Lilyanın Tasarım Evi

5.0 (2 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Lilyanın Tasarım Evi Hakkında

Özel davetleriniz için organizasyon firması arayışındaysanız Lilyanın Tasarım Evi ile tanışabilirsiniz. Ankara'nın Sincan ilçesindeki firma, her türlü davete organizasyon desteğinde bunuyor. Düğün ve kına organizasyonu dahilinde sunduğu yüksek performansıyla en çok tercih edilen firmalar arasında yerini alıyor. Tasarım evinin ayrıca kendine ait bir düğün mekanı da bulunuyor. Uygun fiyatları ile anlaşabileceğiniz firmanın avantajlarını keşfedebilirsiniz.

Firmanın Özellikleri

Lilyanın Tasarım Evi, özel gün ve davetlerde sunduğu organizasyon hizmetleri ve özellikleriyle bir adım öne çıkıyor. Pembe Köşk adlı düğün mekanı bünyesine ait olan firma, kına organizasyonu için özel imkanlar sunuyor. Bu imkanların başında da masa süsleme ve dekorasyon geliyor. Kına tahtı kiralama, kına tacı ve tagı gibi teminlerde bulunarak, organizasyonu gerçekleştireceğiniz mekanı süslüyor. Kırmızı renk odaklı dekoratif çalışmalarıyla nostaljiyi ve modern detayları bir arada işliyor. Kına tepsisi, mumu ve kırmızı kurdele de yapılan teminler arasında.

Lilyanın Tasarım Evi Kına Organizasyonu Fiyatları

Firmanın organizasyonlar için belirlediği standart ve her şey dahil paketler bulunuyor. Paketlerin içeriklerine göre fiyatları değişiyor. Standart paket 1.500 TL'den başlarken her şey dahil paket fiyatı 2.500 TL'den başlıyor. Ücretsiz teklif formunu doldurarak firma hakkındaki önemli detayları öğrenebilirsiniz.

Sunulan Hizmetler

Oryantal / zenne şov başta olmak üzere rengarenk kına kemeri şovu, davul şov gibi hizmetlerle eğlenceyi üst seviyeye taşıyor. Lilyanın Tasarım Evi, nedime tefi ve bendiri temininde de bulunuyor. Gelin ve nedimelerinin eğlenmesi için damat basma organizasyonu da programa dahil ediliyor. Bu hizmetlerle güzelleşen organizasyonunuz sırasında en özel anların kareleneceği fotoğraf çekim hizmeti de veriliyor. DJ ve müzik grubu temini, mekan giydirme, ses, sahne ve ışık düzenlenmesi gibi imkanlar da firma tarafından sunuluyor.

Nerededir?

Pembe Köşk düğün mekanı ile ortak ilerleyen tasarım evi, Ankara'nın Sincan ilçesinde konumlanıyor. Kınaya ek olarak düğün organizasyonu için de çiftlere tam destek oluyor. Kendine ait mekanı olmasıyla çeşitli avantajlar elde edilmesini sağlıyor. Firmaya gitmek için birçok alternatif değerlendirilebilir. Özel araçla gidecekseniz açık adres şöyle; Çiçek Mahallesi, Çiçektepe Küme Evleri, Sincan / Ankara.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Mekan giydirme
 • Masa süsleme ve dekorasyon
 • Dj ve müzik grubu temini
 • Video ve fotoğraf çekimi
 • Sahne sistemleri, ses ve ışık
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önceden iletişime geçilmelidir.

 • Lilyanın Tasarım Evi Kına Gecesi Organizasyonu fiyatları ne kadardır?

  Lilyanın Tasarım Evi Kına Gecesi Organizasyonu fiyatları başlangıç paketi 1500 TL, her şey dahil paket 2500 TL

Yorumlar (2) 5.0

 • SB
  S**** B****

  kına gecelerinin vazgeçilmez organizasyon firması, mekanı gerçekten bambaşka bir yere dönüştürdüler hayran kaldım.

 • TY
  T**** Y****

  Kına organizasyonu seçimi için en iyisi diyebilirim. Elif hanım ve ekibi çok ilgililer her şey için teşekkürler emeğinize sağlık 🎉

Konum

Çiçek Mahallesi, Çiçektepe Küme Evleri, Sincan / Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%