Tümünü Görmek İçin Tıkla

Caretta Restaurant

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Caretta Restaurant Hakkında

Yüksek tavanlı, geniş alanı bulunan Caretta Restaurant bünyesinde deniz manzarası eşliğinde düzenleyeceğiniz davetinizde balık menülerinin tadını çıkarabilirsiniz. Restoran Adana ilinin Yumutalık ilçesinde yer alıyor. Nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı olarak 50 TL’nin altında bulunuyor. Konsepti ile beğeni toplayan menü, balıklara ek olarak farklı deniz mahsullerini de menülerine ekliyor. Mekanın detaylı bilgisi için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Özellikleri

Açık ve kapalı alanı bulunan mekanın açık alan kapasitesi 100 kişiye kadar çıkıyor. Kapalı alan için kapasitesi ise 100 misafirlik kontenjan açıyor. Ayrıca otoparkı bulunan mekanın 75 araçlık kapasitesi bulunuyor. Deniz ve bahçe manzaralı mekanda çim alan, kolonsuz solon ve yüksek tavan bulunuyor. Benzersiz deniz manzarası eşliğinde burada unutulmaz etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Ayrıca mekanda nikah sonrası yemek davetlerine ek olarak nişan, doğum günü, bayi toplantısı ve farklı davet etkinlikleri de düzenlenebiliyor. Mekanda davetinizi yapmaya karar verdiyseniz, önceden görüşüp rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

Olanakları

Nikah sonrası yemeğiniz için tereddüt etmeden tercih edebileceğiniz Caretta Restaurant bünyesinde etkinlik öncesi menü tadını hakkınız bulunuyor. Tadım sonrası değişiklik yapma şansınız mevcut bulunuyor. İsterseniz etkinliğin detaylarıyla ilgilenmeleri için dışarıdan bir organizasyon firması ile anlaşabiliyorsunuz. Mekan etkinlik sırasında sizlerle ilgilenebilmesi için bir etkinlik sorumlusu görevlendiriyor. Aynı zamanda davetinizin fotoğraflarının ve video çekimlerinin de yapılmasını talep ederseniz dışarıdan bir firma ile anlaşabilirsiniz. Ayrıca farklı içecek çeşitlerini de mekan bünyesinde bulabilirsiniz. Çiftlerin talebine göre müzik yayını yapıldığını da ekleyelim.

Caretta Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Eşsiz menüleriyle muazzam bir yemek organizasyonu fırsatı bulunan Caretta Restoran oldukça makul fiyatlar ile hizmet sunulmaya devam ediyor. Yemekli davet organizasyonunuz için restoran tarafından kişi başı belirlenen fiyat 50 TL’nin altında yer alıyor. Fiyatlar menü seçimleri ve ek hizmetlere göre 100 TL'ye kadar çıkabiliyor. Fiyatlara ve menülere dair fiyat bilgilerinin detaylarını öğrenmek için ‘’Fiyat Teklifi Alın’’ kısmından faydalanabilirsiniz.

Nerededir

Yumurtalık sahilinde bulunan Caretta Restoran, adliyeye mesafesi 600 metre, Süleyman Kulesi’ne ise 1,5 km. uzaklıkta yer alıyor. Davetini Caretta Restaurant’ta planlayan misafirler için açık adres şu şekilde; Dervişiye Mahallesi Atatürk Caddesi Plajiçi, D:No:34, 01680 Yumurtalık / Adana.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Engelliye uygun giriş
 • Şehir manzaralı
 • Catering
 • Menü tadımı
 • Otopark
 • Servis elemanı
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  200 kişilik yemekli kapasiteyle hizmet veren balık restoranında vegan seçenekler bulunuyor.

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Açık ve kapalı alan ile hizmet sunuluyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Deniz ve bahçe manzaralı mekan, Ayas kalesine 3 dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  Müzik ve yemek 00.00'da sonlanıyor.

 • Fotoğraf ve video seçenekleri nelerdir?

  Fotoğraf çekimi için dışarıdan bi firma ile anlaşılabiliniyor.

 • Caretta Restaurant Nikah Sonrası Yemek fiyatları ne kadardır?

  Caretta Restaurant Nikah Sonrası Yemek fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL

 • Caretta Restaurant kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Caretta Restaurant açık alan kapasitesi 50 - 200 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 50 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Dervişiye Mahallesi Atatürk Caddesi Plajiçi, D:No:34, 01680 Yumurtalık/Adana

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%