Tümünü Görmek İçin Tıkla

Koloni Apart

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Koloni Apart Hakkında

Koloni Apart balayı tatiliniz için Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde yer alıyor. Koloni Apart otelin balayı odalarında kendinizi evinizde hissetmeniz için özel olarak dizayn edilmiş ev eşyaları bulunuyor. Ev eşyaları modern, ihtiyaçlarınıza uygundur. 486 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor. Otelin birçok kısmı tahtadan yapılmış olup kendinizi doğanın bir parçası olarak hissetmenizi sağlıyor. Fırtına Deresi Köprüsü 8,8 Km uzaklıkta yer alırken, Tar Deresi Şelalesi 15 KM uzaklıkta konumlanıyor. Ücretsiz vale hizmeti sağlanıyor. Otelin, havaalanından tesise transfer hizmeti bulunuyor. Balayınızda bol bol doğa gezisi yapmak ve aynı zamanda sosyal yaşamdan uzak kalmak istemiyorsanız burası sizin için doğru tercih oluyor. Doğa gezisi yapmak niyetindeyseniz otelin yakınında birçok keşfetmeye hazır alan bulunuyor.

Koloni Apart Balayı Fiyatları

Otelde ücretli ve ücretsiz hizmetler bulunuyor. Bazı hizmetler seçilen paket içerisinde ücretsiz olarak sağlanırken diğer hizmetler için ücret talep ediliyor. Otel 486 TL’den başlayan fiyatlar ile hizmet veriyor Otelin balayına özel fiyat detaylarını öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Koloni Apart Nerededir?

Rize ilinin, Çamlıhemşin ilçesinde konumlanıyor. Otel, birçok farklı vasıta ile ulaşımı kolay bir alanda yer alıyor. Tercih etmeniz halinde kişisel aracınız ile de ulaşım sağlayabiliyorsunuz. Adres: Yağmurlu M Merkez S No.: 32, Çamlıhemşin, Çamlıhemşin, 53750, Türkiye.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı, Sadece Oda.
  • Otelin Fiyatı
486 TL başlangıç fiyatıyla hizmet veriyor.
  • Giriş Çıkış Saatleri
İşletmeye giriş en erken saat 14.00'da yapılabiliyor. Çıkış saati ise 11.00  olarak belirleniyor.
  • Yeme İçme
Otelin yakınında oldukça fazla restoran bulunuyor dilediğinizi tercih edebiliyorsunuz.
  • Otel Olanakları
Çamaşırhane, Lobi.
  • Çevre ve Konum
Otel doğanın içerisinde yer alıyor. Çevresinde sosyal alanlar bulunuyor.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Yağmurlu M Merkez S No.: 32, Çamlıhemşin, Çamlıhemşin, 53750, Türkiye

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%