Tümünü Görmek İçin Tıkla

Oba Olive Garden

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Oba Olive Garden

Oba Olive Garden havuz başı düğün nişan kına ve sünnet gibi organizasyon türlerinde Alanya’nın nezih mekanlarından biri olarak öne çıkıyor.

Antalya Alanya’da kır düğünü veya havuz başı eğlenceler için ender bulunan bir ortam sunuyor. Kokteyller, doğum günü partileri, kurumsal etkinlikler, şirket toplantıları, motivasyon organizasyonları gibi programlar için oldukça ideal bir mekan. Havuz başı alanında yaklaşık 2 bin kişi ağırlanabiliyor. Kapalı alanı da bulunan Oba Olive Garden, bu alanda da 500 kişiye hizmet verebiliyor. Mekanın açık alanında ayrıca 4 farklı halı saha alanı da bulunuyor. Hem eğlence hem etkinlik hem de spor için tercih edilebilen bir mekan olarak dikkat çekiyor. Yemekli davetler için deneyimli servis personeli hizmet veriyor. Lezzetli menülerle davetlilerinize hem damak zevki hem de eğlence yaşatabiliyorsunuz. Oba Olive Garden düğün fiyatları çiftlerin bütçesine göre gayet uygun. Bu sebeple hem modern hem de geleneksel eğlenceler tertiplenebiliyor. Organizasyon türlerine göre uyarlanabilen konsepti ve havuz başı alanı ile özellikle yaz aylarında tercih ediliyor. Çeşitli organizasyonlar için turistleri de ağırlayan mekan, yerli ve yabancı turistlerden tam not alıyor.

Düğün Oba Olive'de Olur

Deneyimli müzik ekibi yanında dışarıdan canlı müzik grubu getirebiliyorsunuz. Ayrıca organizasyon firması ve catering hizmetlerini de dışarıdan almanıza izin veriliyor. Mekanın ortamı kır düğünü ve havuz başı ortamını aynı anda sunuyor. Alanya’nın temiz havası eşliğinde eşsiz bir eğlence için Oba Olive Garden ile tanışmalısınız. Dünya evine girecek çiftlerin ve ağırladıkları davetlilerin konforu için her ayrıntı düşünülmüş durumda. Uzman personeli de davetlilerinize hizmet etmekten keyif alıyor. Açık ve kapalı alan masa sandalye tasarımlarından ışık sistemlerine, eğlence alanından havuz başı konseptine kadar her ayrıntı profesyonel hizmeti yansıtıyor. Antalya’nın Alanya ilçesinde düğün planınız varsa düğün fiyatları konusunda cömert bir mekan olduğunu belirtelim. Mersin-Antalya karayoluna çok yakın bir mesafede bulunan mekana kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Oba Olive Garden atmosferi her çiftin aradığı bir ortam. Mutluluğunuzu havuz başında tasarlamak isterseniz Oba Olive Garden’ın hizmetleri ile tanışmalısınız. Her mekanda mutlu olabilirsiniz; ancak Oba Olive Garden havuz başı ayrıcalığı ile mutluluğunuza görsel şölen de ekliyor. Oba Olive Garden’da mutluluğa ve eğlenceye davetlisiniz!

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • NK
    N**** & K****

    Havuz başında harika bir düğün oldu. Organizasyon ekibi çok iyi. Emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%