Tümünü Görmek İçin Tıkla

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri

5.0 (4 Yorum)

Hakkında

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri, yaklaşık olarak 1992 yılından beri sizlere hizmet vermektedir. Uzun yıllardır tecrübesi ve uzman ekip arkadaşlarıyla sizlere hizmet vermeye devam eden mekân, sektör içerisindeki pek çok mekâna da aynı zamanda pek çok açıdan öncülük etmektedir.

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri Kaç Kişilik Hizmet Vermektedir?

1992 yılından beri geniş, kolonsuz mekânı ile 750 kişilik davetlerinizde sizlerin yanında olan Osmanlı Park Sosyal Tesisleri, her zaman modern bir hizmet anlayışını benimsemiş ve bu alanda çalışmaya da devam etmiştir! Organizasyonlarınızı uygun fiyata gerçekleştirmek istediğinizi düşünüyoruz! Bu sebeple de tercihinizi Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nin yana kullanabileceğinizi sizlere hatırlatmak isteriz! Düğünlerde sizi düşünen uygun fiyat politikalarımız da gerçekleştirmek istediğiniz bütün organizasyonlarınızda ve etkinliklerinizde geçerlidir.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri, İstanbul’da Eyüp ilçesinde bulunmaktadır. Eyüp bölgesine çevre ilçelerden aktarmasız bir şekilde gelebilirsiniz. 320A, 251, 49K, 76D, 94Y, 34A, 49 ve 34AS gibi pek çok otobüs hattını tercih edebilirsiniz. Sizler için sıraladığımız bu hatlar dışında da salonumuzun önünden geçen hatlar bulunmaktadır. Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nin önünden veya da yakınından geçen diğer ulaşım araçlarını öğrenmek isterseniz, güncel bilgiler için bizleri arayabilirsiniz. İstanbul’a ilk defa gelecekseniz, endişe etmenize gerek yok! Mekânımız gayet kolay bulunabilir bir konumdadır. Eğer, Osmanlı Park Sosyal Tesisleri’nin açık adresini öğrenmek isterseniz, haritaları da kullanabilirsiniz

Hizmetlerimizi Merak Ediyor Musunuz?

Sizlere hangi hizmetleri sunduğumuzu merak ediyor musunuz? Merak ediyorsanız eğer, sizlere bu sorunun cevabını şu şekilde verebiliriz:

 • Uygun fiyat politikası
 • Çocuklar için oyun alanı
 • Menü oluşturma
 • Menülerde ekleme ve çıkarma
 • Menü tadımı
 • Engelli girişi
 • Vale hizmeti
 • Etkinlik boyunca görüntülerin HD video kamera kaydına alınması

*Organizasyon sonrası düşünceler ve yorumların öğrenilmesi gibi aklınıza gelebilecek bütün hizmetleri sizlere sunuyoruz! Sizlerin yapması gereken tek şey, Eyüp’te bulunan Osmanlı Park Sosyal Tesisleri ile iletişime geçmek!

Hangi Tür Organizasyonlar Gerçekleştiriliyor?

 • Nişan Törenleri
 • Okuma Bayramları
 • Nikâh Merasimleri
 • Söz Törenleri
 • Düğün Organizasyonları
 • İş Toplantıları
 • Yemekli Davetler
 • Bayi Yemekleri gibi bütün organizasyonlarınız için Osmanlı Park Sosyal Tesisleri ’ni tercih edebilirsiniz.

Sizler ve Misafirleriniz Bizlerin Her Zaman Davetlisi!

Osmanlı Park Sosyal Tesisleri olarak birincil önceliğimiz sizlerin ve değerli misafirlerinin rahat etmesi! Her zaman gerçekleştireceğiniz organizasyonlarınızda sizlere kusursuz bir hizmeti ve yemeklerinizde hijyenikliği sizlere en uygun şekilde sunduğumuza emin olabilirsiniz. Bizlerin en temek amacı, sektör içerisinde bulunan rakiplerimizi geçerek, sizlerin gözünde bir numara olmak! Organizasyonlarınız için uygun mekân aramaya son! Osmanlı Park Sosyal Tesisleri, sizler için bütün imkânları en uygun şekilde sunmaya devam ediyor! Kalite önceliktir politikasının temel olduğu bu mekânda sizler ve sevdikleriniz her zaman davetlimizsiniz!  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (4) 5.0

