Tümünü Görmek İçin Tıkla

Meşhur Çorbacı & Kokoreç

0.0 (0 Yorum)
None
Şehir merkezinde Şehir merkezinde

Fiyatlar

Kapasiteler

Hakkında

Meşhur Çorbacı & Kokoreç Hakkında

Kayseri’ye bağlı Talas ilçesinde bulunan Meşhur Çorbacı & Kokoreç nikah sonrası yemek daveti ile sade bir kutlama hayal eden yeni evli çiftlere birçok ayrıcalık sunuyor. Zarif ve konforlu salonu, içinizi ferahlatan bahçesi ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet veren mekan aynı zamanda şehir merkezine yakın konumu ile de beğeni topluyor. Mekanda nikah sonrası yemek fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

Zengin menüsü, şehir manzaralı konumu, güler yüzlü ve sizin için her detayı önceden düşünen ekibi ile birlikte hizmet veren Meşhur Çorbacı Kokoreç Kayseri’de nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerin öncelikli tercihleri arasında yer alıyor. Kapalı salonunun yanı sıra bahçesi de bulunan tesiste kapalı alan kapasitesi 100-200 kişi arasında değişirken açık alan kapasitesi 50 - 100 kişi olarak belirtiliyor. Özel aracı ile mekana gelecek olan davetlilerin kullanımına ise 75 - 100 araçlık kapasitesi bulunan otopark sunuluyor.

Meşhur Çorbacı & Kokoreç Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Çorba ve kokoreç menüsü ile klasik bir davet vermek isteyen yeni evli çiftler Meşhur Çorbacı & Kokoreç tercihinde bulunuyor. Mekanın uygun fiyatlı seçenekleri de önemli avantajları arasında yer alıyor. Mekanda nikah sonrası yemek organizasyonu hafta içi ve hafta sonu kişi başı 50 TL’den başlıyor. Size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek içinDüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunulan İmkanlar

Nikah sonrası yemek konsepti ile yıl boyunca misafirlerini ağırlayan Meşhur Çorbacı & Kokoreç mekandan memnuniyetle ayrılmanız için birçok olanak sunuyor. Bu olanakların başında dışarıdan fotoğrafçı ve organizasyon firması getirme ayrıcalığı bulunuyor. Özel gününüzde her detayın kusursuz olduğundan emin olmak için bir organizasyon firmasıyla çalışabilir, sevdiklerinizle geçireceğiniz bu özel günün hatıralarını fotoğraflarınızda yaşatabilirsiniz. Bunun yanı sıra tesisin bünyesinde bulunan organizasyon sorumlusu da her anınızda size yardımcı oluyor. Aklınıza takılan her şeyi danışabileceğiniz organizasyon sorumlusu sayesinde her detaya hakim olabilir, hiçbir sıkıntı yaşamadan doyasıya eğlenebilirsiniz. Ayrıca menü tadım ve menüde değişiklik ayrıcalıkları ile misafirlerinize servis edilecek yemeklerin kontrolü sizin elinizde oluyor. Böylelikle kusursuz bir davet düzenleneceğinden emin olabiliyorsunuz.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Meşhur Çorbacı & Kokoreç Kayseri’nin Talas ilçesinde yer alıyor ve nikah sonrası yemek organizasyonu düzenlemek isteyen çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Şehir merkezindeki konumu ile ulaşım problemini ortadan kaldıran mekanın açık adresi ise şu şekilde belirtiliyor: Kiçiköy, Atatürk Blv. No:105, 38280 Talas/Kayseri.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Bahçe
 • Şehir merkezinde
 • Şehir manzaralı
 • Menü tadımı
 • Etkinlik sorumlusu
 • Servis elemanı
 • Mekan dışı fotoğrafçı getirme
 • Mekan dışı organizasyon getirme
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Her şey dahil pakette başlangıç paketine ek olarak mekan dışı catering firması ve fotoğrafçı getirme ayrıcalıkları bulunuyor.

 • Birden fazla davet alanı var mıdır? Özellikleri nelerdir?

  Mekanın kapalı salonu ve bahçesi bulunuyor.

 • Manzara ve konum hakkında biraz bilgi verebilir misiniz?

  Merkezi konuma sahip mekanın şehir manzarası bulunuyor.

 • Müzik yayını ve servis kaçta sona eriyor?

  Müzik ve servis 03.00'te sona eriyor.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Mekanda aynı zamanda açılışlar, kına, nişan ve bayi toplantıları düzenlenebiliyor.

 • Dışarıdan temin edilen organizasyon hizmetleri nelerdir?

  Dilerseniz dışarıdan catering ve fotoğrafçı ile anlaşabiliyorsunuz.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Ek avantajlar arasında menü tadımı ve menüde değişiklik hakkı bulunuyor.

 • Meşhur Çorbacı & Kokoreç Nikah Sonrası Yemek fiyatları ne kadardır?

  Meşhur Çorbacı & Kokoreç Nikah Sonrası Yemek fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 50 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 50 TL

 • Meşhur Çorbacı & Kokoreç kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Meşhur Çorbacı & Kokoreç açık alan kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 50 - 100 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 100 - 200 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kiçiköy, Atatürk Blv. No:105, 38280 Talas/Kayseri.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%