Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Oceania Riviera

5.0 (2 Yorum)
None

Hakkında

Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Oceania Riviera

Hayatlarını birleştiren çiftlerimiz! Yeni hayatınızın ilk günlerinde Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu ile eşsiz anılar biriktirmeye hazır mısınız? Ocenia Riviera farkı ile yapacağınız bu tur yaşamınız boyunca gülümseyerek hatırlayacağınız hikayeler biriktirmenizi sağlayacak. Tam 7 gece 8 gün sürecek olan bu turda sizi Akdeniz coğrafyasının benzeri görülmemiş güzellikleri ve insanlarının sıcakkanlılığı bekliyor olacak! Ocenia Cruises firması tecrübesi ile hem karada hem de denizde yüksek memnuniyet yaşamanız için her ayrıntıyı düşünmüştür. İtalya, Fransa ve İspanya’nın büyüleyici limanlarını kaşifler gibi gezecek, yorgunluğunuzu ise “Yüzen Saray” lakaplı Riviera’da atıyor olacaksınız. Profesyonellerin hazırladığı tur rotası ve tur programı ise size her limanda bulunduğunuz yeri daha fazla keşfetme imkânı sağlıyor olacak. Kâşif ruhunuzu özgürce ortaya çıkarabileceğiniz Ocenia Riviera, balayını keşfederek geçirmek isteyen çiftlerimiz için en ideal seçim olarak gözüküyor.  

Memnuniyetiniz için her ayrıntıyı düşünen Ocenia Riviera, yemek kalitesi ile de ön plana çıkıyor. Dünyaca ünlü şef Jacques Pépin önderliğinde hazırlanan yemekler, kaşifliğinizi gurmeliğe de çevirebilir! Ayrıca Riviera’yı mükemmel kılan bir özelliği daha sizlerle paylaşmak istiyoruz. Müşteri memnuniyetine çok önem veren Ocenia Cruises, 2019 yılında Riviera’nın iç tasarımını bu sebeple değiştirmiştir. Ünlü tasarım ustası Dakota Jackson’ın imzası bulunan yenilenme süreci de Riviera’nın lükslüğüne başka bir boyut kazandırmıştır. Riviera, “Kaliteli hizmet, yüksek memnuniyet ve lüks seyahat” parolasıyla gemide bulunan konuklara müşteri olarak değil misafir olarak bakıyor. 800 personelini bu motto ile eğiten Riviera, tüm misafirlerinin her ihtiyacını karşılamayı ve sorunsuz bir balayı gemi turu geçirmelerini amaçlıyor!

Oceania Riviera ile Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu Tur Programı

1 Eylül 2020 tarihinde Civitavecchia Limanı’ndan kalkacak olan Ocenia Riviera’nın tur programı aşağıdaki tabloda ayrıntılı bir şekilde verilmiştir.

Gün Parkur Varış Kalkış
01 Eylül 2020 Roma & Civitavecchia 13.00 19.00
02 Eylül 2020 Livorno 08.00 20.00
03 Eylül 2020 La Spezia 08.00 20.00
04 Eylül 2020 Monte Carlo 08.00 23.00
05 Eylül 2020 Antibes 08.00 18.00
06 Eylül 2020 Marsilya 08.00 18.00
07 Eylül 2020 Palma de Mallorca 11.00 21.00
08 Eylül 2020 Barselona 08.00  

Tur programı ve tur rotası hakkında daha fazla bilgi almak için ücretsiz hizmet veren organizasyon danışmanlık servisinden faydalanabilirsiniz! Düğün Buketi olarak bir telefon kadar uzağınızdayız!

Oceania Riviera ile Büyüleyici Akdeniz 7 Gece 8 Gün Balayı Gemi Turu Fiyatları

1 Eylül 2020’de İtalya’nın kalbi olarak görülen Civitavecchia Limanı’ndan kalkacak olan Ocenia Riviera’nın fiyatları aşağıdaki tabloda detaylı olarak sizlere sunulmuştur.

Oda Tipleri İç Kabin Deluxe Dış Kabin Deluxe Balkonlu Kabin Concierge Balkonlu Kabin
Fiyatlar 1950 € 2390 € 2920 € 3220 €

Yukarıda belirtilen ücretlendirmeler, kişi başı fiyatlardır. Dilerseniz “Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerinizi girebilir, Düğün Buketi’nin size özel olarak sunduğu fiyat teklifleri arasından seçiminizi yapabilirsiniz.

