Kalbim Organizasyon Event and Wedding

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Kalbim Organizasyon Hakkında

Kokteyl ve kilise düzeni başta olmak üzere birçok seçenek sunan Kalbim Organizasyon, Manisa Şehzadeler bölgesinde bulunuyor. Firma, modern tasarımları, şık süslemeleri, bütçe dostu fiyatları ile diğer düğün organizasyonu firmaları arasından sıyrılmayı başarıyor.

Özellikleri

Kalbim Çiçek Organizasyon firmasının göze çarpan ilk özelliği gelin yolu oluyor. Saflığı ve mutluluğu temsil eden uzun beyaz gelin yolu, çiçeklerle bezeli bir gelin tagına çıkıyor. Kır çiçekleri, renkli fiyonk ve kurdelelerle süslenmiş ahşap beyaz sandalyeler de bu yolun iki tarafına yerleştiriliyor. Nikah törenleri için bir kürsü de gelin tagı önünde hazır bulunuyor. Kokteyl ve kilise düzeni yerine masa düzeninde düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen gelin ve damat adayları da unutulmuyor. Çiftin oturacağı masa ve sandalyenin arkasında gelin ve damadın isimleri yazılıyor. Konuk masalarına ise çiftin fotoğrafı, nikah şekerleri, teraryumlar ve jel mumlar yerleştirilerek hoş bir hava yaratılıyor. Kalbim Organizasyon, çikolata ve pasta konusunda uzmanlık kazanmış bir düğün organizasyon firması olarak da biliniyor.

Olanakları

Firma, dileyen çiftlere düğün organizasyonu için masa ve sandalye kiralama hizmeti sunuyor. Mekan giydirme hizmeti ile masa ve sandalyeler kişiye özel olarak dekore ediliyor. İkramlar konusunda yardıma ihtiyaç duyan gelin ve damat adayları catering hizmetinden de faydalanabiliyor. Kalbim Organizasyon, bünyesinde eğitimli ve deneyimli servis elemanlarına yer veriyor. Hayatını birleştirdiği bu özel günün her anını hatırlamak isteyenler için video ve fotoğraf çekimi imkanı da sunuyor. Bu sayede, dışarıdan ekstra bir fotoğrafçı arayarak vakit kaybetmeniz gerekmiyor. Müzik ve eğlence için de DJ ve sahne sistemlerini çiftlerin beğenisine sunuyor. Firma düğün organizasyonuna ek olarak kına, mezuniyet ve balo gecesi, doğum günü ve baby shower gibi davetler için de hizmet veriyor.

Kalbim Organizasyon Manisa Düğün Fiyatları

Firma, başlangıç paketi ve her şey dahil paket olmak üzere iki farklı paket seçeneği sunuyor. Bu paketlerin fiyatları, sunulan olanaklara ve çeşitli kampanyalara göre farklılık gösterebiliyor. Firmanın başlangıç paketi fiyatları 500 TL’den, her şey dahil fiyatları ise 1.000 TL’den başlıyor. Düğün Buketi.com'a özel kampanyalar ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kalbim Organizasyon, kolay ulaşılabilir konumu ile avantajlı seçenekler arasında yer alıyor. Manisa ili, Şehzadeler ilçesinde bulunan firma, birçok toplu taşıma aracının uğrak noktası oluyor. Kuşlubahçe- C.B.Ü Hastane ve Karaçay Toki hattını kullanıp 75. Yıl Bulvarı durağında inerek firmayı bulabilirsiniz. Özel araçlarınız ile ulaşmanız içinse açık adres: Akıncılar, Erler Cd. No:40, 45020 Şehzadeler/Manisa.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Sandalye süsleme / kiralama
 • Nikah şekeri
 • DJ temini
 • Mekan giydirme
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
 • Servis elemanı
 • Catering
 • Davetiye
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Konsept ve tema geliştirme yapılmaktadır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Araç kiralama, catering, çiçek, davetiye, dekor, dj, fotoğraf ve video, ışık ve ses ekipmanları, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, nikah şekeri, pasta, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetler verilmektedir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  Etkinlikten ne kadar 15 gün önce iletişime geçilmelidir.

 • Kalbim Organizasyon Event and Wedding Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları ne kadardır?

  Kalbim Organizasyon Event and Wedding Düğün Organizasyonu Firmaları fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • BZ
  B**** Z****

  djden fotoğrafçıya, cateringten dekorasyona kadar her şeyi ayarlıyorlar.

 • SR
  S**** R****

  düğünüm için anlaştığım firma, mekanın konseptini ve temasını tam istediğim gibi yaptılar mükemmel bir ekiple çalıştık herkes bu deneyimi yaşamalı

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%