Tümünü Görmek İçin Tıkla

Kızılören Kirazlı Bahçe

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 50 100

Kapasiteler

Hakkında

Kızılören Kirazlı Bahçe Hakkında

Kızılören Kirazlı Bahçe, Konya’nın Meram İlçesinde bulunuyor. Nikah sonrası yemek planlayacak çiftler için güzel bir alternatif olan mekanın 100 - 200 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mekanda açık ve kapalı olarak iki alan bulunuyor. Açık alanda 100 - 200 kişi ağırlanabilirken, kapalı alanda 50 - 100 kişi ağırlanabiliyor. Doğanın içinde bulunan orman manzaralı mekanda kişi başı yemekli davet fiyatları 50 TL'den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Kirazlı Bahçe, farklı et pişirme tekniklerinde ustalaşmış, zengin bir menüye sahip bir mekan olarak nikah sonrası yemek daveti planlayan çiftleri ağırlamaktan mutluluk duyuyor. Mekanda kapalı ve açık olmak üzere iki alan bulunuyor. Açık alanda 100 - 200 misafir, kapalı alanda ise 50 - 100 misafir ağırlanabiliyor. Yazları açık, kışları ise kapalı alan tercih ediliyor. Çiftler ve konukları yazın yeşil çimlerin üzerinde, kışın ise soba başında keyifli dakikalar geçirebiliyor. After party planlayan çiftler için mekanda ayrı bir alan yer alıyor. Yemek servisi ve müzik 24.00’da sona eriyor. Kendi aracıyla ulaşım sağlayacak misafirler için ise 75 araç kapasiteli bir otopark bulunuyor.

Sunulan İmkanlar

Kızılören Kirazlı Bahçe, çiftlere düzenledikleri nikah sonrası yemek organizasyonunda dışarıdan fotoğrafçı getirebilme, organizasyon sorumlusu hizmeti, ışık, ses ve sahne hizmeti, after party alanı gibi imkanlar sunuyor. Ayrıca mekanda engelli bireylere özel bir giriş de bulunuyor. İsteyen çiftler mekana kendi fotoğrafçılarını getirip en mutlu anlarını ölümsüzleştirebiliyor. Mekanda bir organizasyon sorumlusu bulunuyor. Çiftler mekana kendi organizasyon firmalarını getirebiliyor. Tesis tarafından ışık, ses ve sahne hizmeti de sağlanıyor. Nikah sonrası eğlence organizasyonu planlayan çiftler, organizasyon öncesinde mekanı ziyaret edip menü tadımı yapabiliyor. Ayrıca menüde beğenmedikleri bir yemek olursa değişiklik yapılabiliyor. Yaz - kış fark etmeden her mevsim tercih edilebilir olan bu mekanda sevdiklerinizle güzel vakit geçirebilirsiniz.

Kızılören Kirazlı Bahçe Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Mekanda düzenlenen yemekli organizasyonlarda menü fiyatları kişi başı 50 - 100 TL bazında yer alıyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi alabilmek için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Kirazlı Bahçe, Konya’nın Meram İlçesinde nikah sonrası yemek düzenleyecek çiftler için güzel bir seçenek olarak yer alıyor. Mekanı gidip görmek isteyen çiftler için mekanın açık adresi şöyledir; Isparta Konya Yolu, 42005 Kızılören Belediyesi / Meram / Konya.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Etkinlik sorumlusu
 • Otopark
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • After party alanı
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Dışarıdan fotoğrafçı getirebilme, organizasyon sorumlusu hizmeti, ışık, ses ve sahne hizmeti, after party alanı gibi imkanlar sunuyor.

 • Kokteyl / yemekli menü çeşitleri nelerdir?

  Çocuk menüsü bulunuyor.

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Açık ve kapalı davet alanı bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Doğanın içinde orman manzaralı bir mekan.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  Yemek servisi ve müzik 24.00’da sona eriyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dışarıdan fotoğrafçı getirebilme imkanı sunuluyor.

 • Kızılören Kirazlı Bahçe Nikah Sonrası Yemek fiyatları ne kadardır?

  Kızılören Kirazlı Bahçe Nikah Sonrası Yemek fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL

 • Kızılören Kirazlı Bahçe kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Kızılören Kirazlı Bahçe açık alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 100 - 200 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%