Four Seasons Hotel Bosphorus

5.0 (11 Yorum)

Benzer Düğün Mekanları

Denden Denizcilik

5.0 (2)
İstanbul, Beşiktaş
100 Maks. Kişi • 300 ₺ Başlangıç Fiyatı

İletişim bilgileri

Yorumlar (11) 5.0

 • PP
  P****&Ahmet

  O kadar rahat ettik ki stresten uzak ve eğlenceli bir düğün oldu bizim için. Gelin ve damadın bu kadar rahat etmesi az görülür. Biz bu şansa eriştik. Sizin de güzel bir düğün geçirmeniz için tavsiyemizdir.

 • CC
  C****&Meriç

  Bir daha evlenecek olsam tekrar burada evlenirdim orası kesin. Gerçekten muhteşem ve inanılmaz bir tesis. Sizde benim kadar şanslı olmak istiyorsanız yani inanılmaz muhteşem bir mekanda mükemmel bir düğün yapmak istiyorsanız kesinlikle öneririm. Hayatımın en güzel kararıydı.

 • EE
  E****&Uygur

  Öncelikle evlenecek çiftlere kesinlikle tavsiye ederiz. Hizmet ve güler yüzlü personel bizi gerçekten çok mutlu etti. Ambiyans ve süslemeler gerçekten dört dörtlük. Yemekler, orkestra, fotoğraf ve video çekimleri de dahil hepsi profesyonelce idi.

 • M**** & Ç****

  Harika bir manzara eşliğinde çok güzel bir düğün oldu. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Ekip profesyonel ve çözüm odaklıydı çok memnun kaldık. Süslemeler isteğimiz doğrultusunda özenle düzenlenmişti. Herkese tavsiye ederiz.

 • BB
  B****&Hüseyin

  Ben hala düğünümüze inanamıyorum, rüya gibi sanki. Mekanın inanılmaz bir büyüsü var. Yöneticilerin ve çalışanlarının katkısı inanılmaz büyüktü, her şey kusursuzdu. Tüm çalışanlara teşekkürler. Herkese tavsiye ederim.

 • DD
  D****&Meriç

  Mekan gerçekten inanılmaz ve bulunduğu konumda gerçekten süper. Yemekli düğünümüzde sunum ve servis hem de lezzeti şahane idi. Bizim için unutulmaz bir gece oldu. Sizin de böyle güzel bir gece yaşamanız için herkese tavsiye ederiz.

 • ZZ
  Z****&Tuncay

  Düğün organizasyonunu oluşturan bileşenlerden, yemek, müzik, ışık, ses sistemleri, dekor, ambiyans, mekan süslemesi, çalışanlar, mekanın konumu gibi her konuda ilk üçe gireceğini düşündüğümüz son derece kaliteli bir mekan. Herkese öneririz.

 • PP
  P****&Murat

  Düğünümüz dört dörtlük ve muhteşemdi. İhtişamın ve kalitenin simgesi bu mekan size sunduğu hizmet ile gerçekten büyüleyecek. Herkes işinde son derece profesyonel. Bu kadar güzel bir ambiyansı ve görkemi ile başka bir mekan bulamayabilirsiniz. Fotoğrafları ve videoları her izlediğimizde tekrar tekrar büyüleniyoruz.

 • FF
  F****&Dursun

  Bu mekanın yöneticileri ve ekibi son derece profesyonel ve içten. Ne kadar teşekkür etsek az ve tüm ekibe bize muhteşem bir düğün yaşattıkları için sonsuz teşekkürler. Herkese kesinlikle tavsiye ederiz.

 • EE
  E****&Hüseyin

  Düğünümüzün bu kadar kaliteli ve romantik bir mekanda gerçekleşmesinden son derece mutluyuz. Ambiyans harika, konforlu ve rahat. Yemekler çok lezzetli, garsonlar son derece güler yüzlü ve deneyimli. Ulaşım son derece kolay. Müzikler şahane.

 • AA
  A****&Hamza

  Bizim gibi yorumlara önem veren bir şeye ihtiyaç olduğunda yorumları muhakkak okuyan kişilere yardımcı olmak istedik. Düğün alanı gerçekten son derece kaliteli ve üst seviyede. Unutulmaz bir düğün yaşayacağınızdan hiç şüphem yok.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%