Seas bünyesinde Britanya Kıyıları Gemi Turu boyunca gemide kapağı kapalı olan içecekler için ek ücret alınır.
 • Brilliance of the Seas, Seyahat sağlık sigortası ve iptal sigortası* için yapılacak masrafları karşılamayacaktır.
 • Yurt dışı çıkış harcı, fiyata dahil olan vergiler dahilinde değildir.
 • Kişi başı 135 € olarak belirlenen bahşişler rezervasyon yapılırken ödemeye tabii tutulacaktır.

*70 yaş altı için 40 € bedel ödenirken 70 yaş üstünde surprim geçerlidir.

Brilliance of the Seas Britanya Kıyıları Gemi Turu Programı

GÜN PARKUR VARIŞ HAREKET
12.06.2020 İstanbul – Amsterdam arası THY tarifeli sefer ile uçuş, varışı takiben gemiye transfer - 17:00
13.06.2020 Dover, İngiltere 08:00 20:00
14.06.2020 Denizde seyir - -
15.06.2020 Belfast, Kuzey İrlanda 08:00 20:00
16.06.2020 Greenock, İskoçya 08:00 20:00
17.06.2020 Holyhead, Galler 07:00 19:00
18.06.2020 Cork (Cobh), İrlanda 07:00 19:00
19.06.2020 Denizde seyir - -
20.06.2020 Paris /Normandiya (Le Havre), Fransa 07:00 23:59
21.06.2020 Denizde seyir - -
22.06.2020 Amsterdam’a varışa takiben Havalimanı transferi ve THY tarifeli seferleri ile İstanbul’a dönüş. 06:00 -

Britanya Kıyıları Balayı Gemi Turu Tarihleri

Aylar Mart
Günler 12 - 22

Brilliance of the Seas 10 gece 11 gün sürecek olan tur rotasını 12.06.2020 tarihinde başlatıyor. THY tarifeli uçuş ile Amsterdam’a inilmesi üzerine yönünü İngiltere’ye çeviriyor. Ardından sırasıyla Kuzey İrlanda, İskoçya, Galler, İrlanda, Fransa ve son olarak tekrar Amsterdam güzergahı üzerinden THY ile İstanbul’a hareket ediliyor.

Uçuş Hakkında Bilmek İsteyebileceğiniz Detaylar

Gidiş uçağı 12 Haziran tarihinde İstanbul’dan saat 07:15’te kalkıp Amsterdam’a 09:50’de varacak. Dönüş uçağı ise 22 Haziran tarihinde Amsterdam’dan 19:10’da kalkıp İstanbul’a 23:45’te varacak. Bununla beraber İzmir, Antalya ve Ankara gidiş dönüş bağlantı fiyatı kişi başı 140 € iken, Adana ve Kıbrıs gidiş dönüş bağlantı fiyatı ise kişi başı 180 € olarak belirlenmiştir. *Uçak bileti detaylarında değişiklikler yaşanabilmektedir.

Brilliance of the Seas Gemi Planı ve Etkinlik Alanları

Brilliance of the Seas mavi dalgaları süsleyen devasa bir gemi ve adeta balayı için dizayn edilmiş bir cennet. İçinde barındırdığı eğlence merkezleri, güzellik hizmetleri ve aktivite alanlarının çeşitleri ise saymakla bitmez. Ancak örneklendirmek amacıyla sizleri Brilliance of the Seas gemisinde bir balayı gezintisine çıkarabiliriz. Canlı görüntüsüyle sizleri eğlenceye çağıran havuzunda serinleyebilir, ardından spa alanında bedeninizi şımartabilirsiniz. İçinde neredeyse küçük bir şehir kurmuş olan bu gemide hiçbir ayrıntı atlanmıyor ve küçükten büyüğe tüm misafirlerin ihtiyaç ve arzuları gözetiliyor.  

Yemek salonu ise içerisindeki görsel şölen ile midenizden önce gözlerinizi doyuracak. Alanında ünü dünyayı sarmış şeflerin ellerinden çıkan yemeklerle zenginleşmiş menüsü 10 gece 11 günlük gemi turu boyunca sizler için hazırlanacak. Bunlara ek olarak kaya tırmanış duvarından tutun da minyatür golf pistine kadar birçok aktivite alanı misafirler için özenle tasarlanmış. Her şeyden önce misafirlerinin sağlığını düşünen Brilliance of the Seas fazlasıyla donanımlı bir sağlık merkezini de içinde barındırmayı ihmal etmiyor. Çiftlere yalnızca endişe duymaksızın balayı boyunca gemi turunun keyfini çıkarmak kalıyor!

