Tümünü Görmek İçin Tıkla

Norveç Fiyortları Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Royal Caribbean Jewel of the Seas

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Norveç Fiyortları Balayı Gemi Turu | 7 Gece 8 Gün | Royal Caribbean Jewel of the Seas

Düğün sonrası hangi çift baş başa okyanusun ortasında muhteşem bir tatil yapmak istemez ki? Düğün sonrası klişe balayı tatillerinin farklı olarak gemi turu ile bütün streslerden uzak muhteşem bir balayı tatili yapabilirsiniz. Sizde eğer tercihinizi farklı bir balayı tatilinden yana kullanmak istiyorsanız Jewel Of The Seas ile Norveç Fiyortları gemi turunu tercih edebilirsiniz. Siz de 5 yıldızlı Jewel Of The Seas ile bir yandan yeni yerler keşfedip bir yandan düğün yorgunluğunu üstünüzden atabilirsiniz. Bir tatilde olması gereken herşeyi hatta daha fazlasını bünyesinde bulunduran bu gemi sizleri unutulmaz bir yolculuğa çıkaracak.  

Royal Caribbean ailesine ait olan bu gemi aynı zamanda en çok dış kabin içeren gemi olma özelliğine sahiptir. 31 Mayıs 2020 ‘de gerçekleşecek olan bu tur 7 gece 8 gün sürecek bu tur size ve eşinize kendinizi masaldaymışsınız gibi hissettirecek.

Jewel Of The Seas ile Norveç Fiyortları Tur Tarihleri

GÜN VARILACAK YER VARIŞ HAREKET
31.05.2020 İstanbul - Kopenhag arası THY tarifeli sefer ile uçuş, varışı takiben Jewel of The Seas’e transfer - 17:00
01.06.2020 Denizde - -
02.06.2020 Geiranger , Norveç 07:00 17:00
03.06.2020 Bergen, Norveç 09:00 19:00
04.06.2020 Stavanger, Norveç 09:00 19:00
05.06.2020 Kristiansand, Norveç 07:00 17:00
06.06.2020 Denizde geçirelecek bir gün - -
07.06.2020 Kopenhag-İstanbul arası THY tarifeli sefer ile uçuş, İstanbul’a . 07:00

5 yıldızlı Jewel Of The Seas Norveç Fiyort tur tarihleri yukarıdaki gibidir. Jewel Of The Seas İle Norveç Fiyortları turuna dahil olan uçuş detayları: İstanbul – Kopenhag 07:30 (Hareket) 09:45 (Varış) TK 1783 Kopenhag – İstanbul 18:30 (Hareket) 22:50 (Varış) TK 1876 (Uçak bilgilerinde değişiklik olabilmektedir * )

Jewel Of The Seas ile Norveç Fiyortları Tur Fiyatları

Jewel Of The Seas İle Norveç Fiyortları Fiyat Tarifesi 31 Mayıs 2019
Promo İç Kabinde Kişi Başı 6,900 TL
İç Kabinde Kişi Başı 7,400 TL
Dış Kabinde Kişi Başı 8,400 TL
Okyanus Manzaralı Balkonlu Kabinde Kişi Başı 9,800 TL
Tek kişilik Kabin // Kabinde 3.Kişi ve 4. kişi Sorunuz
Havaalanı ve Liman vergileri (Dahildir) 2,900 TL
Bahşişler (Dahil Değildir) 101,50 $
Seyahat, Sağlık ve İptal Sigortası(Dahil Değildir) 30 €

Yukarıdaki fiyat tarifelerinde belirtilen rakamlar kişi başı verilmesi gereken ücretlerdir. Bu fiyatlar sizleri bilgilendirme açısından tablo şeklinde verilmektedir. Ayrıca uçak fiyatları iste şu şekildedir. İzmir / Antalya / Ankara gidiş dönüş ücreti kişi başı 140 €’dur. Adana / Kıbrıs gidiş dönüş ücreti Kişi başı 180 €’dur. Sizde balayınızda yeni yerler keşfederken bir yandan denizin sakinliğinin verdiği huzurla muhteşem bir tatil geçirmek istiyorsanız mutlaka Jewel Of The Seas’ten yerinizi ayırtmalısınız. Dilerseniz rezervasyon için Düğün Buketi’ni arayabilir, balayı paketleri hakkında daha fazla bilgi alıp fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Vereceğiniz Ücrete Dahil Olan Hizmetler

