Elio Sedef

5.0 (11 Yorum)

Hakkında

Elio Sedef Hakkında

İstanbul'da yer alan bulabileceğiniz en seçkin ve en farklı mekanlardan birisidir Elio Sedef. Elio Sedef denizin ortasında bir adada yer almaktadır. Sedef adası herhangi bir ada değildir, Türkiye'nin en doğal ve bakir adasıdır. Martı sesleri, sincaplar, temiz bir deniz, ve gür ormanlardan ibarettir Sedef adası. Sedef Adası'nın içerisinde özenle dekore edilmiş, içindeyken size İstanbul'da olduğunuzu hem mental hem de fiziksel olarak unutturan bir yerdir Elio Sedef. Bu, bizim bütün misafirlerimizin ortak görüşüdür. Farklıdır çünkü Elio Sedef denizin ortasında deniz ve doğa manzarasını panoromik olarak sunan, tamamen yeşil ve mavinin içinde kalmış, kendisine özel dekoru ile büyüleyici bir atmosfere sahip olağanüstü bir mekandır. Farklıdır çünkü davetliler, davet esnasında Ana yemeklerini tıp ki bir Ala Carte Restaurant'taymış gibi seçebilme özgürlüğüne sahiplerdir. Farklıdır çünkü Elio Sedef, çiftlerinin onları maddi manevi yoran yan işlerinde sorumluluğu üstüne alır. Farklıdır çünkü kendi yıllardır aynı yerde aynı masalara hizmet veren özverili ve deneyimli ekibi ile çalışır. Farklıdır çünkü düğünleri PR yani tanıtım amacı ile yapar. Bu yüzden Elio Sedef'ten aldığınız fiyatlar bütçenize uygun olup, mekanı ve içeriği gördükten sonra size "Düğünümüz için verilebilecek en mantıklı kararı verdik" dedirtir. Farklıdır çünkü Elio Sedef'te yapay bir şey yoktur. Her şey doğaldır. Her şey can'lıdır. Her şey sıcaktır, renklidir. Farklıdır çünkü size hayatınızın en özel günü yaşatmak bizim en önemli amacımızdır. Elio Sedef yılda belirli sayıda düğün yapmaktadır. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızı tavsiye ederiz. Sizleri tanıyacak olmaktan dolayı heyecanlıyız. Dinamik ve tecrübeli bir şekilde, bütün empati duygularımız ile taleplerinizi bekliyoruz. Görüşmek dileği ile, Elio Sedef Ailesi  

Kulüp Ellisekiz Restaurant İşletmeciliği Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 200-300 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 250-500
 • Kokteyl Kapasitesi: 250-500
 • Konaklama Kapasitesi: Yok
 • Otopark Kapasitesi: Yok
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Fotoğrafçı, Organizasyon Firması
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan
 • Manzara: Deniz
 • Lokasyon: Şehre Yakın, Kırsal Alan, Ormanlık Alan
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Menüde Değişiklik İmkanı
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Düğünlerde Elio Sedef'in ulaşım organizasyonları aşağıdaki gibidir;ÇİFT'İN ULAŞIMI: Çiftimizin gidiş ve gelişleri Elio Sedef'e ait özel Tekne ile tercihlerine göre Bostancı, Kartal İdo İskelesi veya Adalar noktalarından sağlanır.AİLE ve YAKIN DOSTLARIN ULAŞIMI: Davetlilerden daha erken gelmesi istenen aile ve yakınların ulaşımı Elio Sedef'e ait katamaran tipi özel tekne ile tercihlerine göre Kartal İdo İskelesi veya Büyükada noktalarından sağlanır.DAVETLİLERİN ULAŞIMI: Düğüne katılacak davetlilerimizin ulaşımı kapasitesi 500 kişi olan, kapalı ve açık alanı olan büyük bir yolcu teknesi ise Bostancı veya Kartal İdo iskelesinden sağlanır.GEÇ KALANLARIN ULAŞIMI: Geç kalan ve tekneyi kaçıran tüm misafirlerimiz için alternatif ulaşım organizasyonu yapılarak adaya gelişleri sağlanır.FOTOĞRAFÇILARIN ULAŞIMI: Çiftimizin adaya gelmesi zamanına uygun olarak fotoğraf ekibi de farklı bir tekne ile adaya getirilir.ERKEN DÖNMEK İSTEYENLERİN ULAŞIMI: Davet esnasında hazır bulunan sürat teknesi ve zodiac'lar ile erken kakmak isteyen misafirlerimiz Büyükada veya Kartal İdo iskelesine bırakılır.ACİL DURUMLARDA DÖNÜŞ: Davet esnasında hazır bulunan sürat teknesi acil durumlarda 5 dakikada Kartal İdo iskelesi, 1 dakikada Büyükada'da olabilecek süratta ulaşımı sağlayabilmektedir. Bir düğün daveti sırasında yukarıda yer alan ulaşımların tamamı bir organizasyon çalışması olarak titizlikle yürütülür.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (11) 5.0