Brilliance of the Seas Suitleri ve Teknik Özellikleri

Brilliance of the Seas suitleri kategorisine göre değişmekle birlikte ortalama 40 metrekaredir. Yaklaşık 10 metrekare alana sahip balkonları ise balayını geçireceğiniz suit seçimlerinde oldukça ayırıcı bir tercih sebebi. Okyanus balkonunuzun altından akıp giderken sevdiğiniz insanla baş başa gün batımını izlemenin keyfini başka nerede bulabilirsiniz ki?  

Suit konuklarının bir diğer ayrıcalığı ise kendilerine özel restoran, spa seansları ve buz gösterisi için birer bilet sağlanmasıdır. Her yönden sizi rahatlık sunmak için tasarlanmış bu suitler ve yanında getirdiği ayrıcalıklarla kendinizi sarayda gibi hissedeceksiniz. *Güvenlik ve sağlığı koruma nedeniyle iç & dış veya suit fark etmeksizin kabinlerde ve balkonlarda sigara içilmesi yasaktır. Sigara kullanan misafirler için ayrı bir alan tahsis edilmiştir.

Brilliance of the Seas İç & Dış Kabinleri ve Teknik Özellikleri

İç Kabin

16 metrekare alana sahip iç kabinler çoğunlukla 2 kişilik kullanıma uygundur ancak misafirler talep ettiği takdirde 4 kişiyi de ağırlayabilir. Duş, makyaj masası, mini bar, televizyon, kasa, radyo, saç kurutma makinesi gibi ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarla donatılmış bir oda olmasının yanında konforludur. İç kabinler aile tarafından rezerve edildiyse ek olarak bir de kanepe bulunduruluyor.

Dış Kabin

Yalnızca FO kategorisi olarak geçip 7-8.katlarda bulunan dış kabinler 26 metrekaredir. 6 konuğa kadar çıkabilen kapasitesiyle konforlu bir alan sağlamaktadır. Diğer dış kabinler 16 metrekare alana sahiptir ve 2 – 4 kişilik odalar olarak dizayn edilmiştir. Odanızda dinlenmeyi tercih ettiğiniz dakikalarda uzanıp okyanusun huzurlu dalgalarını izleyebilirsiniz.

Brilliance of the Seas ile Büyük Britanya Kıyıları Gemi Turu Hakkında Dikkat Edilmesi Gerekenler!

 • Brilliance of the Seas Britanya Kıyıları Gemi Turu06.2020 – 22.06.2020 tarihleri arasında gerçekleşecektir.
 • Öne sürülen fiyatlar, gemideki kontenjan oranına bağlı olarak artışa geçebiliyor. Bu nedenle rezervasyon yapmadan önce güncel fiyatları gözden geçirmenin faydası vardır.
 • Balayını Brilliance of the Seas Britanya Kıyıları Gemi Turu ile taçlandırmak isteyenler pasaportlarının geçerliliğinden (en az 6 ay) emin olmalıdır. Ülkeler arası geçişlerde kullanacakları tarihlere ait çok girişli Schengen vizesine sahip olmaları da elzemdir.
 • Gemi demir almadan 1 saat önce misafirler girişini tamamlamış olmalıdır. Geminin demir alma saatini özellikle öğrenmeniz yaşayabileceğiniz bir talihsizliği önlemek adına çok önemli bir noktadır.
 • Havaalanı ve gemi ulaşım noktaları arasında kullanılacak olan servis hizmeti tur fiyatına dahildir.
 • Yeşil pasaporta sahip olmanız durumunda konuk vizesiz seyahat edebilecektir.
 • Yurt dışı çıkış harcı tur fiyatına dahil olmadığı için 50 TL ücretini önceden bankaya yatırmış olmalısınız.

İngiltere – Dover Bölgesinde Hangi Güzellikler Sizi Bekliyor?

Beyaz falezleriyle meşhur olan Dover, İngiltere’nin en çok turist ziyaretine uğrayan bölgelerinden biridir. İçinde bulunan kanal ve bir liman kenti olmasının yanı sıra çok köklü ve ilginç bir tarihi var. Tarihi binaların mimarilerini incelerken yapıtlar sizi sanki yıllar öncesine götürüyor. Bu görülmeye değer tarihi mekanlardan biri de Dover Kalesidir. Kendisine Roma Resim Evi ve Saxon Kilisesi gibi eserler yoldaşlık etmektedir. Yolunuz Dover’e düştüğüne göre, yörenin en meşhur yemeklerinden olan tartar soslu balık ve tavuklu dumpling çorbasını tavsiye ederiz!

