Tümünü Görmek İçin Tıkla

LÖSEV

5.0 (3 Yorum)
None

Fiyatlar

Hakkında

Lösev Nikah Şekeri Alternatifi

Lösev, lösemili çocuklara uzanan eliniz aslında. En zor günlerinde yapacağınız destekle onların mutluluğu sizin mutluluğunuz olabilir. En sağlıklı insan bile yalnız kalmayı ne kadar ister? Genç bedenlerinin verdiği mücadelede onlarla beraber savaşmayı istemez misiniz? Bir anını başka bir anı tutmadığı şu dünyada ileride başımıza ne geleceğini bilmeden yaşıyoruz. Şimdi siz başkalarına destek olacaksınız, belki de sonra destek bekleyen tarafta yer alacaksınız. Lösev’e destek olmak için sadece maddi imkanlarınızı kullanmak zorunda değilsiniz. İhtiyaç sahiplerine ulaşmada aracı olma duygusu da sizi oldukça mutlu etmez mi? Sosyal medyanızın gücünü kullanarak farkındalık yaratabilirsiniz en basitinden. Kendi fikrinizle bir yol gösterici olabilirsiniz Lösev’de. Örneğin 2-8 Kasım tarihleri Lösemili Çocuklar Haftası. Destek olmak için destekçi kazanmak da gerekli. Ne kadar fazla kişiye ulaşılırsa, Lösev ailesi de o kadar büyümüş olur.

Lösemi İle Mücadele Tüm Bedenlerin En Büyük Destekçisidir!

Lösev. Hem ailelerin, hem de çocukların yol arkadaşıdır. Böyle önemli bir görev üstlenmiş vakfın destekçisi olmak, lösemili çocukların ve ailelerin yol arkadaşlığına bir davet değil midir sizin için? Peki ya yaptığınız desteğin katlanarak çoğalması için en güzel zaman, o en mutlu olacağınız gece neden olmasın? Sizinle birlikte ulaşılacak birçok kişiyi de aynı yolculukta yanınızda hissetmek fazlasıyla kutsal bir anlam taşımaz mı? Lösev Dükkan’da neler var hiç göz attınız mı? Gıda ürünleri, kırtasiye ürünleri, oyuncaklar, hediyelikler, çanta çeşitleri, yaşam sertifikaları ve daha fazla… Öncelikle sizlere bu dükkandan faydalanabileceğiniz davetiyeler ve nikah şekerlerinden bahsedeceğim. Küçük keselerinde içinde 2 adet çikolatalı, hindistan cevizli, kahveli seçenekleri bulunan kurabiyeleri tavsiye edebilirim. Her bir kese ücreti 5.00 TL’dir. Bir törenin ilk izlenimi olarak önemli bir yer tutan çikolata ise yine Lösev farkıyla sizlere sunulmakta. Tane fiyatı 2,5 TL olarak belirlenen çikolatalar tamamen doğal ürünlerle hazırlanmış. Tamamen kendi tasarımızla var edebileceğini davetiye seçeneklerine geldi şimdi de sıra. Hepsi özel tasarım olan tam tamına 170 kartpostal örneği bekliyor sizi. Bu seçimler davetiyenizin fonu olacak. 10 adet kart ve zarfın fiyatı 20 TL. İç baskı tasarımı için ise 35 farklı seçenek sunulmuş.Siyah beyaz olanlarının fiyatı 125 TL iken renkli baskı fiyatı 175 TL. Şunu da belirtmeliyim ki 400 adet ve üzeri düşünüyorsanız yanında kalpli çikolata kutusu hediye. Sizleri şimdi de ömür boyu hiçbir şekilde pişman olmayacağınız nikah şekeri alternatifiyle tanıştırmak istiyorum. Üstelik el emeği bir ürünle. Hem de iyileşen gençlerimiz ve annelerinin verdiği emekle yapılanından… Mesela gelin ve damat magneti. Gülümseyen iki yüz var kalbin içinde. Belki de sizin bağışlarınızla yüzü gülen çocuklardır onlar. En büyük desteği en zor zamanlarda yapmış olacaksınız onlara. Ne zaman neyle karşılaşacağımızın belli olmadığı hayat denen bu uzun yolculukta iyiliğin ne kadar kıymetli olduğunu herkese, en önemli gününüzde bir slogan niteliğinde duyuracaksınız bekli de. Yapacağınız bu tercih ile 10 TL değerindeki magnete sahip olacaksınız. Nişan, kına gecesi, düğün hatta sünnet töreni… Hangi biri için kullanacaksanız kullanın bunun karşılığında alacağınız şeyin magnetten çok daha fazlası olacağını hiç unutmayın olur mu ?  
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • LÖSEV Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları ne kadardır?

  LÖSEV Nikah Şekeri ve Hediyelik fiyatları başlangıç paketi 2 TL, her şey dahil paket 10 TL

Yorumlar (3) 5.0

 • AY
  A**** & Y****

  Böyle bir projeye destek vermek harika. Herkes bu şekilde yapabilir esasında faydalı bir için yapmış oluyorsunuz size hatıra kalıyor.

 • YK
  Y**** K****

  Nikah şekeri hazırlığı için Lösev ile anlaştığıma çok mutluyum. Hem çok güzel bir hediyelik oldu hem de böyle bir destekte bulunduğum için iyi hissediyorum. Bence her çiftin böyle bir şey yapması gerekiyor. Çok teşekkürler hizmetiniz için de.

 • F**** Ö****

  böyle güzel ve anlamlı bir şekilde nikah şekeri hazırlattığım için çok mutluyum. faydalı bir şeyler yaptığımı bilmenin ötesinde hazırlana nikah şekerleri de harikaydı

Konum

Turgutlu Sokak No: 30 Gaziosmanpaşa / ANKARA

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%