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul – Kopenhag – İstanbul arası uçuş ücreti (ekonomi sınıfı)
 • Havaalanı-liman-havaalanı arasında gerçekleştireceğiniz transferler
 • Liman ve havaalanı vergileri (güncel olarak 2.900 TL)
 • 5 Yıldızlı Jewel of the Seas gemisinde tüm yiyecekler dahil tam pansiyon (Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç)
 • Jewel Of The Seas gemisinde düzenlenen aktiviteler ve animasyonlar
 • Grup kişi sayısı 20‘yi aştığında Türkçe Rehberlik Hizmeti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Kapağı kapalı tüm içecekler
 • Yurt dışına çıkma harcı
 • Çok girişli Schengen vizesi (Schengen vize ücreti)
 • Gemide ödenecek bahşişler kişi başı (101,50 $)
 • Yapacağınız kişisel alışverişler ve harcamalar

Jewel Of The Seas ile Norveç Fiyortları Rotası ve Limanları

1. Gün İstanbul’dan Kopanhag’a Gidiş

1.Gün İstanbul - Kopenhag arası Türk Havayolları ile uçuş gerçekleşicek. Varıştan sonra Jewel Of The Seas gemisine transfer olacak. Böylelikle kısa bir süre de olsa Kopenhag’taki evlerin muhteşem renklerini ve renklerin şehir ile uyumunu görmüş olacaksınız.

2. Gün Denizde Yolculuk

Tüm zamanınızın denizde geçeceği bu günde gemi bünyesinde bulunan spor salonunda spor yapabilir daha sonra gemideki mağazaları gezebilir, alışveriş yapabilirsiniz. Dilerseniz gemide bulunan birçok aktivite ve etkinliğe katılıp hoş vakit geçirebilirsiniz.

3. Gün Geiranger, Norveç

Norveç Kuzey Avrupa’da bulunan İskandinav yarımadası’nın batısında olan bir ülkedir. Resmi adı ile Norveç Krallığı’dır. Rusya Federasyonu, İsveç ve Finlandiya ile komşu olan bu ülkenin batısında Atlas Okyanusu’nun uzantısı olan Norveç Denizi’ne kıyısı vardır. Bu ülkenin kıyıları binlerce fiyordla çizilmektedir. Fiyordları arasında en önemlisi ise Geiranger ‘dır.

4. Gün Bergen, Norveç

Bergen şehri Hordaland eyaletine bağlı en büyük ikinci şehirdir ve Norveç’in güney batı kıyısında yer almaktadır. Norveç Bergen aşırı derecede olan sağanak yağışıyla ün yapmıştır. Bu şehire yılda ortalama 2250 mm yağış düşmektedir.

5. Gün Stavanger, Norveç

Norveç'in güneybatı kesimindeki Rogaland ilinin merkezi kent ve limanı Stavangerdir. Norveç ve Ganda Fiyordu arasındaki kalan bir yarımadanın doğu kıyısında yer alır. Norveç'in en büyük 4. şehridir. Stavanger Norveç'in petrol merkezi olarak bilinir. Kentteki petrol arıtma tesislerinde ise Kuzey denizinden çıkarılan petrol işlenir. Stavanger yapmış olduğu çalışmalar ile birlikte petrol ve gaz sanayisiyle ilgili çalışmalarda önemli bir hizmet merkezi durumundadır.

6. Gün Kristiansand, Norveç

Norveç Fiyortları gemi turunun 6. gününde Norveç’in Kristiansand şehrine varmış olacaksınız. Kristiansand güney Norveç’te yer alan sakin bir kenttir. Ülkenin en güneyinde yer almaktadır. Bu yüzden Norveç’te hava sıcaklığı en yüksek olan şehirdir.

7. Gün Denizde

Gemi turundaki 7. gününüz yine denizde geçireceğiniz zamandan oluşmaktadır. Eve dönüş yolundaki bu zaman diliminde eşinizle bu şehri aratmayan gemide vakit geçirebilir, tatiliniz hakkıdaki yorumları birbiriniz ile paylaşabilir, dilerseniz etkinliklere ve aktivitelere katılabilirsiniz.

8.Gün Kopenhag’dan İstanbul’a Hareket Zamanı

Bu unutulmaz muhteşemlikteki gemi turunun son gününde sizlerinde içini bir mutsuzluk kaplayabilir çünkü bu harika balayı tatiliniz hiç bitmesin isteyebilirsiniz. Son rotanız ise Kopenhag-İstanbul arası Türk Havayolları ile uçuş. Ardından İstanbul’a varıştır.

