Tümünü Görmek İçin Tıkla

Cikcilli Düğün Sarayı

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Cikcilli Düğün Sarayı

Cikcilli Düğün Sarayı Alanya’da düğün nişan ve kına gibi organizasyon türlerinde nezih bir ortam sunuyor.

Düğün fiyatları konusunda da cazip olan mekan özel günleriniz için ideal durumda. Yeni bir hayata adım atarken “evet” diyebileceğiniz konforlu bir ortamı bulunan Cikcilli Düğün Sarayı Alanya ve çevresinde tercih edilen mekanların arasında yer alıyor. Özel günleriniz veya etkinlikleriniz için profesyonel bir kadro ile hizmet veriyor. Yemekli veya yemeksiz organizasyon türlerinde kaliteli hizmet anlayışından taviz vermiyor. Çiftlerin ve davetlilerin memnuniyetini ön planda tutan Cikcilli Düğün Sarayı sizin için mutluluğa açılan bir kapı olabilir. Mekan kalabalık düğün, nişan, kına, nikah ve sünnet törenleri için düşünülebilir. Eğlenceyi en üst seviyede yaşayabileceğiniz bir düğün sarayı olan mekan, davetlilerinizin mutluluğunuza eşlik etmesi için her detayı düşünüyor. Sahneye hakim bir konumdaki masa ve sandalye dekorundan süslemelere kadar ayrıntılarda çiftlerin ihtiyaçları gözetilmiş.

Büyülü Bir Düğün İçin

Yeni teknoloji ürünü ses, ışık ve müzik sistemleri bulunan düğün sarayında yeni hayatınıza eğlenceli bir adım atabilirsiniz. Cikcilli Düğün Sarayı davetlileri kapıda karşılıyor; organizasyon sorumlusu etkinliklerde ortaya çıkabilecek sorunlara müdahale ediyor; çiftlerin ihtiyaçlarına anında cevap veriliyor. Profesyonel fotoğraf ve video hizmetlerini de not etmek gerekiyor. Cikcilli Düğün Sarayı dışarıdan eğlence ekibi, organizasyon firması ve catering firması gibi taleplere izin veriyor. Yemekli ve yemeksiz davetler için deneyimli bir mutfak ve servis ekibi bulunuyor. Sarayın dekoru sizi eğlenceye davet ediyor. İlk danstan son halaya kadar geleneklerinize ve kültürünüze uygun her türlü eğlenceyi Cikcilli Düğün Sarayı’nda bulabiliyorsunuz. Cazip düğün fiyatları ile de dikkat çeken mekanda paket başlangıç fiyatlarını bütçenize uyarlayabiliyorsunuz. Kokteyl ve yemekli organizasyon menülerinden içeceklere kadar her detayda davetlilerin memnuniyeti gözetiliyor. Alanya Cikcilli Mahallesi’nde kolay ulaşılabilen bir konumda, ilçe merkezinde bulunuyor. Alanya ve çevresinde uygun düğün fiyatları ile düğün nişan kına nikah ve sünnet töreni planlıyorsanız Cikcilli Düğün Sarayı ile tanışmalısınız. Mekanın güler yüzlü personelinin hizmetlerinden memnun kalacaksınız! Cazip imkanları ile en mutlu gününüzde davetlileriniz mutluluğunuza eşlik edecek. Cikcilli sizi ve davetlilerinizi mutlu bir organizasyona davet ediyor!

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • EE
    E****

    Cikcilli’de güzel bir düğün yaptık.güleryüzlü bir personel var.davetlilerimizin memnuniyeti bizi de memnun etti. Ellerinden gelen her seyi yapan personele ve yetkililere çok tesekkuelrer.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%