Kuzey İrlanda, Belfast Bölgesi, Şirinliğiyle Kalplerinizi Eritecek

Brilliance of the Seas, sonraki durak olarak Kuzey İrlanda’da bulunan Belfast bölgesini seçiyor. Yemyeşil doğası, tarihi mimarisi ve şehrin kendine özgü atmosferi insanı öylesine çekiyor ki burada geçirdiğiniz her dakikaya hayran kalacaksınız. Bölgenin en görülesi tarihi alanlarından Saint Anne Katedrali ve Ulster Müzesi’ni görmeden gitmemenizi tavsiye ediyoruz. Kültürünü tanımak için bölgenin mutfağı da en önemli unsurlardan biridir. Kulağa ilginç geldiği kadar meşhur olan sodalı ekmek veya turistlerin gözdesi Ringa balığı turunuza lezzet katacaktır.

Galler Holyhead Büyüleyici Manzarasını Bırakmak İstemeyeceksiniz

Liman kenti olmasıyla bilinen bu tarihi bölge, dünyanın en büyük deniz feribotunu limanında barındırıyor. Kıyıya doğru uzanan deniz fenerini ziyaret edip eşinizle bir rüyayı seyreder gibi günbatımını izleyebilirsiniz. Ayrıca şehrin tarihi dokusu özenle korunmuş olduğundan nostaljiyi bütün samimiyetiyle hissedebilirsiniz. Patates kullanımıyla elde edilip bölgenin en meşhur yemeklerinden biri olan Boxty tadımı yapmadan Galler’den ayrılmayın deriz!

Durağınız İrlanda - Cork İse Lezzetli Deniz Ürünlerine Doyacaksınız

Balayı sırasında uğrayacağınız duraklardan biri de İrlanda’nın en büyük kentlerinden, Cork. Bölgenin kozmopolit oluşundan kaynaklı yüksek enerjisi şehrin her yanında kendini gösteriyor ve sizi de bir anda sarıveriyor. Dünyaca meşhur jazz festivalleri, eğlenceli barlar, sanatçılar, canlı sokaklar keşfedilmek için sizleri bekliyor. Aynı zamanda kent “Gıda Başkenti” unvanını taşımakta. Özellikle deniz ürünleri konusunda gelişmiş bu şehirde midye, ıstakoz, karides sıkça tercih ediliyor.

Fransa’nın Dünyaya Hediyesi: Le Havre

Brilliance of the Seas Britanya Kıyıları Gemi Turu rotasına Fransa’yı da ekleyerek çiftlere, balayı gezintisinde dünyanın en romantik ülkesine uğrama şansı vadediyor. Doğal güzellikleri ve tarihi kalıntılarıyla bütün Le Havre size kucak açıyor. Fransız Rivierası, Lüksemburg Bahçesi ve Sacre Coeur Bazilikası görülmeye değer. Gezintiniz sırasında yörenin kendine özel lezzetlerinden olan mayonezli yumurta ve yahni için mola verebilirsiniz.

Amsterdam Rengarenk Binalarıyla Balayınızın Gökkuşağı Olmayı Bekliyor

Toplumsal yapısı gibi şehrin fiziksel yapısı da fazlasıyla renkli olan Amsterdam, Hollanda’nın başkentidir. Her yıl milyonlarca turist ağırlayan Amsterdam’da şehrin eğlenceli sokaklarını dolaşabilir, meşhur müzelerini ziyaret edebilirsiniz. Peynir çeşitlerine bir şans verip tadım yapabilirsiniz. Gemi kalkış saatine kadar şehrin her köşesinde kendinizi keyifli dakikalara bırakabilirsiniz.

Daha fazla göster

Britanya Kıyıları Balayı Gemi Turu | 10 Gece 11 Gün | Brilliance of the Seas Instagram'da

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

 • EO
  E**** O****

  Balayında yurt dışına çıkmayı düşünüyorduk gemi turu fikri bizi çok heyecanlandırdı bir sürü ülke gezmek ve denizde yolculuk yapmak herhangi bi otelde zaman öldürmekten daha mantıklı geldi. Erken rezervazyon yaptığımız için fiyatı da bize uygun geldi kaç ülkeden geçtiğini göz önünde bulundurunca. kafamızın karıştığı noktalar için sitenin danışma hattını aradık. ilgilendiler sağolsunlar. şimdilik her şey yolunda umarım hayal ettiğimiz gibi geçer. katılmayı düşünenlere iyi eğlenceler :)

Konum

İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%