Oceania Riviera Fiyata Dahil Hizmetler

Öncelikle, Ocenia Cruises’un kişi başı ortalama 3200₺ tutarında olan liman vergilerinden siz değerli çiftlerimizi muaf tuttuğunu söylemeliyiz. “Yüzen Saray” lakabı takılan Riviera’da 7 gece 8 gün tam pansiyon şeklindeki konaklamanız tabiki de fiyata dahil hizmetler arasında yer alıyor. Kaliteli hizmet, yüksek memnuniyet ve lüks seyahat mottosunu benimseyen Riviera, sadece gemi içerisinde harcanabilen 400$’lık meblağı da sizlere sunuyor! Ayrıca muhteşem balayınızın her dakikasını çevreniz ile paylaşabilmeniz için de 24 saat boyunca ücretsiz internet emrinize amade. 24 saat demişken, oda servisini de bahsetmeden geçemeyeceğiz. Tüm misafirler diledikleri her saatte bu hizmetten de ücretsiz olarak yararlanabilecekler. Riviera, Jacques Pépin’in önderliğinde hazırlanan enfes tatları deneyimlemeniz için de 4 ayrı romantik akşam yemeğini fiyata dahil hizmetler kapsamında tutuyor! Buna ek olarak soft içecekler, çay, kahve ve su limitsiz bir şekilde siz değerli çiftlerimize sunulmuş.

Oceania Riviera Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

Ocenia Cruises’da bazı hizmetler ücretlendirme politikası altında yer alıyor. Örneğin; geminin ya da rehberlerin düzenleyeceği ekstra turlar fiyata dahil olmayan hizmetler kapsamında. Ayrıca gecelik kişi başı 16$ gemi personeli bahşişi de bulunuyor. Kuru temizleme, alışveriş gibi şahsi harcamalar da Ocenia Riviera’nın fiyata dahil olan hizmetler kapsamına girmiyor. Fiyatlar bölümünde belirttiğimiz ücretlerin kişi başı fiyatlar olduğunu hatırlatmamızda da fayda var. Civitavecchia Limanı’ndan kalkacak olan Ocenia Riviera’ya ulaşmak için yapacağınız uçak yolculuğu da firma tarafından karşılanmıyor. Ancak “Cruise Only” olarak hazırlanmış fiyatlandırmaya isteğiniz dahilinde uçak ve transfer ücretleri de eklenebilir. Buna ek olarak önemle altını çizmek isteriz ki; Oceania Riviera’nın yapacağı bu balayı gemi turu vize gerektirmektedir. Vizesiz bir şekilde bu balayı gemi turuna katılım kesinlikle sağlanamamaktadır. Vize işlemleri, seyahat sağlık sigortası, fiyatlar ve diğer konularda bilgi almak için organizasyon danışmalarımıza herhangi bir ücret ödemeden danışabilirsiniz!

Oceania Riviera Gemi Kullanım Alanları

Oceania Riviera 2012 yılında suya indirilmiş olup, 2019 yılında müşteri memnuniyetini daha da arttırmak amacıyla iç tasarımını tamamen değiştirmiştir. Değiştirilen iç tasarımı ile çağın ötesinde bir konfora sahip olmuştur. Dünyaca ünlü tasarımcı Dakota Jackson’ın imzasını taşıyan bu zerafet, size Riviera’da dinlenirken veya vakit geçirirken ekstra huzur ve mutluluk verecek. Toplam da 16 adet güverteye sahip olan geminin kapasitesi ise 1250 kişidir. Personel sayısının 800 olduğunu düşündüğünüzde ise balayı gemi turunuzun nasıl geçeceği konusunda ilk sinyalleri alıyor olacaksınız! Geminin lakabının “Yüzen Saray” olduğunu söylemiştik, hal böyleyken tabiki de siz değerli çiftlerimize “Kral ve Kraliçelere layık” bir hizmet sunulacaktı.

Oceania Riviera’da Neler Var?

