Tümünü Görmek İçin Tıkla

Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu

Ege’de, şehir merkezinde yeşille iç içe bir düğün hayal ediyorsanız Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu tam size göre.

Her yıl yenilenen ve gelişen mekan, deneyimli personeli ve geniş hayal gücü ile sizlerin isteklerinizi gerçekleştirmek için çalışıyor. Firmanın düğün fiyatları, fırsatları, adres ve telefon gibi iletişim bilgilerini öğrenmek için yazımızın devamına göz atabilir, sitemizde araştırma yapabilirsiniz. Hayallerinize kavuşmanıza çok az kaldı. Siz de kararınızı bir an önce verip ve Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu’nun muhteşem atmosferine şahit olun.

Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu Fiyatları

Düğün bütçenizi belirlerken fiyatları görmek isteyebilirsiniz. Bunun için firmadan ücretsiz teklif almanız yeterli. Fakat öncelikle düğün fiyatlarını belirleyen unsurları netleştirmeniz gerekmektedir. Peki, nedir bunlar? Öncelikle konseptinizi, yemekli mi yoksa yemeksiz bir düğün mü olacağını ve katılacak kişi sayısını belirleyerek işe başlayın. Daha sonrasında firma ile anlaştığınızda geriye kalan detaylar kolayca hallolacaktır. Firmanın tecrübeli çalışanları tüm düğününüzü profesyonel bir şekilde organize edecektir.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Mekan sadece düğün hizmeti değil, birçok organizasyon hizmeti de sunmakta. Doğum günü, kına, nişan, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri gibi bir çok organizasyona ev sahipliği yapan mekan, gece 12’ye kadar açık. 30 yılı aşkın süredir sektörde olan firma, müşteri memnuniyetini oldukça önemsiyor. Yenilikçi ve öncü olmayı amaçlayan Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu ile masalsı ve eğlenceli bir düğün gerçekleştirebilirsiniz. Tecrübe ve vizyonu birleştiren salon, konseptinize uygun bir düğün tasarlayacaktır.

Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu Nerede?

Aydın ili merkezinde yer alan Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu, oldukça kolay ulaşımı ile tercih sebebi. Zafer Mahallesi, Pınarbaşı mesire alanındaki Efe Çağlayan Kır Düğün Salonu hem merkezi hem de yeşiller içerisinde olmasıyla sizleri memnun edecektir.

Yorumlarınız Bizim İçin Önemli

Sayfanın en altında yer alan yorum bölümünde mekanda daha önceden düğün gerçekleştiren kişilerin yorumlarını görebilirsiniz. Bu yorumlar sizlerin mekan hakkında daha fazla bilgilenmenizi sağlayacaktır. Sizler de düğün ya da etkinliğiniz sonrasında bizler ile deneyimlerinizi paylaşmayı unutmayın. Bu sayede başka çiftlere de yardımcı olabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • SS
    S****

    Efe Çağlayan Düğün Salonundan efelerle harika bir düğün yaptık.eğlence programı davetlileri coşturdu.her yönden mükemmel bir düğün oldu.mekanın fiyatları da bütçenizi sarsmıyor.Efe Çağlayan ailesine çok tesekkürler.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%