Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kırlangıç Restaurant

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Kırlangıç Restaurant

Antalya’nın kumsal mekanlarından birisi olan Kırlangıç Restaurant, benzersiz bir düğün gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yemekli ve kokteyl şeklinde sizlere hizmet vermekte olan bu kumsal mekanı, kır düğünleriniz için harikulade bir tercih durumunda. Alanında uzman çalışanları ile arzu ettiğiniz konsepte uygun olarak dekore edilen düğün mekanı, kaliteli ses sistemi ve ışıklandırması sayesinde düğününüzü çok daha güzel bir etkinlik haline getiriyor. Uygun fiyatları ve avantajlı paketleri ile sizlere seçim konusunda çeşitlilik sağlıyor. Kırlangıç Restaurant, bütçenize yönelik bir düğün yapabilmenizi mümkün hale getiriyor.

Kırlangıç Restaurant Düğün Hizmeti

Kırlangıç Restaurant, geniş bir alanda konuk sayınıza uygun olarak düğün yapabilmenize olanak sağlıyor. Yılların tecrübesi ve deneyimi ile siz evlenecek çiftlere hizmet vermeye devam ediyor. 750 ile 1000 kişilik arasında yemekli oturma düzenine sahip olan mekan, konuklarınızla birlikte rahat bir şekilde eğlenebilmenize yardımcı oluyor. Kokteyl şeklinde bir düğün organizasyonu gerçekleştirebilmeniz için sizlere 1000 ile 2000 kişilik kapasiteye sahip açık alan sunan restaurant, tarafınıza geniş bir etkinlik imkanı sağlıyor. Mekan, hem deniz, hem doğa, hem de kır manzarasını bünyesinde birleştiriyor. Büyüleyici atmosferi sayesinde muhteşem bir kır düğünü gerçekleştirmenizi mümkün hale getiriyor. İsteklerinize uygun bir şekilde dekore edilen restaurant, konseptinize yönelik süslemeleri ile mükemmel bir düğün organizasyonunun kalitesini tarafınıza sağlıyor. Yalnızca düğün organizasyonu için değil; kına, nişan, sünnet, mezuniyet gibi etkinlikleriniz için de tercih edebilirsiniz. Bu muhteşem mekan, birçok alanda sizlere çeşitlilik imkanı sunuyor. Müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyen Kırlangıç Restaurant, rüya gibi bir düğün organizasyonu gerçekleştirmenize katkı sağlayarak sizlere yardımcı oluyor. Erken rezervasyon seçeneği ile dilediğiniz güne uygun bir tarih seçmeniz konusunda sizlere yardımcı oluyor. Restaurant hayalinizdeki düğünü sizler için gerçeğe dönüştürüyor. Mekan çalışanları farklı konsept seçenekleri ile düğününüz için en ideal olan temayı seçebilmenize yardımcı oluyor. Büyük bir titizlikle ve özenle çalışarak restaurantı sizler için hazır hale getiriyor. Antalya’nın muhteşem manzaraları eşliğinde bir düğün yapabilmenize yardımcı olan Kırlangıç Restaurant hakkında detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • LL
    L****

    Antalyada bulabileceğiniz en güzel kır düğünü konseptine sahip mekan. biz çok araştırdık ordan biliyorum =)) herşey çok güzeldi teşekkürü bir borç bilirim ???

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%