Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu

Birbirinden ilginç dekorlarıyla her daim gözler önünde olan; Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu. 

Gelinlerin kendilerini prenses gibi hissetmeleri için ellerinden geleni yapan kusursuz bir ekibe sahip. Bahçelerinde kocaman masaldan fırlamış bir balkabağı bile var. Muhteşem dekorlarını, kusursuz ışıklandırma ile aydınlatarak yarattıkları atmosfer tam bir peri masalı sahnesi. Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu kalabalık misafirlerinizi rahat rahat ağırlayabilmeniz için oldukça geniş bir bahçeye sahiptir. Pastalarında ve masa düzenlerinde de oldukça yaratıcı dekorlar kullanmaktadır. Muğla’nın güzel havası eşliğinde muhteşem ışıklandırma ile süslenmiş harika kır düğünü gerçekleştirmek ve sizlere sunulabilecek imkanlar hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sitemiz üzerinden "ücretsiz teklif al" butonuna tıklayarak form doldurabilir, fiyat teklifi alabilirsiniz.

Masal Gibi Bir Kır Düğünü

Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu 1000 kişilik geniş kapasitesi ile tüm sevdikleriniz ile doya doya eğleneceğiniz bir düğün garantisi vermektedir. 

Özellikle ışık, ses ve sahne hizmetleri ile rakiplerinden ayrılan bu salon, müzisyenleri ile de hafızalara kazınmaktadır. Orkestraları ve müzisyenleri hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz sitemiz üzerinden anında bize ulaşabilirsiniz. Kır düğünü ile evlenmek isteyen çiftlerin en büyük korkusu şüphesiz yağmurdur. Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu bu sorunu gidermek için misafirlere hem açık alan hem de kapalı alan hizmeti vermektedir. Bu sayede mevsim koşullarını dert etmenize gerek kalmadan düğün tarihinizi seçebilirsiniz. Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu yemekli ya da yemeksiz seçenekleri ile ev sahipliği yaptıkları organizasyonlarda, pek çok defa davetlilerden geçer not alabilmiştir. Yaratıcı menüleri ve masa dekorları ile yenilikçi bir catering anlayışı içerisindedirler. Muğla merkeze oldukça yakın konumu sayesinde de pek çok davetliniz muhteşem gecenize oldukça kolay ulaşım sağlayabilecektir. Merkeze yakın konumları pek çok kurumsal etkinliğin de Kayra Bahçe Kır Düğün Salonu’nda organize edilmesine sebebiyet vermektedir. Açık ve kapalı mekanlarında organize edilen baby shower, nişan, kına, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri etkinliklerinde de yaratıcı hizmetleri ile organizasyon sahiplerini her daim memnun etmeyi amaçlamaktadırlar.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • ss
    s****

    kır düğünü isteyen herkezin tek adresi ??

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%