Otizm Vakfı

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Otizm Vakfı Hakkında

Sevdiklerinizle geçireceğiniz özel anlarınızı daha da anlamlı kılmaya ne dersiniz? Kendisi küçük ama büyük umutlar içeren nikah şekeri ve hediyelik eşyaların satın alımlarının Otizm Vakfına bağışlanabildiğini biliyor muydunuz? Otizmi olan çocukların veya bireylerin daha iyi şartlarda eğitim görmesi, yaşam boyunca desteklenmesini amaçlamakta olan Otizm Vakfı, maddi ve manevi olarak çok yüce bir harekete öncülük etmektedir. Siz de bu kendisi küçük ama büyük umutlar içeren hediyelerle destek olabilirsiniz. Otizme yönelik farkındalığın, toplumdaki otizme sahip bireyler açısından ne  önemli rolde olduğunu unutmamak gerekir. Nisan ayında “Otizm Farkındalık Ayı” olarak belirlenmiştir. Siz de otizm ve otizmli bireylerin toplumsal yaşama katılımı konusunda farkındalığın ve duyarlılığın artırılmasına yönelik çalışmalara katılım sağlayabilirsiniz.

Otizm Farkındalığı Mücadelesinde Siz de Yerinizi Alın

Otizm bir hastalık değildir. Spektrum bozukluğu olarak tanımlanan, doğuştan gelen ya da yaşamın ilk yıllarında ortaya çıkan otizm, toplumdaki bireylerle iletişim kurmayı zorlaştıran ve engelleyen nöro - gelişimsel bozukluk olarak tarif edilmektedir. Otizm Vakfı 2010 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Vakıf kurucu üyelerinin çoğu otistik çocuk anne ve babasıdır. Otizm Vakfı, otizmli çocukların ve bireylerin yeteneklerini keşfedip uygulayabilecekleri, sosyal etkinlikler düzenleyebilecekleri alanlar oluşturmak ve gelecek için rol model oluşturmak amacındadır. Böylesine yüce bir görev için yola çıkmış vakfın destekçisi olmak, toplumda otizme dair duyarlılığın artırılmasına yardımcı olabilirsiniz. Otizmli çocuklar tarafından tasarlanan nikah şekeri ve hediyelere göz atabilirsiniz. Otizm vakfının kurmuş olduğu www.mucizemol.com sitesinden düğün davetiyeleri ve alternatifleri satın alarak otizmli çocuklar ve bireylerin için destek olabilirsiniz.

Otizm Vakfı Özel Gün Davetiye & Kartpostallar

Tamamen özel tasarımlar olan davetiye ve kartpostallar sizleri bekliyor. 30 farklı tasarım içerisinden seçebileceğiniz seçeneklerden sonra davetiye fonunuz olacak. Kartpostallar zarflı bir şekilde gönderilmekte olup 10 ar adet şeklinde gönderilmektedir. 12*17 cm ebatlarında olan kartlar 30 TL’den başlayan fiyatlarla sizlere sunulmaktadır.

Özel Gün Fidanları

Özel gününüz için tasarlanmış olan saksı tasarımlarından faydalanabilirsiniz. Çevre farkındalığı yaratarak, farklı bir davet yaklaşımı ile davetlilerinize nikah fidanı dağıtımını gerçekleştirebilirsiniz. Dört mevsim hiçbir sıkıntı yaşamadan dikebileceğiniz fidanlar sayesinde hem doğaya hem de otizm vakfına destek olmuş olacaksınız . Farklı fidan türleri bulunmakla beraber fiyatlarında değişiklik göstermektedir. Tane fiyatı 7 TL olan fidanlarla doğaya katkıda bulunabilirsiniz. Otizmli çocuklar için fidan ol kampanyasına katılarak hem doğaya hem de otizmli bir çocuğumuzun eğitimine katkıda bulunabilirsiniz. 20 TL ile katılım sağlayabilir sertifika sahibi olabilirsiniz. Siz de Otizm Vakfına destek olmak için nikah şekeri ve davetiye seçimlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için : www.mucizemol.com Otizmli çocukların tasarımlarından ve modern tasarımlardan oluşan özel gün kartpostalları ile mutluluğunuza anlam katabilirsiniz.  

OTİZM VAKFI Detayları

  • Min. Davetiye Fiyatı: 2-3 TL
  • Min. Teslim Süresi: 1 hafta
  • Davetiye Türleri: Düğün Davetiyesi, Nişan Davetiyesi, Sünnet Davetiyesi, Nikah Davetiyesi, Kına Davetiyesi, Doğum Günü Davetiyesi, Baby Shower Davetiyesi, Nikah/Sünnet Şekeri, Davetiye Zarfı
  • Davetiye Modelleri: Retro, İlginç / Değişik Davetiye, Kaligrafi / Kişiye Özel, Hasır İpli, Kraft Kağıtlı, Ucuz Davetiye, Karikatürlü, Butik Davetiye, Şık / Sade
  • Hizmetler: Şehir Dışına Gönderim Seçeneği, Masa Kartı Basımı, Özel Tasarım
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • NN
    N****

    Düğün Buketi sayesinde nikahımızı daha da anlamlı kılan bir durumla karşı kaşıya kaldık. Otizm vakfı için ufakta olsa destek verebilme imkanı bulduk. Bu değerli ve özel hareket için önce Otizm Vakfına, sonrada bu anlamlı hareketin aktarımını en güzel şekilde yapan Düğün Buketi'ne teşekkürlerimi iletiyorum.

Konum

Hacılar, OTİZM VAKFI GÜNLÜK YAŞAM MERKEZİ, 1262. Sokak, Gölbaşı/Ankara

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%