Tümünü Görmek İçin Tıkla

Ella Wedding & Events

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Ella Wedding & Events Hakkında

Manisa’nın Merkez ilçesinde bulunan Ella Wedding & Events, doğum günü ve baby shower organizasyonu alanında hizmet veriyor. Tecrübeli kadrosu ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışan yönetim kadrosu sayesinde ihtiyaç duyulan her konuda eksiksiz hizmet sunuyor. Uygun fiyatları ile kaliteli hizmet sunan firmanın 1000-2000 TL aralığındaki fiyatları her bütçeye uyuyor. Hizmet almak için firma ile 2 hafta önceden iletişime geçmek yeterli oluyor.

Firmanın Özellikleri

Ella Wedding & Events; yenilikçi ve özgün fikirlere sahip, sahada yetişmiş deneyimli çalışanları sayesinde doğum günü ve baby shower organizasyonlarında kaliteli hizmetler sunuyor. Sunulan temel hizmetler arasında barkovizyon, catering, çiçek, davetiye, dekor, DJ, fotoğraf ve video çekimi, masa ve sandalye temini ve mekân giydirme yer alıyor. Ayrıca bunlara ek olarak havai fişek gösterisi, ışık ve ses ekipmanları temini, kapalı çadır temini, lcv hizmeti, konfeti ve uçan balonlar gibi tercih edilebilir seçenekler de sunuluyor. Şehir içinde olduğu gibi şehir dışında da hizmet veren firma talep edilir ise demo masa, tema ve konsept geliştirme seçenekleri sunuyor. Bu hizmetlerden yararlanmak için firma ile iletişime geçmeniz yeterli oluyor. hizmetleri de bulunuyor.

Ella Wedding & Events Doğum Günü Organizasyonu Fiyatları

Uygun fiyatlar ile organizasyonlar düzenleyen firmanın 1000 TL’lik başlangıç paketi ve 2000 TL’lik her şey dahil fiyatları talep edilen hizmetlere göre değişiklik gösteriyor. Organizasyona ev sahipliği yapan müşterilerin talepleri ile müzisyen ve DJ eşliğinde eğlence gibi olanaklar ekstra ücretlendirme ile temin ediliyor. Ella Wedding & Events’ın size özel fiyatlarından haberdar olmak isterseniz ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilir ya da daha fazla bilgi almak ve güncel fiyatları öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz

Sunulan Olanaklar

Mekan, doğum günü ve baby shower organizasyonlarında müşterilerin taleplerin doğrultusunda istenilen her türlü tema ve konsepti geliştiriyor. Şehir içinde ve şehir dışında hizmet veren firma doğum günü organizasyonları dışında düğün organizasyonu, nişan organizasyonu, sünnet düğünü, mezuniyet partileri, kurumsal etkinlikler, açılış organizasyonu, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve  açılışlarda da hizmet veriyor.

Nerededir?

Manisa ilinin Merkez ilçesinde bulunan mekana toplu taşıma araçları ve özel araç ile kolayca ulaşılabiliyor.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Barkovizyon
 • Catering
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Havai fişek şovu
 • Lcv
 • Mekan giydirme
 • Kişiye özel konsept
 • Servis elemanı
 • Baby shower süslemesi
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Havai fişek, konfeti, demo masa, dj ve müzisyen temini, sahne ve ses sistemi kurulumu her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişiye özel konsept tasarımı yapılabiliyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Kurumsal etkinlikler, açılış organizasyonu, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı, açılışlar, nişan, düğün, sünnet düğünü ve mezuniyet partisi gibi etkinlere hizmet veriliyor.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Manisa ilinde bulunan firma, şehir dışına da hizmet veriyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Tema ve konsept geliştirme avantajı bulunuyor.

 • Ella Wedding & Events Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Ella Wedding & Events Doğum Günü ve Baby Shower Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 1000 TL, her şey dahil paket 2000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Manisa Merkez

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%