Tümünü Görmek İçin Tıkla

Pordanis Hotel

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Pordanis Hotel Hakkında

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde bulunan Pordanis Hotel şık tasarımı, dağ ve nehir manzaralı odalarıyla balayı oteli arayışında olan çiftlerin dikkatini çekiyor. Karadeniz bölgesinde balayı geçirmek isteyen çiftler için Pordanis Otel birçok fırsat sunuyor. Otelde balayı fiyatları günlük 750 TL’den başlıyor. Kusursuz bir balayı deneyimi yaşamanız için her detayı düşünen otel balayınıza özel seçeneklerle hizmet veriyor. Geniş ve ferah odalarıyla beğeni toplayan otel, odanızı özel olarak gül yaprakları ile süsleyerek balayına uygun bir atmosfer yaratıyor. Bunun yanı sıra odanıza çerez ikram ederek baş başa geçireceğiniz anları güzelleştiriyor. Aynı zamanda mum ışığında bir akşam yemeği yemeniz için hazırlıklar yapılıyor ve transfer hizmetinde indirim uygulanıyor.

Pordanis Otel Çamlıhemşin Balayı Fiyatları

Temiz ve şık odalarıyla hizmet veren Pordanis Otel, Rize’nin tadını çıkarmak isteyen yeni evli çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Balayı tatiline özel sunduğu ayrıcalıklarla öne çıkan otelin fiyatları gecelik 750 TL’den başlıyor. Sunulan ek hizmetlerle birlikte fiyatta artış olabiliyor. Otelin balayı çiftlerine özel fiyat detaylarını öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Nerededir?

Rize’nin Çamlıhemşin ilçesinde bulunan Pordanis Hotel şehrin grisinden doğanın yeşiline kaçmak isteyen çiftler için kaçırılmayacak fırsatlar sunuyor. Fırtına Vadisi üzerinde ve Fırtına Deresi kenarına kurulmuş olan otel Ayder Yaylasına 20 km., Palovit Şelalesine 20 km., Trabzon Havaalanına ise 135 km. mesafede bulunuyor. Otelin açık adresi ise şu şekilde: Merkez, Osman Kurtuluş Cd., 53750 Çamlıhemşin/Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı.
  • Otelin Fiyatları
Pordanis Otel balayı fiyatları gecelik 750 TL’den başlıyor.
  • Giriş - Çıkış Saatleri
Girişler 13.00 ve sonrası, çıkışlar 12.00 ve öncesi yapılıyor.
  • Yeme - İçme
Pordanis Otel bünyesinde kahvaltı hariç öğünler ücret karşılığı servis ediliyor.
  • Otel Olanakları
Dinlenme Odası, Kablosuz İnternet, Market, Otopark.
  • Balayı Detayları
Otelde balayı çiftlerine özel oda süslemesi, çerez ikramı, bir sabah kahvaltı servisi, transfer hizmetinde indirim, mum ışığında akşam yemeği ayrıcalıkları sunuluyor.
  • Çevre ve Konum
Otel Fırtına Vadisi'nde yer alıyor ve Ayder Yaylası'na 20 km. uzaklıkta bulunuyor.
  • Temizlik ve Hijyen
Otelde günlük temizlik hizmeti veriliyor.
  • Otelin Ücretli Olanakları
Market, Su Sporları.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Merkez, Osman Kurtuluş Cd., 53750 Çamlıhemşin/Rize.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%