Tümünü Görmek İçin Tıkla

Mehmet Turhan Kuaför

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Fiyat
Başlangıç Paketi 7.500,00
Her Şey Dahil 10.000,00

Hakkında

Mehmet Turhan Kuaför

İzmir Narlıdere konumunda bulunan Mehmet Turhan Kuaför sağladığı olanaklar ve sunduğu hizmetlerle sektörde yerini alıyor. Gelin saçı ve gelin makyajı uygulamaları ile adından söz ettiren firma fiyatları 600 TL’den başlıyor. Firma hizmetleri hakkında detaylı bilgi için teklif formunu doldurabilirsiniz.

Gelin Saçı ve Makyajı Modelleri

Görüş ve arzularınızı tek tek dinleyen Mehmet Turhan ekibi hayalinizdeki görüntüyü tamamlamak adına hikayenizi en baştan dinliyor. Düğün konsepti ve gelinlik seçiminize göre yol gösterici olan firma en güzel gelin saçı ve makyajı modelleri ile öne çıkıyor. V yaka gelinlik seçimi yaptıysanız eğer topuz modelleri ile öneri sunan firma prenses model seçiminize dağınık gelin başı modelini öneriyor. Salonda düğün tercihinize duvaklı gelin başı nikah salonunda yapılan törene ise tesettür gelin başı modelini öneriyor. Mehmet Turhan Kuaför porselen makyaj veya porselen cilt makyajı işlemlerini ten renginize göre son derece profesyonel bir yöntemle uyguluyor. Firma sade ve doğal makyaj gibi örnekleriyle de dikkat çekiyor. Esmer gelin makyajı kapsamında dudakları ön plana çıkaran firma kapalı gelin makyajı örneğinde gözleri ön plana çıkarıyor. Gelin göz makyajı seçeneğinde duygu yüklü bakışları ele alan firma ela göz makyajı seçeneğinde ise renklerin uyumunu konuşturuyor.

Mehmet Turhan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Tercih ettiğiniz paket içeriğine göre değişiklik gösteren fiyatlar hizmet şekline göre de belirleniyor. Ücretsiz provayı da kapsayan başlangıç fiyatları 600 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil fiyatta ise 800 TL'yi bulan paket içeriği ile her türlü hizmetin karşılığını katbekat alıyorsunuz. Değişkenlik gösteren paket içerikleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ formunu doldurabilirsiniz.

Hizmetleri

Randevu sistemiyle çalışan firma tercih ettiğiniz veya bir fikirle geldiğiniz makyaj ve saç modelini ücretsiz prova hizmetiyle kusursuz sonuçlandırmayı amaçlıyor. Düğün gününüzde heyecanınızı paylaşan yakınlarınızla birlikte geldiğiniz Mehmet Turhan Kuaför hizmetlerinden hep birlikte memnun kalarak ayrılıyorsunuz. Takma kirpik ayrıntısıyla makyajın bütünlüğünü sağlayan ekip gözlerinizdeki gülümsemeye şahit oluyor. 4 hafta öncesinden iletişime geçtiğiniz firmayla planlar dahilinde mükemmel sonuçlara ulaşabiliyorsunuz.

Nerededir?

İzmir Narlıdere ilçesinde bulunan firmaya toplu taşıma veya özel araçla ulaşmak oldukça kolay. Randevu sistemi ve hizmet içeriğini yüz yüze konuşmak isteyenler için firmanın açık adresi ise şöyle; Mithatpaşa Caddesi No:256, 35320 Narlıdere / İzmir.

Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Gelin başı
 • Gelinin yakınlarına hizmet
 • Makyaj provası
 • Porselen makyaj
 • Saç tasarım
 • Takma kirpik uygulaması
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Gelin saçı ve makyajı hizmetinin yanında takma kirpik hizmeti de sunan firma kusursuz görünüm için birçok hizmeti de pakete eklemiştir.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  4 hafta önce iletişime geçebilirsiniz.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Firma İzmir'in Narlıdere ilçesinde hizmet vermektedir.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Ücretsiz prova olanağı sunulmaktadır.

 • Mehmet Turhan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları ne kadardır?

  Mehmet Turhan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı fiyatları başlangıç paketi 7500 TL, her şey dahil paket 10000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%