Tümünü Görmek İçin Tıkla

Paparazzi

5.0 (2 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Yemekli kişi başı 2.685 2.685

Kapasiteler

Hakkında

Paparazzi Hakkında

Lüks düğün organizasyonu planlamak isteyenler için ideal düğün mekanlarından biri olan Paparazzi, İzmir ilinin gözdesi Çeşme ilçesinde yer alıyor. Yazlık bir düğün için sizlere ve sevdiklerinize son derece konforlu bir davet alanı sunuluyor. Davetlilerinize turistik bir bölgede, deniz havası soluyacağınız mükemmel bir düğün organizasyonu fırsatı sağlanıyor. Mekân, sunduğu hizmetleri ve kişi başı 2.685 TL’den başlayan fiyatları ile sizleri bekliyor.

Mekanın Özellikleri

Paparazzi, Çeşme ilçesinde oldukça popüler davet alanları içerisinde yer alıyor. Bünyesinde 500 kişiyi ağırlayabilecek açık davet alanı kapasitesi bulunuyor. Şehir merkezine yakın olan konumu dolayısıyla ulaşım oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor. Sizlere ve değerli misafirlerinize deniz manzaralı, havuz başında ve ağaçlarla çevrili muhteşem bir atmosfer sağlanıyor. Özenli süslemeler ve ışıklandırmalar ile en özel geceniz aynı zamanda en güzel gecenize de dönüştürülüyor. Beach Club olarak da hizmet veren Paparazzi çeşitli organizasyon türleri için de sıkça tercih edilebiliyor. Hayallerinizdeki lüks düğün organizasyonunuzu yaşatmak için sizlere çeşitli hizmetler sunuyor. Gelin yolu, gelin tagı gibi süslemelerin yanı sıra alternatif düğün müzikleri de arka fonda tercih edilebiliyor. Size konforlu bir düğün yaşatmak isteyen mekan çalışanları her türlü hizmeti vermeye hazır bir şekilde sizleri ve davetlilerinizi ağırlamayı bekliyor. Sezon döneminde cumartesi hizmet verilemiyor.

Paparazzi Luxury Düğün Fiyatları

Luxury düğün mekanı kişi başı 2.685 TL’den başlayan fiyatları ile sizlere hizmet veriyor. Euro kuru üzerinden sunulan paketleri ve 160 Euro'dan başlayan fiyatları değerlendirebilirsiniz. Eğer siz de hayallerinizdeki düğün organizasyonunu gerçekleştirmek istiyorsanız ücretsiz fiyat teklif formunu doldurarak mekân hakkında detaylı fiyat bilgilendirmelerini öğrenebilirsiniz.

Mekanın Sunduğu Hizmetler

Paparazzi bünyesinde sizlere kusursuz bir düğün yaşatmak için çeşitli hizmetler sunuluyor. Bu hizmetler arasında yemek servisi, kokteyl servisi gibi servisler bulunuyor. Yemekli-yemeksiz ve kokteylli-kokteylsiz olmak üzere menü çeşitlerinden dilediğiniz menü seçilebiliyor. Ayrıca menü tadımı hakkı da tanınıyor, böylelikle menüde değişiklik yapılabiliyor. Bunun yanı sıra özel olarak çocuk, diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de bulunuyor. Lüks düğün organizasyonunuz için after party alanı gibi alternatif alanlar da sağlanıyor. Canlı müzik eşliğinde sevdiklerinizle unutulmaz anılar biriktirebilmeniz için orkestra hizmeti de sunuluyor. Tüm bunların dışında otopark ve vale hizmeti sağlanıyor.

Adres Bilgisi

Paparazzi, Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biri olan İzmir ilinin gözbebeği Çeşme ilçesinde yer alıyor. Lüks düğün organizasyonları için popüler olarak tercih ediliyor. Şehir merkezinde yer alan mekâna ulaşım oldukça kolay bir şekilde sağlanıyor. Toplu taşıma ya da özel araçlarla mekâna ulaşılabiliyor. Bunun için açık adres bilgisi ise aşağıda yer alıyor: Sakarya Mah. Ayayorgi Mevki, No:11 Çeşme Merkez.

Daha fazla göster

Paparazzi Instagram'da

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

 • Paparazzi Luxury Wedding fiyatları ne kadardır?

  Paparazzi Luxury Wedding fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 2685 TL, hafta sonu yemekli kişi başı 2685 TL

 • Paparazzi kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

  Paparazzi açık alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, kır bahçesi kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, kapalı alan kapasitesi 150 - 500 kişiliktir, havuz başı kapasitesi 150 - 500 kişiliktir

Yorumlar (2) 5.0

 • SY
  S**** Y****

  Çok keyifli bir mekan, rüya gibi bir düğünüm oldu.

 • VV
  V**** V****

  Şehir içi ve şehir dışından gelen misafirlerim unutulmaz bir düğüne şahit oldu. Özellikle after party muazzamdı

Konum

Ayayorgi Mevki, No:11, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%