Tümünü Görmek İçin Tıkla

Demir Plaza

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemeksiz paket fiyatı 40.000 80.000

Kapasiteler

Hakkında

Demir Plaza Hakkında

Antalya'nın kalbinde, unutulmaz anlarınıza ev sahipliği yapmak için tasarlanmış Demir Plaza, 2014 yılından beri seçkin etkinliklerin merkezi olmuştur. Birbirinden özel kına geceleri, hareketli bekarlığa veda partileri, duygusal nişan törenleri ve görkemli düğünlere kadar her türlü organizasyon için benzersiz bir mekan sunar. Uzman ekibi ve detaylı planlaması ile Demir Plaza, her bir etkinliği kusursuz bir deneyime dönüştürme misyonunu başarıyla yerine getirir.

Davet Alanlarının Büyüleyici Atmosferi

Büyük ve küçük tüm etkinlikleriniz için ideal iki farklı salon sunan Demir Plaza, 1.200 misafirlik Busem Salonu ile geniş etkinliklerinizi muhteşem bir şehir manzarası eşliğinde ağırlarken, 400 kişilik Sudem Salonu ise daha samimi toplantılarınıza sıcak bir dokunuş katıyor. Her iki salon da benzersiz dans pistleri ile eğlencenin merkezi olmayı vaat ediyor.

Etkileyici Dekorasyon ve Kişiselleştirme

Demir Plaza'nın sofistike dekorasyonu, zarif tiffany sandalyeler, yuvarlak masalar ve beyaz tonlarında süslemeler ile özenle hazırlanmıştır. Demo masalar ile çiftlerin organizasyon atmosferini kişiselleştirebilmesi için detaylı seçenekler sunulur. Her bir ayrıntı, mekanın müşteri odaklı yaklaşımını ve etkinliklerinizi özel kılmak için gösterilen titiz çabayı yansıtır.

Zengin İçerikli Hizmetler

Demir Plaza, gelin odası, özel kına gecesi malzemeleri, şık kaftanlar, nişan kutlamaları için tasarlanmış taht ve süslemeler gibi zengin içerikli hizmetleri ile etkinliklerinizi kişiselleştirmenizi sağlar. Lezzetli pastalar ve özel meşrubatlar eşliğinde sunulan etkileyici yiyecek hizmetinin yanı sıra, son teknoloji ses ve ışık sistemleri ile her etkinliğe unutulmaz bir atmosfer katılır. Canlı müzik ve kaliteli orkestra seçenekleri ise davetlilere eşsiz bir müzik deneyimi sunar.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Aksesuar Kiralama
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Evet, Demir Plaza 1.200 misafir kapasiteli Busem Salonu ve 400 kişilik Sudem Salonu olmak üzere iki farklı davet alanına sahiptir. Her iki salon da geniş dans pisti alanlarına ve etkileyici bir şehir manzarasına sahip.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Çiftlerin isteklerine uygun özel bir deneyim sağlamak amacıyla demo masalar düzenlenerek organizasyonun atmosferini kişiselleştirmek için esneklik sunulur. Beyaz tonlarının hakim olduğu süslemelerde runnerlar ve masa üstü çiçekleri göze çarpar.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Demir Plaza, Antalya'nın merkezinde, şehrin eşsiz manzarasına hakim bir konumda yer alır. İki salonu da etkileyici şehir manzaralarına sahiptir.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Canlı müzik ve kaliteli orkestra seçenekleri, davetlilere eşsiz bir müzik deneyimi sunmak için mevcuttur.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Gelin odası, özel kına organizasyonu malzemeleri, kaftanlar, nişan kutlamaları için tasarlanmış taht ve süslemeler gibi hizmetler sunulmaktadır.

 • Demir Plaza Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Demir Plaza Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta sonu pasta meşrubatlı kişi başı 80000 TL

 • Demir Plaza kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Demir Plaza açık alan kapasitesi 200 - 1500 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%