Tümünü Görmek İçin Tıkla

Karataş Hamamı

5.0 (1 Yorum)
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 30
Her Şey Dahil 50

Kapasiteler

Hakkında

Tarihi Karataş Hamamı

İzmir’in Konak ilçesinde on sekizinci yüzyıldan beri günümüze dek hizmet veren otantik bir mekan: Karataş Hamamı. Eğer düğün hazırlıkları sırasında kendinize sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz bir gelin hamamı eğlencesi düşünüyorsanız tarihi hamam sizin için doğru adres. Üstelik hamam hizmetinize dahil edebileceğiniz dinlendirici masaj seçenekleri ile birlikte. Tam üç yüzyıldır ayakta kalmayı başarmış olan Hoşgör Hamamı, geleneksel hamam ortamını davetlilerine, profesyonel, temiz ve modern hizmetiyle sunuyor. Hem de 30 TL'den başlayan cazip fiyatları ve grup indirimleri fırsatlarıyla.

Karataş Hamamı’nda Geleneksel Gelin Hamamı

Mekan on sekizinci yüzyılın geleneksel Türk ve Osmanlı mimari özelliklerini barındıran yapısıyla sizi tarihten bir gün yaşamaya davet ediyor. Burası, düğün kültürümüzün en güzel ayrıntılarından olan gelin hamamı ve kına eğlenceleri için otantik dokusuyla yüzyıllardır İzmir halkı tarafından tercih edilmektedir. Kadın ve erkek kullanımı için ayrı vardiya düzeninin bulunduğu hamam, coşku dolu bir hamam sefası için hizmet vermektedir. Hamam, gelin hamamınızın hayalinizdeki gibi gerçekleşmesi için organizasyonlarını sizinle birlikte farklı imkanlar sunarak çeşitlendirebilmektedir. Gelin hamamı, damat hamamı ve kına organizasyonlarını planlamak ve hamam fiyatlarını öğrenmek için fiyat teklifi alabilirsiniz.

Karataş Gelin Hamamı Fiyatları

Geleneksel gelin hamamı fiyatları kişi başı 30 TL'den başlıyor. Aldığınız hizmetlere ve organizasyon gününe göre fiyatlar değişebiliyor.

Olanakları

Karataş Hamamı, hem kişisel hamam kullanımı hem de geleneksel gelin hamamı, damat hamamı ve kına organizasyonlarına ev sahipliği yapmaktadır. Hem kişisel hamam kullanımında hem de özel organizasyonlarda, Karataş Hoşgör Hamamı’nda ayrıca talep edebileceğiniz masaj hizmeti bulunmaktadır. Siz de Karataş Hoşgör Hamamı’nda hamam sefasını doyasıya sürerek ardından yaptıracağınız masaj ile streslerinizden arınmaya davetlisiniz. Hamamın masaj fiyatları için bizimle iletişime geçebilir, bu keyfi ister sevdiklerinizle birlikte gerçekleştireceğiniz bir organizasyonda ister yalnız olarak çıkarabilirsiniz. Karataş Hamamı, kişisel kullanımın yanı sıra gelin ve damat hamamı ile kına organizasyonları için de hizmet vermektedir. Yapılacak olan etkinliklere göre hamam kapatma olanağı da bulunan Hoşgör Hamamı’nın grup indirimi fırsatları da bulunmaktadır. Tarihi Karataş Hamamı’nda yerel gruplar için kadın ve erkek ayrı, turist grupları için kadın ve erkek karışık organizasyonlar düzenlenebilmektedir. Siz de organizasyon planlamaları için hamam ile iletişime geçebilir, kendinize ve davetlilerinize bu tarihi mekanda hamam sefası sürme fırsatını sunabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Konak ilçesine bağlı Karataş semtinde bulunan Tarihi Karataş Hoşgör Hamamı, oldukça merkezi bir konuma sahiptir. Bu sayede hem kişisel kullanım hem de gelin hamamı gibi organizasyonlar için davetlilerin toplu taşıma ve kişisel araç ile kolayca ulaşabileceği bir hamamdır. Karataş Hamamı’na toplu taşıma ile gitmek isterseniz, Konak İzmir lokasyonu yönündeki metro hattını tercih etmek ulaşımınızı fazlasıyla kolaylaştıracaktır. Ya da on iki, yüz altmış dokuz, beş yüz elli dört ya da kırk dört numaralı otobüs hatlarını kullanarak da Hoşgör Hamamı’na gidebilirsiniz. Karataş Hoşgör Hamamı Açık Adresi ise şöyle: Mithat Paşa Caddesi 360. Sokak Karataş / İzmir.  

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Şehir merkezinde
 • Buhar odası
 • Hamam
 • Jakuzi
 • Sauna
 • Etkinlik sorumlusu
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Gelin hamamı ve hamamda kına gecesi davetine özel süslemeler yapılabiliyor.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Gelin hamamı boyunca müzik yayını yapılıyor.

 • Karataş Hamamı Gelin Hamamı Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Karataş Hamamı Gelin Hamamı Mekanları fiyatları başlangıç paketi 30 TL, her şey dahil paket 50 TL

 • Karataş Hamamı kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Karataş Hamamı kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir

Yorumlar (1) 5.0

 • Ö****

  Bu tarihi hamamda harika bir gelin hamamı geçirdik, hiç düşünmeden öneririz. Evlenecek gelinlere harika bir gün vadediyor…

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%