Tümünü Görmek İçin Tıkla

Picasso STK

5.0 (1 Yorum)
None
Dijipol icon

Düğün İptal Sigortası ile Düğününü Sigortala

Düğünün için yapacağın harcamaları beklenmedik ve istenmeyen risklere karşı hemen teminat altına alabilirsin!

Düğününü Sigortala

Hakkında

Picasso STK Hakkında

Picasso STK Sapanca Gölü'nün kenarında konumlanmış harika bir yer. Mekanın doğal bir alan içerisinde olması ve muhteşem Sapanca Gölü manzarası ile hayatınız en özel gecesine muhteşem bir manzara eşlik edecek. Aynı zamanda mekanın kır düğünü veya açık hava organizasyonları için 3000 kişi kapasiteli yeşil alanı da bulunuyor. Picasso STK 800 kişi kapasiteli kapalı salonuyla da nişan, düğün, kına gecesi, kır düğünü, sünnet düğünü gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyor. Kır düğünlerinin nitekim en önemli problemi yağmur yağması. Mekan bu sorunun önüne de açılır kapanır çatı sistemiyle geçmiş durumda. Yemekli düğünlerde vegan, çocuklara özel ve diyabet gibi seçenekler sunulabiliyor. Dilerseniz dışarıdan bir fotoğrafçıyla çalışabildiğiniz gibi, dilerseniz de fotoğraf işini Picasso STK’ya bırakabiliyorsunuz. Picasso STK’ya kendi aracınızla gelmek isterseniz otopark sorununu düşünmenize gerek kalmıyor. Çünkü mekanın 750 araç kapasiteli otoparkı mevcut. Bunun yanında güler yüzlü vale hizmetleri ile engelli girişi de mevcut durumda. Aynı zamanda isteğinize göre dışarıdan bir organizasyon firması ile de çalışabiliyorsunuz. Picasso STK’da organizasyon ücretleri yemekli ve yemeksiz olması ile katılacak misafir sayısına göre değişiyor. 

Sakarya'nın En Güzel Düğünleri Burada Gerçekleşiyor!

Sizlere en iyi hizmeti verip masalınızı gerçeğe çevirmek için çalışan mekan en mutlu gününüzün kusursuz geçmesi için profesyonel kadrosuyla çalışıyor. Hayal ettiğiniz düğünü Picasso STK ile en ince detayına kadar gerçekleştirebiliyorsunuz. Picasso STK’nın amacı tekrarı mümkün olmayacak olan en özel gününüzde güzel bir anı olarak kalabilmek. Mekan zevkinize ve bütçenize en uygun seçenekleri sizlere sunup en güzel organizasyonu gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Picasso hayal gücünün gerçeklere dönüştüğü organizasyonlara birlikte imza atmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sizleri bekliyor. Mekan hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ve iletişime geçmek için sitemiz üzerinden bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz.

Picasso STK'ya Ulaşım

Mekana ulaşım belediye otobüsleri, dolmuş ve taksilerle oldukça kolay. Picasso STK Açık adresi ise şu şekilde: Arifbey Mahallesi, Göl Sokak, No:5, 54100 Arifiye/Sapanca/Sakarya    
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • Ü**** & T****

    Düğün hazırlıklarımız sırasında yanlış zaman planlaması yüzünden çok sıkışmıştık. Ama buranın yetkilileri bize sadece 10 gün içerisinde harikulade bir düğün hazırladılar. İkramlar, müzik, her şeyiyle harika bir eğlence oldu bizim için.

Konum

Arifbey Mahallesi, Göl Sokak, No:5, 54100 Arifiye/Sakarya

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%