Tümünü Görmek İçin Tıkla

Nil Evgar Butik

0.0 (0 Yorum)
None

Fiyatlar

Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Nil Evgar Butik Hakkında

Ankara’nın merkezinde Çankaya semtinde bulunan bu gelinlikçi, hayallerdeki gelinlik ve abiyeleri gerçeğe dönüştürüyor. Kişiye özel tasarım anlayışıyla özgün, estetik, kullanışlı ve eğlenceli ürünler sunuyor. Nil Evgar Butik, kumaşı anlamlı kılan zarif ve büyüleyici tasarımlarıyla sizleri farklı kılacak bir hikâyeye sahip. Gelinlik ve abiye modellerinde 3.000 TL ile 5.000 TL fiyatları ile kusursuz bir görünüm vaat ediyor.

Abiye ve Gelinlik Modelleri

Hayallerdeki tasarımı gerçekleştirmek üzerine işe koyulan Nil Evgar Butik, düğün veya özel gününüze dair hikayenizi dinleyip üretime başlıyor. Romantik bir konsepte sahipseniz özel kumaşlarıyla hazırlanmış, zarif dantellerle işlenmiş düşük omuzlu bir tasarım düğünün parçası olabiliyor. Hayallerinizde kır düğünü konsepti bulunuyorsa uçuş uçuş tüllerle süslenmiş bir abiye size eşlik edebiliyor. Veya güzel bir havuz başı düğünde parıltılı taşlarla işlenmiş şık abiyeniz güzelliğinizin bir parçası oluyor. Nil Evgar Gelinlik ve Moda evi için hayal etmeniz yeterli, abiyenizi ve gelinliğinizi tamamlayacak aksesuarlarıyla birlikte konseptinize uygun her model tasarlanabiliyor.

Nil Evgar Butik Abiye ve Gelinlik Fiyatları

Birbirinden farklı özel ve güzel tasarımlarıyla oldukça geniş bir tasarım yelpazesi sunan firma 3.000 TL’den hizmet vermeye başlıyor. Göz alıcı taşlar, uçuş uçuş tüller, zarif dantel işlemeleri ve özel kumaşlarıyla en lüks standartları yalnızca 5.000 TL’ye sunuyor. Bu fiyat aralığında çeşitli dekoratif parçalarla gelinliğinizi veya abiyenizi zenginleştirebileceğiniz gibi kişiye özel dikim sayesinde de abiyenize imzanızı atacaksınız. Nil Evgar Butik’te abiye ve gelinliklerin güncel fiyatını öğrenmek için “Fiyat Teklifi Al” butonuna tıklayabilir, size özel teklif ve indirimleri değerlendirmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Sunduğu Olanaklar

Kişiye özel tasarımlarıyla özgün dikimler yapan Nil Evgar Gelinlik ve Moda Evi, gelinlik dışında özel günler için her türlü abiye ve nişanlık dikiyor. Ayrıca bu kişiye özel tasarımları bir ile üç prova sonrasında tamamlıyor, bu provalarla kusursuz tasarımı amaçlıyor. Hafta sonu da hizmete açık olan butik gelin buketi ve duvak gibi aksesuarları da istek dahilinde sağlıyor.

Nerededir?

Ankara’nın Çankaya ilçesinde bulunan Nil Evgar Gelinlik ve Moda Evi’ne EGO hattı üzerinden 13136 numaralı otobüslerle ulaşım sağlanabiliyor. Ayrıca Uğur Mumcu Caddesi üzerinde olan butiğe özel araçla da ulaşım oldukça rahat. Açık adresi ise şöyle: Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. 5/5, 06700 Çankaya/Ankara.
Daha fazla göster

Mekan Özellikleri

 • Boy kısaltma
 • Daraltma
 • Dikim provası
 • Özel konsept aksesuar tasarımı
 • Kişiye özel dikim
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Her şey dahil paketin içeriği nedir?

  Özel dikim gelinlik modelleri ve aksesuarlar bulunuyor.

 • Dekorasyon / konsept / tema seçenekleri varsa nelerdir?

  Kişinin özel gün konseptine uygun tasarım seçeneği sunmaktadır.

 • Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

  Konsepte uygun gelinlik tasarımı dışında özel günleriniz için özel tasarım abiye olanağı sunmaktadır. Ayrıca gelinlik ile abiyelerinizi tamamlayacak duvak, gelin buketi ve eldiven gibi aksesuar desteği de sağlamaktadır.

 • Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

  1 ay önce irtibat kurulması tavsiye edilir.

 • Ürünün teslim süresi nedir?

  Dört hafta içerisinde teslim edilmektedir.

 • Hizmet verilen şehirler?

  Ankara'da hizmet veriliyor.

 • Hizmet verdiğiniz ek avantajlar / özellikler nelerdir?

  Kişiye özel tasarım ile kusursuz bir duruş ve kişinin imzasını taşıyan özgün bir tasarım sunar. Hafta sonu hizmeti, bir ile üç arası değişen prova ve dört hafta sonunda teslim garantisi vermektedir.

 • Nil Evgar Butik Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları ne kadardır?

  Nil Evgar Butik Gelinlik ve Moda Evleri fiyatları başlangıç paketi 3000 TL, her şey dahil paket 5000 TL

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Kazım Özalp, Uğur Mumcu Cd. 5/5, 06700 Çankaya/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%