Öncelikle Akdeniz denildiğinde çoğu kişinin aklına yemeklerinin lezzeti ve sıcakkanlı insanları geliyor. Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu’nda hem karadayken hem de seyir halindeyken Akdeniz’i buram buram yaşayacağınızın garantisini verebiliriz. İnsanların size bakıp gülümsemesine, selam vermesine, kadeh tokuşturmasına hazırlıklı olun çünkü Ocenia Riviera size bu samimiyeti vadediyor. Ayrıca dünyaca ünlü şef Jacques Pépin’in önderliğinde hazırlanan menüler ise tam bir ziyafet niteliğinde. Ayrıca eğer isterseniz Jacques’ten birkaç tarif de öğrenebilirsiniz. Evet doğru duydunuz! Oceania Riviera’da seyir esnasında kişisel gelişim kursları var! Ve bunlar için hiçbir ek ücret ödemenize gerek yok. Sadece mutfak alanında da değil; sanat, resim, heykel ve birçok dalda. Dallarında uzmanlaşmış kişiler tarafından verilen kişisel gelişim kursları Riviera’da sizi bekliyor olacak!  

Oceania Riviera’da sizleri bekleyen bir diğer özellik ise havuzlar ve spor alanları! Fitness parkuruna sahip olan gemide büyük bir havuz da sizlerin kullanımına açık. Ayrıca spa ve saunalarda da huzurunuza başka bir boyut kazandırabilirsiniz! Huzur ve rahatlık demişken Riviera’nın çıt sesi bile çıkmayan kütüphanesinden bahsetmeden geçemezdik. 2000’den fazla kitaba ev sahipliği yapan Riviera Kütüphanesi sizi Akdeniz’in ortasında düşüncelerinizi zenginleştirmeye çağırıyor! Şimdi sizleri çıt sesi bile çıkmayan Riviera Kütüphanesi’nden birbirinizin sesini bile güçlükle duyabileceğiniz eğlence mekanlarına götürelim. Hayır tabiki de karaya çıkmıyoruz, doyasıya eğlenmek ve müziğin tadını çıkarmak için Riviera’da olmanız yeterli! Yüzen sarayın içindeki barlar, loungelar ve gösteri alanları sizlerde bazı akşamlar kara turunuzu erken bitirip Riviera’ya dönme isteği uyandıracak. Son olarak ise “Aşkta kazandım, şansım da yaver gidecek” diyenlere. Oceania Riviera’da Las Vegas’ı aratmayacak bir casino kapılarını açmış sizleri bekliyor olacak! Şansınız bol olsun!

Oceania Riviera ile Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu Kabin Özellikleri Nelerdir?

Ocenia Riviera düşlediğiniz balayı gemi turunu konaklamanız yönüyle de size yaşatmaya çok kararlı. Gemide, iç kabin, deluxe dış kabin, deluxe balkonlu kabin ve concierge balkonlu kabin olmak üzere 4 tipte kamara bulunuyor. Odalarınıza çekilmekten ve size tahsis edilmiş bu alanda vakit geçirmekten bile ayrı bir zevk alacaksınız!

İç Kabin

Bu oda 16 metrekare büyüklüğündedir. Bu kamarada çift kişilik yatak ve her gün personel tarafından yenilenen mini dolap bulunmaktadır. Ayrıca iç kabin için günlük iki kez personel servisi, gecelik yatak açma hizmeti de misafirlere sunulmuştur. Ücretsiz ve kapsamlı oda servisi menüsü de istediğiniz her saat emrinize amade. İç Kabinde ayrıca televizyon, DVD oynatıcı, internet erişimi, yazı masası, havlu, bornoz, terlik ve saç kurutma makinesi de mevcuttur.

Deluxe Dış Kabin

Bu oda 17 metrekare büyüklüğündedir. Bu kamarada çift kişilik yatak ve her gün çalışanlar tarafından yenilenen bir mini dolap bulunmaktadır. Ücretsiz ve kapsamlı oda servisi menüsü de 24 saat boyunca hizmetinizde. Ayrıca bu odada günlük iki kez personel servisi ve gece yatak açma hizmeti de misafirlere sunulmuştur. Deluxe dış kabinde bunlara ek olarak televizyon, yazı masası, havlu, bornoz, terlik, DVD oynatıcı, internet erişimi ve saç kurutma makinesi de mevcuttur.

Deluxe Balkonlu Kabin

Bu oda 17 metrekare büyüklüğünde olup bir de özel balkona sahiptir. Bu kamarada her gün personeller tarafından yenilenen bir mini dolap ve büyük boy çift kişilik yatak bulunmaktadır. Günün her saatinde hizmetinizde olan geniş kapsamlı ve ücretsiz oda servisi menüsü de bu odanın misafirlerine sunulmuştur. Bunlara ek olarak günlük iki kez personel servisi ve gece yatak açma hizmetini de unutmadan ekleyelim. Ayrıca deluxe balkonlu kabinde televizyon, saç kurutma makinesi, internet erişimi, DVD oynatıcı, terlik, bornoz, havlu, yazı masası ve tam boy küvet yer almaktadır.