 • bb
  b****

  Oldukça harika ve hoş bir mekan aydınlığı güzel, açık alan ferah ve temizdi servis açısından hiç sıkıntı yaşanmadı, bütün misafirlerimle ilgilenilmişti, yemekli bir organizasyon teması gerçekleştirdik ve lezzeti de iyiydi tazeydi, 650 kişilik bir düğün organizaysonu gerçekleştirmiştik, mekanın kapasitesi 2.000 kişilik, oldukça açık ve ferah bir mekan, hizmet kalitesi açısından mükemmel. masa düzenleri, süslemeler oldukça düzgün ve hoştu ışıklandırma da keza aynı şekilde ayrıca mekan çok ferah pist alanı da çok açık ve rahattı, gelin odası temiz ve konforluydu ancak biraz küçük geldi . Garson arkadaşların tutumları , yetkililerin ilgi ve yaklaşımından oldukça memnun kaldık . Lokasyon açısından da kolaylıkla bulunabilecek bir mevkide , toplu taşımayla ulaşım kolay gerçekleşebilecek bir mekandı, otoparkı mevcut. Her şeyoldukça güzel ve memnun kalmıştım. Özellikle misafirlerim çok memnun ayrıldılar. Herşeyiyle güzel bir mekan ayrıca tercih etmemdeki en önemli unsur fiyat uygınluğu hizmet açısından ideal bir mekan olmasıydı.

 • EE
  E****

  Belediyeye ait bir yer burası. Eyüp Belediyesine bağlı olmakta ve belediyede bulunan şirket var orayla anlaşma planlayabiliyorsunuz. İstediğiniz organizasyon planlamasına göre ister yemekli ister ikramlı ister sadece kutlama şeklinde seçenekler sunuyorlar. Bizim nikah ve nikah sonrası ufak bir eğlence gerçekleştirdik. Bahçesinde gerçekleştirdik organizasyonumuzu ve ideal mevsimde organizasyonumuz gerçekleştirdiğimiz için her taraf laleler çiçekler bulunmaktaydı. Bahçesinde havuzu da bulunmakta aynı zamanda çok güzel ve harikaydı. Laleler içinde fotoğraf çekimini gerçekleştirdik:) Sade bir yer tercih etmek istediğimizden dolayı burayı tercih etmiştik biz. Fiyat açısından oldukça uygun bir mekan . Ayrıca havai fişek konfeti volkan gibi ayrıntılar isterlerse eğer ekstra bir ücret ödenerek istenilen seçenekler gerçekleştiriliyor .

 • BB
  B****

  Mekan oldukça rahat,açık ve oldukça geniş 200 kişilik bir organizasyon yaptık, mevkisi çok kolay bulunabilecek konumda, toplu taşıma aracı bulunmakta, ayrıca masa düzeni, süslemeler gayet hoş, ikramlı bir organizasyon gerçekleştirdik ikramların tatları oldukça güzel ve tazeydi, orkestra ve ışıklandırma oldukça muhteşemdi, garson arkadaşlar ve yetkili insanların ilgi ve alakaları oldukça iyiydi , ancak gelin odası biraz küçük gelmişti bana ve ayrıca mekanın kendine ait bir otoparkının olması önemli bir ayrıntıydı, hizmet açısından kaliteli ve de en önemlisi misafirlerim oldukça memnun kaldılar.

 • aa
  a****

  kır düğünü organizasyonları için uygun hoş bir mekan. Işıklandırmalar biza biraz az geldi ama çok kötü değildi. Lokasyon bakımından araçla gelen misafirlerimiz kolaylıkla bulabildiler ancak toplu taşımayla gelen konuklarımız için biraz yürümeleri gerekli . İkramlı bir organizasyon gerçekleştirdik. Ben lezzzetine bakamadım teleştan ve heyecandan. süslemeler çiçekler aksesuarlar benim beklediğim gibi yapılmıştı. Düğün günü çok irdeleyemedim ama resimlerden baktığımda tam da belediğim gibi gerçekleşmişti. Mükemmel bir düğün gerçekleşmişti. Misafirlerimiz de aşırı memnun ayrıldılar oldukça pozitif geri yorumlar aldık.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%