Tümünü Görmek İçin Tıkla

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu tüm özel gün ve davetleriniz için güvenle tercih edebileceğiniz Mersin’in en prestijli mekanlarından birisidir.

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu önemli bir davet için gerekli olan tüm detayları sizler için düşünüp gerçeğe dönüştürüyor. Burası tam anlamıyla özel günlerinizin kurtarıcısı diyebiliriz. Ardında sayısız memnun müşteri bırakan Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu sizlere en mutlu günlerinizin hayallerinizin de ötesinde gerçekleşeceğinin garantisini veriyor.

İmkan ve Hizmetler Sınır Tanımıyor!

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu içeriğinde birçok hizmeti barındırdığı gibi aynı zamanda sizlerin isteklerini de eksiksiz bir şekilde yerine getiriyor. Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu düğün haricinde; Kına, nişan, sünnet, mezuniyet ve birçok davet ve toplantı türü organizasyon için gayet uygun bir mekandır. 500 kişiye kadar misafir kapasitesi olan Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu Mersin’in tam merkezinde yer almaktadır. Bu yönü ile de oldukça sık tercih edilen bu mekan, açık ve kapalı olmak üzere iki davet alanına sahiptir. İsterseniz terasta panaromik manzaraya karşı güzel bir açık hava daveti verebilir, isterseniz de yüksek tavanlı, geniş kapalı salonunda prens ve prenseslere layık mükemmel bir düğün ile dünya evine girebilirsiniz. Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki adet davet seçeneği barındırmaktadır. Eğer yemekli bir davete karar verdiyseniz; Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’nun profesyonel yemek ekibi hem lezzeti hem de görselliği ile harika ikramlarını misafirleriniz ve sizler için hazırlayacaktır. Yemek menülerindeki yiyeceklerin tadımı ve menü değişikliği gibi imkanlar ile de kendiniz ve davetlileriniz için dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Bunlar dışında Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’nda misafirlerinizin rahatı ve konforu için birçok imkan bulunmaktadır. Bunların arasından 500 araca kadar alabilen otopark, engelli girişi ve otopark vale hizmeti olarak sıralanabilir. Ayrıca tamamen profesyonel ses ve ışık sistemi ile doyasıya eğlenebilirsiniz. Aynı zamanda firmaya bağlı düğün fotoğrafçısı ile sayısız fotoğraf çekilebilirsiniz. İleride zevkle hatırlayacağınız anılar biriktirmek istiyorsanız Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’nu gözü kapalı tercih edebilirsiniz.

Üstün Hizmet, Uygun Fiyat

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu ihtiyacınız olan hizmetler ve seçeceğiniz düğün mekanı doğrultusunda sizlere fiyatları hakkında bilgi vermektedir.

Eğer yemekli bir düğün kararı aldıysanız, mekanın yemekleri Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’nun kendi profesyonel ekipleri tarafından yapıldığı için diğer birçok mekana nazaran fiyatları açısından daha uygun olmaktadır. Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu fiyatları hakkında sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’na Ulaşım

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu Mersin’in en merkezi yerinde bulunmaktadır.

Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’nun tam adresi; Çukurova Mah. 85242. Sok. 11/A Toroslar, Mersin’dir. Eğer şehir dışından havayolu ile yolculuk edecekseniz Adana’ya uçak bileti alıp daha sonra taksi, servis ya da otobüs aracılığı ile Mersin’e ulaşabilirsiniz. Eğer dilerseniz demiryolu ile de Adana üzerinden Mersin’e ulaşabilirsiniz. Karayolu aracılığı ile de Mersin otogara ulaşıp, toplu taşıma ve taksi ile Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’na gelebilirsiniz. Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu yıllardır yeni evlenecek çiftler ve önemli davet ve organizasyon veren kişiler tarafından memnuniyetle tercih edilmektedir. En güzel gününüzün kusursuz geçmesini diliyorsanız Nesli Bahar Düğün ve Toplantı Salonu’nu güvenle tercih edebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • NY
    N**** & Y****

    Ferah geniş çok güzel bir salon içimize sinen bir düğün oldu hepinize çok teşekkür ederiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%