Concierge Balkonlu Kabin

Bu oda 39 metrekare büyüklüğünde olup, geniş de bir balkona sahiptir. 1000 ipli nevresim takımının süslediği ultra büyük çift kişilik yatağa sahip olan kamarada 24 saat uşak hizmeti de bulunmaktadır. Ayrıca odanıza giriş yaptığınızda ücretsiz hoşgeldin şampanyasının sizi karşılayacağını da belirtelim. Concierge balkonlu kabinde ücretsiz çamaşır yıkama servisi de misafirlere sunulmuştur. Ayrıca bu odaya sahip konuklar öncelikli rezervasyon şansına da sahiptir. Özel spa terasına da sınırsız erişimleri bulunan misafirler, ücretsiz ayakkabı parlatma servisinden de yararlanabilir. Ayrıca özelleştirilmiş ve kişiselleştirilmiş eğlence sistemi bulunan bu odada Bvlgari hediye seti de size bekleyen diğer süprizlerden biri.

Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu Tavsiyelerimiz

1 Eylül 2020 tarihinde Civitavecchia Limanı’ndan başlayacak tura gitmek için ilk durağınız Roma olacak. Bu tura katılmak için Fiumicino – Leonardo da Vinci Havalimanı’na iniş yapabilirsiniz. Roma’nın 38 kilometre dışında bulunan bu havalimanından Civitavecchia Limanı’na giden bir çok otobüs bulunmaktadır. Ancak Fiumicino – Civitavecchia arasının ortalama 50 dakika sürdüğünü siz değerli balayı gemi turu düşünen çiftlerimize söylemekte fayda var. Bu sebeple uçak biletlerinizi alırken bu süreyi de hesaplamalısınız. Ocenia Riviera ise baş döndürücü güzelliği ile sizi Civitavecchia Limanı’nda hayatınızın en özel tatiline götürmek için bekliyor olacak!

Civitavecchia

İlk durağınızdan merhaba! İtalya’nın başkenti Roma’nın 80 kilometre uzağındasınız. Civitavecchia’da fanatik Lazio taraftarlarının yaşadığını söyleyerek, İtalyan futbolunu takip eden damat adaylarımıza ilk tavsiyemizi verelim. Roma forması ile Civitavecchia’ya gitmek sakıncalı olabilir. Buna ek olarak Akdeniz’in en güzel ve en temiz dalgalarının da Civitavecchia kıyılarına vurduğunu söyleyelim. Eğer Oceania Riviera’ya binmek için vaktiniz varsa dalgaları seyrederek mükemmel balayı tatilinize başlayabilirsiniz. Sokaklarında ise eşsiz İtalyan mimarisini yakından soluyacağınız bu yerde pizza yemenizi de kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Livorno

Toskana bölgesinin en büyük üçüncü şehrine hoşgeldiniz! Floransa’ya 1 saat uzaklıktasınız ve size daha iyi bir haberimiz var. Dünyaca ünlü Pisa Kulesi 30 dakika uzağınızda sizi bekliyor. Livorno’ya gelmişken görmeden kesinlikle Oceania Riviera’ya binmenizi istemediğimiz bir yer var. Venezia Nuova’da eşiniz ile birlikte harika fotoğraflar çekilebilirsiniz. Yeni Venedik olarak adlandırılan bu turistik yer dünyaca ünlü birçok fotoğrafçının da fotoğraf çekimi yaptığı yerler arasında.

La Spezia

Ocenia Riviera farkı ile “Şairler Körfezi” deneyimine hoşgeldiniz. Kendinizi cennette hissedeceğiniz La Spezia doğa güzellikleri ile sokaklarındaki bergamot ağaçları ile ünlüdür. Lütfen fotoğraf makinelerinizi doğru şarj ettiğinizden emin olun. Bu güzelliklerin arasında anlarınızı ölümsüzleştiremezseniz sizin adınıza çok üzülürüz. Ayrıca Cinque Terre’de göreceğiniz görüntüleri birçok insan bilgisayarlarında veya telefon ekranlarında duvar kâğıdı olarak kullanıyor! La Spezia için tek tavsiyemiz Cinque Terre konumundan storyler atılsın!

