Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kayra Bahçe

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 250

Kapasiteler

Hakkında

Kayra Bahçe Hakkında

Muğla'nın göz alıcı doğasında yer alan Kayra Bahçe, uzun yıllar boyunca düğün, nişan, nikâh törenleri, kına gecesi ve doğum günleri gibi çeşitli organizasyonlara ev sahipliği yaparak sektörde öncü bir isim olmuştur. Profesyonellikle sevgiyi birleştiren ekipmanız, her biri alanında uzman personelleriyle misafirlerin beklentilerine hızla cevap verirken, güler yüzlü ve saygılı hizmet anlayışından ödün vermemektedir. Geniş kır bahçemiz, 750 kişiye kadar konuk ağırlama kapasitesi ile hem kalabalık düğünler hem de daha samimi toplantılar için idealdir. İster büyük bir kutlama, ister daha butik bir etkinlik planlayın, Kayra Bahçe tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek için esnek çözümler sunar. Gelenek ve göreneklere uygun bir kına gecesi planlıyorsanız, kına tahtından tören ekibine kadar ihtiyaç duyulan her şeyi sağlayabilecek profesyonel desteklerle yanınızdayız. Lezzetli yemekler ve kusursuz servisimizle, Muğla'da unutulmaz anlar yaratmanıza yardımcı oluyoruz. Kayra Bahçe olarak her bütçeye uygun çözümler sunarak, hayalinizdeki etkinliği gerçeğe dönüştürmek için buradayız.

Organizasyon ve Hizmetlerimiz

Kayra Bahçe, başta kına geceleri olmak üzere, düğün, nişan ve diğer özel günlerinizde hayalinizdeki organizasyonu gerçekleştirebilmek için geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Gerek kına müziği, gerekse süsleme gibi detaylar, organizasyonunuzun ruhunu yansıtan özelliklerden sadece birkaçıdır. Her biri konusunda uzman ekibimizle, isteğiniz doğrultusunda kişiselleştirilmiş organizasyonlar düzenliyoruz.

Esnek Kapasite ve Mekân Seçenekleri

Kayra Bahçe'nin geniş kır bahçesi, hem yemekli hem de kokteyl düzeninde 200 ila 875 kişi arasında değişen kapasitelerde organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilecek esneklikte tasarlanmıştır. Bu sayede farklı büyüklükteki etkinlikler için ideal bir seçenek oluşturur.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Kayra Bahçe'nin geniş kır bahçesi, hem yemekli hem de kokteyl düzeninde 200 ila 875 kişi arasında değişen kapasitelerde organizasyonlarınıza ev sahipliği yapabilir.

 • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

  Kına müziği, Kına süslemesi

 • Kayra Bahçe Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  Kayra Bahçe Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta sonu kokteylli kişi başı 250 TL

 • Kayra Bahçe kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Kayra Bahçe açık alan kapasitesi 200 - 875 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%