Tümünü Görmek İçin Tıkla

Palm Garden Beach

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Palm Garden Beach

Palm Garden Beach Alanya’da deniz manzaralı düğün nişan ve kına organizasyon ve törenleri düzenleyebilirsiniz.

Denize nazır bir konumda bulunan Beach, özel anlarınızı eşsiz fotoğraflara taşıyor. Kumsalda düğün yapmayı kim istemez. Ayrıcalıklı bir düğünde kumlar üstünde deniz manzarasında “evet” demek herkesin hayalidir. Sahildeki eğlencenize yakamoz eşlik etsin istersiniz. Hayalinizdeki düğünü zevkinize uygun bir konseptle yapabilirsiniz. Düğününüze mavi deniz ile sarı kumlar da eşlik ediyor. Farklı organizasyon türleri için de ideal bir mekan. Palm Garden Beach barbekü partileri, kokteyller, sünnet düğünleri, kına ve nişan organizasyonları gibi etkinlikler için düşünülebilirsiniz. Organizasyon firması ile çalışırsanız çok daha detaylı ve zarif bir program hazırlayabilirsiniz. Özel günlerinizi hem kaliteli hem de profesyonel bir ekiple tasarlayabiliyorsunuz. Açık alanda çok sayıda davetli ağırlayabilen mekanın kapalı alanı da daha mütevazı törenler için düşünülebilir. Geleneksel düğün konseptleri dışında sıra dışı bir konseptle dünya evine girmek istiyorsanız Palm Garden Beach Alanya size göre bir mekan! Plaj kareograflı düğünler için adeta biçilmiş kaftan. Özellikle yaz düğünleri için sahil manzaralı bir ortam sunuyor. Denizin dalgalarının sesi ile müzikli eğlenceniz birbirine karışıyor. Mekanın otantik dekoru ve eşsiz manzarası davetlilerinizin hafızasına kazınacak. Dillerden düşmeyecek bir organizasyon yapabileceksiniz.

Hangi Organizasyonlar Yapılıyor?

Kır düğünü, nişan, kına, nikah ve sünnet gibi organizasyonlar dışında; kokteyller, partiler, yılbaşı eğlencesi gibi kutlamalar planlayabilirsiniz. Palm Garden size daha fazlasını sunacak. Düğün fotoğraflarınızda plaj düğünü görmek istiyorsanız aradığınız mekan burası. Tam bir doğa dostu düğün organizasyonunu uygun düğün fiyatları ile yapabileceksiniz. Etkinliğinizi ister gün içinde ister gün batımında ister de akşam serinliğinde yapabilirsiniz. Kumsal manzaralı konumu ile Palm Garden Beach Alanya hayalinizi gerçeğe dönüştürüyor. Palm Garden Beach Antalya-Mersin karayolu ile deniz arasında çok cazip bir konumda bulunuyor. Keşefli Mahallesi’nde yer alan mekana ulaşım oldukça kolay. Her mekanın bir konsepti vardır. Her birinin sahnesi, nikah masası bulunur. Ama her mekan denizi, sahili, kumsalı ve yakamozu bir arada sunamaz. Palm Garden Beach Alanya işte böyle bir mekan. Mutluluğunuza deniz de eşlik etsin! Mutluluklar…

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • BB
    B****

    enfes deniz manzarasına karşı çok eğlendiğimiz bir düğünümüz oldu. Her şeyiyle mükemmel hizmet aldık buradan. Çok memnun kaldık. Düğün yapmak isteyenlere tavsiye ediyoruz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%