Monte Carlo

Avrupa’nın Las Vegas’ına hoşgeldiniz! Monako Prensliği’ne hoşgeldiniz! Casinolarıyla dünyaya nam salmış ve bu konuda Las Vegas’a kafa tutacak kadar popülerleşen bir yerdesiniz. Ayrıca sıcak denizi, bitmeyen gece hayatı ve tarihi güzellikleri Ocenia Riviera’nın Monte Carlo durağında sizleri bekliyor olacak. Düğün Buketi ekibi olarak Monte Carlo’da bulunduğunuz süre boyunca Chapelle de la Miséricorde (Merhamet Şapeli) ‘yi kesinlikle ziyaret etmenizi öneriyoruz!

Antibes

Fransa’nın güneydoğusunda bulunan en önemli liman şehirlerinden birine hoşgeldiniz! Antibes Limanı’nın ultra lüks yatlarla dolu olduğunu şimdiden söyleyelim. Eğer yatlara biraz düşkünlüğünüz varsa, sizi marinadan koparmak biraz zor olacak. Ayrıca Antibes’in tipik bir Akdeniz şehri olduğunu rengarenk doğası ve sıcakkanlı insanlarıyla ileride yerleşmek isteyebileceğiniz bir yer olacağını da düşünüyoruz. Ayrıca Antibes’in şarap ve peynir konusunda ismini dünyaya duyurduğunu da söylemeden geçmeyelim. Bunlara ek olarak Antibes’te bulunduğunuz süre boyunca lüks evlerin arasında dolaşmanızı kesinlikle öneriyoruz!

Marsilya

Akdeniz’in en büyük limanına hoşgeldiniz! 2013 yılında Avrupa’nın kültür başkenti seçilen Marsilya’ya doyamayacağınızı düşünüyoruz. Dünyadaki bir çok gezginin son durağı olarak da bilinen Marsilya’ya aşık olacaksınız! Harika bir Akdeniz manzarasına sahip olan şehirde, kıyı boyunca bu manzarayı farklı açılarla yakalayabilirsiniz. Kıyı şeridi boyunca birçok alışveriş mağazası, restaurant ve kafeyi de ziyaret edebilirsiniz. Gezginlerin aşık olup başka bir yere gidemediği şehir için bizim tavsiye vermemiz ne kadar doğru olur bilmiyoruz. Ancak Vieux Port’u görmeden Marsilya’dan kesinlikle ayrılmayın!

Palma de Mallorca

“¡Hola! Bienvenido a España!” bu cümleye şimdiden aşina olun. Çünkü Mallorca Adası’nın sıcak insanları sizlerin büyük bir gemiden indiğini görünce “Merhaba! İspanya’ya hoşgeldiniz!” selamlaması yapacaklar. Akdeniz insanının sıcakkanlılığını burada da hissedeceksiniz. Ayrıca Oceania Riviera, Palma de Mallorca’ya yaklaşırken fotoğraf makinelerinizi hazır tutsanız iyi edersiniz, çünkü Mallorca’nın denizden manzarasına aşık olacağınıza eminiz. Mallorca Adası’nda bulunduğunuz süre boyunca tarihi katedrallerin arasında yürüyüş yapmanızı ve eşsiz tarihi güzellikleri arka planınız yaparak bol bol fotoğraf çekilmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz!

Barselona

İspanya’nın Madrid’den sonraki en büyük şehri olan Barselona’ya hoşgeldiniz! Barcelona’nın destansı güzelliğini modern sanat akımına yön veren sanatçı Gauidi’nin şehrin simgeleşmiş eserlerine bağlayabiliriz. Ayrıca dünyanın en düzenli şehir planlamasına sahip olan Barselona’nın sokaklarını eşiniz ile elele dolaşmak ise tarifsiz olacak. Sagrada Familia’yı ziyaret etmenizi de kesinlikle öneriyoruz.

Önemli Bilgi

Oceania Riviera ile Büyüleyici Akdeniz Balayı Gemi Turu hakkında daha ayrıntılı bilgiye sahip olmak için Düğün Buketi’nin ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsiniz. Ayrıca indirimlerden, fırsat paketlerinden, avantajlı fiyatlardan ve kampanyalardan da haberdar olabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (2) 5.0

  • MH
    M**** H****

    balayi rezervasyonumuzu yaptirdik, gorecegimiz yerleri okuyunca bile heyecanlandik :)))

  • MG
    M**** & G****

    Muhteşem görünüyor. Sabırsızlıkla gideceğimiz günü bekliyoruz ilginiz için çok teşekkürler !!

Konum

İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%