Tümünü Görmek İçin Tıkla

Make Up Artist Meral Kaftancı

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500
Her Şey Dahil 10.000

Hakkında

Make Up Artist Meral Kaftancı

Gelinlik, düğün salonu, fotoğrafçı derken genelde en sona kalan gelin saçı ve makyajı için uygun fiyatları bulunan Make Up Artist Meral Kaftancı ile gönül rahatlığı ile çalışabilirsiniz. İzmir‘in Alsancak ilçesindeki Make Up Artist evde, salonda ya da farklı bir şehirde gelinler ile buluşabiliyor.  Meral Kaftancı 800 TL’den başlayan gelin makyajı fiyatları ile hizmet sunuyor. Makyaj yapılmasını istediğiniz yer ve detaylar konusunda sitemizde bulunan formu doldurarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

Make Up Artist Meral Kaftancı Makyaj Çeşitleri

Alsancak ilçesinde bulunan Meral Kaftancı gelinleri harika makyajlar ile tamamlıyor. Gelinin yüz hatlarını, gelinliğini, saç modelini baz alarak makyaj yapıyor. Porselen ya da doğal gelin makyajı konusunda tercihleri gelinlere bırakıyor. Kapalı gelin makyajını geline ve gelinliğe uygun şekilde tamamlıyor ve gelinin harika yüzü ön plana çıkartılıyor. Gelinin yüz hatları, gelinliği ve istekleri doğrultusunda makyajı yönlendiren ve makyajı sanat olarak gören sanatçı sade veya toprak tonlarda makyaj, porselen gelin makyajı, kapalı gelin makyajı gibi her alanda çalışabiliyor. Gelinin istediği makyaj konusunda görüşüldükten sonra yapılmaya başlanıyor. Çeşitli tonikler ile cildi temizleyerek hazır hale getiriyor. Esmer veya sarışın makyajı gibi tene ve geline göre de işlemi şekillendiriyor. Toprak tonlarında makyaj, metalik makyaj gibi makyaj tonu ve teması oluşturuluyor. Göz makyajını göz renginize uygun gerçekleştiriyor. Kahverengi göz makyajı, renkli göz makyajı, belirgin göz makyajı yapabiliyor.

MakeUp Artist Meral Kaftancı Gelin Saçı ve Makyaj Fiyatları

Gelinin güzelliğini tamamlayan en önemli detaylardan biri olan makyaj Makyaj Sanatçısı Meral Kaftancı ile 800 TL’den başlayan fiyatları ile gelinlere sunuluyor. Sitemizdeki ücretsiz form aracılığıyla istediğiniz gelin saçı ve makyajı için fiyat teklifi alabilirsiniz. DüğünBuketi ekibi ile iletişime geçerek kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Ulaşım

İzmir ili Alsancak ilçesinde bulunan Makyaj Sanatçısı Meral Kaftancı yoğun gelinler için evde, düğün salonunda ya da uygun oldukları yerde hizmet verebiliyor. Şehir dışında da gelinler ile buluşabilen Make Up Artist en az 3 hafta önceden iletişime geçmenizi tavsiye ediyor. Makyaj Sanatçısı Meral Kaftancı Adresi: Adatepe, 2. Sk. No:11/C, 35330 Konak / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Evde / mekanda hizmet
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Kalıcı makyaj uygulaması
 • Porselen makyaj
 • Takma kirpik uygulaması
 • Şehir dışı hizmeti
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Cilt temizleme işlemi uygulanıyor, makyaj yapılıyor. Makyaj işlemi sırasında takma kirpik uygulanabiliyor.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  3 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Tüm şehirlerde hizmet verebiliyor.

 • Make Up Artist Meral Kaftancı Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Make Up Artist Meral Kaftancı Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%