Dream Events

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Düğün Videoları

Hakkında

Dream Events Hakkında

Düğün, kına veya nişan gibi hayatımızdaki dönüm noktası olan etkinlikler söz konusu olduğunda hepimizin gizli bir düşü vardır ve işin en zevkli kısmı bu gecenin hayalini kurmaktır. Zamanı gelince hepimiz kendimizi bir gündüz rüyasının içinde buluruz; giydiğimiz elbise, konuklar, ambiyans, çalan müzik, neşeli yüzler ve dans eden dostlar…çoğu zaman kapılıp gider ve bu rüyanın mutluluğuyla yüzümüze bir tebessüm gelir. Bu hayaller arkalarında ne kadar disiplinli ve uzman bir kadroya sahip olursa o kadar ‘gerçek’ olurlar. Sizinle aynı heyecanla etkinliğinize ortak olacak Dream Events, ismi gibi rüya tadında olağanüstü etkinliklerin yaratılması konusunda uzmanlaşmış bir organizasyon firmasıdır. Dream Events ekibi özel ve kurumsal müşteriler için her projeyi tasarımdan uygulamaya kadar A’dan Z’ye planlar ve yönetir. Hayranlık yaratan hiçbir etkinlik tesadüf değildir; rüyanızın gerçekliğe dönüşme süreci bir çok dikkatli seçim ve planlamadan oluşur. Bu yolculukta Dream Events her bir müşterinin marka veya kişiliğini yansıtan tamamen özelleştirilmiş etkinlikler oluşturur. İster bir aile veya bir şirket için hareket ediliyor olsun, çalışma disiplini, yenilikçi tasarımları ve en iyi malzemeleri ile Dream Events müşterilerine bütünleyici bir etkinlik vaat etmektedir.

Tasarımdan Uygulamaya Tek Duraklı Hizmet

Dream Events yıllardır kurumsal ve bireysel müşterileri için İzmir ve şehir dışında hizmet vermektedir. İlk konsept geliştirme ve sunumdan prodüksiyon uygulamasına ve etkinliğin yürütülmesine kadar her şeyi kapsayan tek duraklı etkinlik tasarımı ve üretim hizmeti sunarak süreci kolaylaştırmaktadır. Etkinlik teması ve konsept belirleme sürecinde sizlere destek olan Dream Events ile gerçekleştirmek istediğiniz etkinliğinizden 1 hafta öncesine kadar iletişime geçmeniz yeterlidir. Her detayın istediğiniz yönde ilerlemesi için demo masa sunumu yapılmaktadır. İzmir’de bulunan firma aynı zamanda belirli noktalara şehir dışı hizmeti sunmaktadır. Firmanın hizmet verdiği yerleri öğrenmek için sitemiz aracılığıyla Dream Events ile iletişime geçebilirsiniz. Tüm etkinleriniz ve düğün fiyatları konusunda uygun seçenekler sunan firma, size ve bütçenize göre en iyi performansı sağlayacak etkinlik paketlerinin seçiminde uzman kadrosu ile destek vermektedir. Etkinlik ve düğün fiyatları alacağınız hizmetin kapsamına göre değişiklik göstermektedir.

Sunulan Hizmetler

Dream Events, etkinliğinizin baştan sona tüm detayları ile ilgilenebilir ve gerektiği noktalarda çözüm ortakları ile detek sağlayabilir. Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa ve sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı ve servis hizmet elemanına kadar varan detayları kapsayan geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktadır. Etkinliğinizin türü ne olursa olsun, Dream Events sizleri ilham, hayal gücü ve yeniliklerin olduğu bir alana davet etmekten heyecan duyuyor.

Dream Events Düğün Organizasyon Fiyatları

Evlilik bütçesinde düğün fiyatlarının önemli bir pay oluşturduğunu hepimiz biliyoruz; ancak doğru firma ile çalışarak bu geceyi ölümsüz bir ana çevirerek bir yatırım olarak görebilirsiniz. Dream  ile etkinliğin maliyeti ne kadardır? Cevabı aslında çok kısa; maliyet bütçenizin izin verdiği kadar çok veya azdır. Her konsepte göre malzemelere sahip olan firma, her bütçeye göre de farklı alternatifler sunma konusunda uzmandır. Halloween partisinden Hollywood temalı bir mezuniyet törenine kadar farklı skalada ürün ve dekorasyona sahip olan firma, dünyadaki trendleri takip ederek kullandığı malzemelerin her zaman güncel ve kaliteli olmasına dikkat eder. Eğer bir bütçe belirlemediyseniz dile getirdiğiniz istekleriniz ve kullanılmasını istediğiniz malzemeler doğrultusunda size bir bütçe oluşturma konusunda yardımcı olabilirler. Genel maliyet, misafir sayınıza ve elbette dekorasyon seçiminize göre büyük değişiklik gösterebilir. Detayları öğrenmek için sitemizden firmaya mesaj gönderebilir ve ayrıca ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Dream Events Nerededir?

Firma ile sitemiz aracılığı ile ilk iletişimi kurabilir, telefon ile görüşebilir veya yüz yüze bir randevu için Adalet Mahallesi 2137/3 Sokak No:2C Bayraklı, İzmir’de bulunan merkezlerini ziyaret edebilirsiniz.

Dream Events'te Gerçekleştirilen Etkinlikler

Dream hem kurumsal hem de bireysel etkinliklerinizde yardımcı olmaktadır. Düğün, nişan, kına, sünnet, babyshower, bekarlığa veda partisi ve aklnıza gelebilecek her türlü kutlamalarınızda sizin için en iyi etkinliğin planlanmasını sağlayacaktır. Dream Events için etkinlik planlama deneyiminizin etkinliğin kendisi kadar keyifli olması çok önemlidir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Barkovizyon
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Fotoğraf köşesi
 • Karşılama için hostes
 • Organizasyon danışmanlığı
 • Etkinlik sorumlusu
 • Kişiye özel konsept
 • Düğün öncesi planlama toplantısı
 • Ekipman
 • Canlı çiçek temini
 • Hediyelikler
 • Düğün planlama hizmeti
 • Gelin tagı
 • Gelin yolu
 • Dilek feneri
 • Nikah alanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Mekan süsleme, fotoğrafçı, orkestra, catering hizmeti ve tema geliştirme hizmetleri bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Özel konsept, gelin yolu, şamdan seçenekleri, çiçek süsleme, supla modelleri ve masa sandalye giydirme seçenekleri bulunuyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Catering, çIçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetleri verilmektedir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  İzmir, Denizli ve şehir dışında hizmet verilmektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Çiçek, davetiye, dekor, dj, işık ve ses ekipmanları, kına gecesi, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme hizmetleri verilmektedir.

 • Dream Events Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Dream Events Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%