Jewel Of The Seas Etkinlik Alanları

Suyun üzerinde bir şehir düşünün, bu gemi tam da öyle. Rahatlıkla alışveriş yapabileceğiniz mağazaları, eğlenceye fazlasıyla doyacağınız su parklarıda bu gemide mevcut diğer etkinlik alanları ise şöyle :

 • Yoga salonu
 • Spor salonu
 • Bakım salonları
 • Basket sahaları
 • Kaya tırmanış duvarları
 • Buz pateni pisti
 • Yemek salonunda dünya mutfaklarından zengin menü seçenekleri
 • Kareoke bar
 • Jazz klübleri
 • Ve çeşitli dünya müzikleri
 • Eğlence ve etkinlik salonları

Jewel Of The Seas Özellikleri

Royal Caribbean filosunun üyesi olan Jewel Of The Seas gemisi bu filolar arasındaki en çok dış kabini olan gemi olma özelliğine sahip. Bunun dışında camlı alanları, heykeller ve sanat eserleriyle tamamlanmış muhteşem mobilyaları ve süper yat şeklindeki dizaynı ile misafirlerinin gözlerini kamaştırıyor. Özellikleri arasında deniz manzaralı cam asansörleri de bulunmaktadır. Ayrıca Jewel Of The Seas panaromik deniz manzarası ve eğitimli personelleriyle sizlere profesyonel bir cruise deneyimi sunmaktadır. 2004’de denize inen bu gemi 90000 ağırlığında ve 293 metre uzunluğundadır. Bünyesinde 859 adet deneyimli ve eğitimli personel çalıştırmaktadır. Kabinleri iç kabin, dış kabin, balkonlu kabin ve suit olmak üzere 4’e ayrılmaktadır.

İç Kabin

Eşiniz ile bu muhteşem tatilinizde rahatça dinlenebilmeniz için konforlu bir odada dinlenmeniz gerekmektedir. Jewel Of The Seas gemisinin tüm odaları size bu konforlu ve rahatlığı sağlayabilmektedir. İç kabinler 16 metrekarelik bir alandan oluşmaktadır. Bu iç kabinler iki kişiliktir fakat isteğinize bağlı olarak 4 kişilik konaklayabilme şansınızda mevcuttur. Bu odada makyaj masası, duş, mini bar, tv, kasa, televizyon, radyo , saç kurutma makinesi ve bir adet kanepe mevcuttur.

Dış Kabinler

Tüm dış kabinlerde 2 kişi kalınabilmektedir yine dilerseniz iç kabinlerde olduğu gibi isteğinize bağlı olarak 4 kişide konaklayabilirsiniz. Odanızda dinlenirken size eşlik edecek olan adeta bir tabloyu andıran deniz manzarası ile içinizi huzur kaplayacak. Evinizi aratmayacak konforu yaşayacağınız bu odalar sabahları muhteşem bir şekilde uykunuzu almış olarak uyanacaksınız. Bu dış kabinde iç kabinde bulunan tüm özellikler bünyesinde barınmaktadır.

Balkonlu Kabin

Balkonlu kabinlerde güzel bir yemek yiyebilir veya eğlence sonrası eşinizle balkonda oturup günün yorgunluğunu atabilir ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca sabah perdenin arasından süzülen denizin mavisi sizleri muhteşem bir sabaha uyandırmış olacak. Unutulmaz balayı tatilinizde balkonlu kabin sizin için güzel bir tercih olabilir. Özellikle bir deniz tutkunuz varsa bu eşsiz manzara karşısısında adeta gözleriniz kamaşacak ve bu gemiden ayrılmak istemeyeceksiniz. Balkonlu kabinlerde de yine diğer tüm kabinlerde bulunan saç kurutma makinesi, telefon, televizyon, kasa ve benzeri eşyaları odanızın içinde bulabilirsiniz.

Suit

Jewel Of The Seas gemisinin suit odalarında 2 kişi kalabilirsiniz. Dilerseniz bu kişi sayısı sizin isteğinize bağlı olarak artabilmektedir. Suit odaların size sağlamış olduğu bir çok imkan da bulunmaktadır. Bu imkanlar arasında diğer tüm iç ve dış kabinlerinin özelliklerini bünyesinde bulundurmakla birlikte balkonlu kabinden daha büyük bir balkona ve diğer kabinlerden daha geniş bir alana sahip olması bulunmaktadır. Diğer kabinlerde olan tüm eşyalarda suit odanın içerisinde vardır. Ayrıca ek olarak Suitte konaklayan misafirlere özel spa saatlerinde özel yerler, özel restaurantta yer imkanı, buz pateni ve kaya tırmanışı için özel fırsatlar bulunmaktadır. Ve buz pateni gösterisi için size özel bilet temin edilebilmektedir. Jewel Of The Seas ile Norveç Fiyortları gemi turu hakkında daha detaylı bilgi almak için Düğün Buketi ücretsiz danışma hattından yararlanabilir, size özel fiyatları ve fırsatları öğrenebilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Konum

İstanbul

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%