Tümünü Görmek İçin Tıkla

Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri

5.0 (3 Yorum)

Hakkında

Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri

Hayatınızda alacağınız en özel kararlar arasında olan evlenme kararı için upuzun bir hazırlık listesi sizi bekliyor olacak. Birbiriyle zincir şeklinde ilerleyen bu hazırlıkların en önemli halkalarından birini düğün mekânınız oluşturmaktadır. Zincirinizin en önemli halkası için oluşturduğumuz Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri sizlere bir düğün salonundan çok daha fazlasını verecek! Çeşitli konsept hazırlıkları ve ekibimizin hizmetleri sonucunda oluşturulacak mekanımızda düğün ve aklınıza gelebilecek hemen her davet gerçekleştirebileceksiniz. Mevsim koşullarından etkilenmemeniz ve bizleri yılın her ayı tercih edebilmeniz içinse açık ve kapalı alanlarımız mevcut olmaktadır. Hangi alanımızı tercih ederseniz orayı cennet bahçesine çevireceğimizden en ufak bir kuşkunuz olmasın. Sizlerin aşkıyla güzelleşen düğün alanımızı sizlerde tercih edin aşk gecenizi beraber tasarlayalım!

Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri Kaç Kişilik Kapasiteyle Hizmet Vermektedir?

Aşkınızı tasarımlarımızla taçlandırıp konuklarınıza unutamayacakları bir düğün gecesi yaşatmak için;

 • Yemekli kapasite 500-750
 • Açık hava kapasitesi 400-500
 • Kapalı alan kapasitesi 500-750
 • Kokteyl kapasitesi ise 200- 300 kişi arasında değişmektedir. Geniş konuk kapasitemize uygun olarak hazırlayacağınız davet listelerinizde hiçbir kısıtlamaya girmeden konuklarınızı çağırabilecek ve mutluluğunuza ortak edebileceksiniz. Kokteyl tarzında bir düğün kutlaması tercih edecekseniz nikâhınızdan sonra renkli tüllerle hazırlanmış kokteyl alanı konuklarınızın hizmetine açılacak. İçeceklerle renklendirilen masaların üzeri kuruyemişlerle tamamlanacak ve kenarlara küçük çiçekler konacaktır.

Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri’nde Hangi Tür Etkinlikleri Gerçekleştirebilirsiniz?

Yemekli davetler ve orkestramızın neşeli dansları eşliğinde gerçekleştireceğiniz düğün daveti dışında;

 • Nişan
 • Kına
 • Sünnet düğünü
 • Çeşitli açılışlar
 • Doğum günü
 • Mezuniyet balosu ve sayamadığımız diğer etkinlikleri bünyemiz içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.

Özenle hazırlanacak olan düğün alanınızda etkinliklerinizi gerçekleştirirken her birine farklı konseptler uygulayacağız. Örneğin nişanınız için konseptimiz tamamen değişecek ve nişan masanız özel olarak hazırlanacak. Nişan tepsisi ve makası ise organizasyon ekibimiz tarafından oluşturulacak. Tabi siz kendi takımlarınızı getirmek isterseniz ona uygun bir konsept oluşturacağız. Şarkı ve diğer hizmetlerimizse etkinliklerine uygun olarak adapte edilecektir.

Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri Nerede Yer Alır? Esenler Kültür Merkezi Ve Sosyal Tesisleri’ne Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İstanbul’un Esenler ilçesinde bulunan davet alanımıza özel aracınızla ulaşmak için Adnan Menderes Bulvarı ve Avrupa Otoyolunu kullanabilirsiniz. Farklı bir alternatifle ulaşmak isterseniz de O-3 karayolu üzerinden de rahat bir ulaşım sağlayabileceğinizi unutmamalısınız. Fakat kendi konumunuz üzerinden verdiğimiz tavsiyeleri dikkate alırsanız çok daha hızlı şekilde bizlere ulaşabilirsiniz. Toplu taşıma ile ulaşmak isterseniz de 31Y, 78, 91E, 97G, 97GE numaralı otobüslerden herhangi birini tercih ederek rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Asya Yakasından gelecek konuklarımızsa önce Marmaray kullanıp sonrasında M1A veya M1B metro hattından herhangi birini kullanarak rahatlıkla ulaşabilirler.  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (3) 5.0

 • AY
  A**** & Y****

  Çok güzel bir düğün oldu burasının hizmetini çok beğendik herkese tavsiye ederiz.

 • BY
  B**** & Y****

  güzel geçen nişan kutlamamız :) bize her anlamda destek olan yetkililer.. çok çok güzeldi herşey iyiki sizi tercih etmişiz.

 • cc
  c****

  hem hizmet hemde fiyat bakımından çok iyi beklentilerimizin üstünde bir gece oldu teşekkür ederiz

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%