Tümünü Görmek İçin Tıkla

La Blanche Resort & SPA

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 1.000 1.000

Kapasiteler

Hakkında

La Blanche Resort & Spa Hotel Hakkında

La Blanche Resort & Spa Hotel, yılların verdiği tecrübeyle beş yıldızlı bir kalite sunmaktadır. Türkiye'nin dört bir yanından ve dünyadan misafirlerimizi ağırlıyor, onlara unutulmaz anlar yaşatmak için özenle çalışıyoruz. Otelimiz, büyük düğünlerden intime nişan törenlerine, kına gecelerinden bekârlığa veda partilerine kadar her türlü özel gününüz için geniş bir yelpazede organizasyon hizmeti sunar. Profesyonel kadromuz ve deneyimli personelimizle hizmetinizdeyiz. Siz hayal edin, biz gerçekleştirelim; havuz başında şık bir davet ya da Ege Denizi’ne nazır iskelede eşsiz bir etkinlik düzenleyebiliriz. Otelimizin sunduğu seçenekler arasında açık ve kapalı alanlar bulunmakta olup, ilkbahar ve yaz aylarında bu mekânları tercih ederek kına gecenizi unutulmaz kılabilirsiniz. Büyük organizasyonlarınız için 450 kişiye kadar hizmet verebilen Akasya Balo Salonumuzu değerlendirin.

Konum ve Manzara

La Blanche Resort & Spa Hotel, Bodrum'un eşsiz doğal güzelliklerine ve berrak Ege Denizi'ne ev sahipliği yapmaktadır. Havuz başında ya da iskelede düzenlenecek etkinliklerinizde bu muhteşem manzaradan faydalanabilirsiniz.

Özel Günleriniz İçin Eşsiz Hizmetler

Birbirinden özel organizasyonlarınız için geniş hizmet yelpazemizle yanınızdayız. Geleneksel gelin hamamı etkinliği, kına müziği ve süslemesi gibi hizmetlerimizle kültürel zenginliği ve eğlenceyi bir arada sunuyoruz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Evet, La Blanche Resort & Spa Hotel hem açık hem de kapalı alan seçenekleri ile hizmet vermektedir. Havuz başında veya iskelede Ege Denizi manzarasına sahip etkinlik alanları ve 450 kişilik Akasya Balo Salonu mevcuttur.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  La Blanche Resort & Spa Hotel, Bodrum'un eşsiz doğal güzellikleri içerisinde, Ege Denizi'ne nazır konumda bulunmaktadır. Etkinlikleriniz için sunulan alanlarda bu manzaradan faydalanabilirsiniz.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  La Blanche Resort & Spa Hotel, geleneksel gelin hamamı etkinliği, profesyonel kına müziği ve süslemesi hizmetleri sunmaktadır.

 • La Blanche Resort & SPA Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

  La Blanche Resort & SPA Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 1000 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 1000 TL

 • La Blanche Resort & SPA kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  La Blanche Resort & SPA açık alan kapasitesi 100 - 250 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%