 • SF
  S**** & F****

  Eşsiz doğası ve güzelliği içinde yediğiniz yemekleri hayatınız boyunca unutamayacaksınız. Prenseslere layık bir düğün yaşadım. Eşime ve herşeyi organize eden Metin Bey'e sonsuz teşekkürler, rüyalarım gerçek oldu.

 • SN
  S**** & N****

  Romantizmin, yeşillikler ve maviyle buluşma noktası, saklı cennet ve doğa harikası. Kelimelerin yetersiz kaldığı bu tesiste düğün yapmak ise rüya gibi bir şey. Tüm bu güzellikler, emsalsiz hizmetle birleşince hiç ayrılmak istemiyorsunuz…

 • AT
  A**** & T****

  Bir ada üzerinde yeşilin ve mavinin her tonunda düğün yapmak herkese kısmet olmaz. Çok mükemmel bir düğün alanı. Hem biz hem de misafirlerimizin ağzı açık kaldı, teşekkürler Metin Bey.

 • AF
  A**** & F****

  İstanbul Adalar’da düğün yapmak ayrıcalıktir.bu ayrıcalığı Elio Sedef’te yaşadık.tekne ile ulaşım yapılıyor Anadolu Yakasın’dan. manzarası dillere destan.bu yüzden düğünümüzde dillere destan oldu. fotğraflarını ve görüntülerini izlerseni ne dediğimi anlarsınız.hizmetlerini anlatmama gerek yok.:)

 • MB
  M**** & B****

  Burada sürekli yaşamak isterdim ama düğün günümde bu muhteşem güzelliği tattım. Buram buram mutluluk ve huzurlu bir düğün arıyorsanız, sizlere Elio'yu öneririm. Hizmet ve imkanlar da büyüleyiciydi, teşekkürler.

 • Ö**** & G****

  Doğa ile içi içe harika bir yer,bizim düğünümüz çok güzel oldu.fotğraflara ve videoalra bakmaya doyamıyoruz.klasik mekanların dışında bir yerde düğün yapmak istiyorsanız bu mekan Elio Sedef kesinlikle.

 • PZ
  P**** & Z****

  Saklı cennette, harika bir deniz ve yeşillikler içerisinde rüya bir düğün oldu. Tek kelime ile kusurusuzdu. Doğa harikası tesisin, çalışanları da bir o kadar iyi, herkese tavsiye ederiz.

 • DH
  D**** H****

  Nişan yapmaktan vazgeçip, yerine yakın dostlarımızla kutlama yapma kararı aldık ama hiçbir yer içime sinmiyordu. Deniz istiyordum, aynı zamanda daha sessiz sakin olsun diye düşünüyordum. Nişanlım artık pes etmişti:) Sonunda Elio Sedefi buldum! Hem deniz; hem de ada! Kokteyllerinin lezzeti hala aklımızda. Samimi ve sıcak bir ortam, çalışanlar servis ve güleryüz konusunda çok başarılı. Gözüm kapalı öneriyorum:)

 • SA
  S**** & A****

  Mekanın dekoru tasarımı ve manzarası çok güzel,doğ aile iç içe düğün yaptık,burayı tututüunuza pişman olmazsınız.perseonli ve hizmetleir de çok iyiydi.teşekküerl.

 • SA
  S**** & A****

  Doğanın sesleri arasında kuş cıvıltıları ile denizin maviliğinde müthş bir düğün yaptık.rüyalardaki gibi oldu, bu kadr güzel olabileceğini tahmin etmemiştik. Fiyatıları da bize uygundu.teşekkürler.

 • GM
  G**** & M****

  Romantik bir akşamda romantik bir düğün yaptik,davetlilerimiz çok memnun kaldı,bizi mutlu ettiler. Baştan sonra kadar bize yardımcı olan herkese teşekkür ederiz.manzarası muhteşem.mutlaka görmelisiniz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%