Tümünü Görmek İçin Tıkla

Dia Center Düğün ve Davet Merkezi

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Dia Center Düğün ve Davet Merkezi

2014 yılından itibaren hizmet vermekte olan Dia Center Düğün ve Davet Merkezi profesyonel ve güler yüzlü ekibi ile kurulduğu günden bu yana sayısız organizasyonlara ev sahipliği yapıyor

. Şehir merkezinde hizmet veren Dia Center; organizasyon sahipleri tarafından oldukça rağbet görmektedir.  Misafirlerinin isteklerini her zaman merkeze koyan bu dinamik ekip ile düğün sahipleri kendileri çok daha rahat hissetmektedirler. Kapalı ve açık alanları ile hizmet verme imkanı vardır. Dia Center Düğün ve Davet Merkezi organizasyon tipi ve düğün çeşitlerine göre gereken atmosferi hazırlamaktadır.

Şıklığı ile Göz Kamaştırana Dia Center

750-1000 kişi kapasiteli açık ve kapalı alanları ile misafirlerini ağırlar. Dia Center otopark hizmeti ile pek çok davetlinin problemini çözmektedir. Otopark hizmetinin yanında vale hizmeti de sağlanmaktadır. Yemekli ya da yemeksiz organizasyonlar ile hizmet verebilen Dia Center kokteyl hizmeti de vermektedir. Kolonsuz ve yüksek tavanları ile kapalı mekanlarında bile açık hava ferahlığı yaşatmayı amaçlayan Dia Center Düğün ve Davet Merkezi misafirlerine huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır. Dia Center Düğün ve Davet Merkezi şık tasarımlı salonu ile pek çok düğün sahibini kendisine çekmektedir. Profesyonel aşçıları tarafından hazırlanan düğün menüleri ile davetlilere şölen niteliğinde bir yemek deneyimi yaşatan Dia Center Düğün ve Davet Merkezi düğün öncesi gelin ve damat için menü tadımı da organize etmektedir. Menüde değişiklik yapma imkanı ile de başta gelin olmak üzere düğün sahiplerini oldukça rahatlamaktadırlar. Dia Center son trend teknoloji ile sağladığı ışık, ses ve sahne hizmetleri ile misafirlerine eşsiz deneyimin sözünü vermektedir. Şık ve ferah dizaynı için özellikle yemekli organizasyonlar için tercih edilen bu şık mekan pek çok organizasyona ev sahipliği yapabilmektedir. Kurumsal etkinliklerden doğum günü partilerine, mezuniyet törenlerinden nişan ve kına organizasyonlarına kadar geniş yelpazede hizmet verebilmektedir. Dia Center Düğün ve Davet Merkezi ve sağladığı hizmetler konusunda detaylı bilgi alabilmek için lütfen bizlerle iletişime geçmeye tereddüt etmeyin. Bizlerle dugunbuketi.com adresimizden ya da diğer iletişim kanallarımız aracılı ile iletişime geçebilirsiniz.  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • BB
    B****

    Şölen gibi bir düğün hizmeti sağlayan Dia Center ekibine teşekkürü borç biliyoruz.yemekli düğünümüz öncesi ve düğün sırasında her konuda bize destek olan personele ve yetkililere sonsuz tesekkürler.kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%