Eleia Hotel

0.0 (0 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 1.500 1.500
Kokteyl kişi başı 1.000 1.000

Hakkında

Eleia Hotel Hakkında

İznik'in büyüleyici doğası ve tarihi dokusunda yer alan Eleia Hotel, hayatınızın en önemli günlerinden birini kutlamak için zarif ve sofistike bir mekan sunuyor. Modern tasarımı ve şık dekorasyonu ile dikkat çeken otelimiz, 300 kişilik kapasiteli salonu, yemyeşil bahçesi ve özel davet alanlarıyla hem yaz hem de kış aylarında hayallerinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmek için ideal bir tercih. Gün batımının eşsiz manzarasına sahip mekanımızda, deneyimli ve özenli hizmet ekibimizle unutulmaz anılar biriktireceğiniz organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Modern, rustik veya bohem gibi farklı dekorasyon ve konsept seçenekleriyle, düğünlerinizi kişiselleştirme imkanı sunarken, dış mekan organizasyon firmalarıyla işbirliği yapabilme esnekliği de sağlıyoruz. Eleia Hotel'de, her detayı özenle düşünerek ve sizin için en iyisini sunma gayesiyle çalışıyor, Bursa'da unutulmaz düğün anılarına ev sahipliği yapmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz.

Davet Alanları ve Kapasite

Eleia Hotel, 300 kişilik modern ve estetik salonuyla birlikte, yaz ve kış mevsimlerine uygun özel davet alanları sunmaktadır. Yazın gün batımı manzarası ve kışın göl ile dağ manzaralarının eşlik ettiği organizasyonlarınız için mükemmel bir atmosfer sunuyoruz. Her türlü davet ve etkinliklerinize ev sahipliği yapma kapasitemizle, özel günlerinizi unutulmaz kılmak için buradayız.

Dekorasyon ve Konsept Seçenekleri

Eleia Hotel'de, modern ve şık tasarım anlayışımızla, ahşap masalar ve çeşitli sandalye seçenekleriyle organizasyonunuzun konseptine uygun düzenlemeler sunuyoruz. İsteğinize göre şamdanlar veya rustik bohem tarzı süslemelerle mekanımızı kişiselleştirebilirsiniz. Dış organizasyon firmalarıyla işbirliği yapabilme esnekliğimizle hayalinizdeki düğünü gerçeğe dönüştürmenizi sağlıyoruz.

Sunulan Hizmetler

Eleia Hotel olarak, damak zevkinize ve tercih ettiğiniz konsepte uygun lezzetler sunarken, menü tadımı ve menüde değişiklik imkanlarıyla sizlere özgürlük tanıyoruz. Vale hizmetimiz ve after party için ayrılmış özel alanımız ile konforlu ve eğlenceli bir deneyim yaşatıyoruz. Eleia Hotel, Bursa'da eşsiz bir düğün deneyimi için sizleri bekliyor.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Şehir manzaralı
 • Yemek servisi
 • Menü tadımı
 • Menüde değişiklik seçeneği
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
 • After party alanı
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Evet, 300 kişilik bir salon ve mevsimlere göre değişik özelliklere sahip farklı davet alanları mevcuttur. Yazın gün batımı, kışın ise göl ve dağ manzaralarıyla misafirlerimizi ağırlıyoruz.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Modern, rustik ve bohem tarzları dahil, çeşitli dekorasyon ve tema seçenekleri sunuyoruz.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Menü tadımı, menüde değişiklik, fotoğrafçı getirilmesine olanak, dış mekan organizasyon firmasıyla çalışabilme, after party alanı sunuyoruz.

 • Eleia Hotel Otelde Düğün fiyatları ne kadardır?

  Eleia Hotel Otelde Düğün fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 1000 TL, hafta içi yemekli kişi başı 1500 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 1000 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 1500 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%