Tümünü Görmek İçin Tıkla

Riona Dağ Evleri

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Riona Dağ Evleri Hakkında

Riona Dağ Evleri Türkiye’de yeşilin başkenti Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde yer alıyor. İşletme kar odaklılık yerine müşteri memnuniyeti üzerine odaklanıyor. Balayı tatili fiyatları 1200 TL'den başlıyor. Müşteri isteklerini karşılamak adına, odalar da uydu yayını, mutfak, buzdolabı vb gibi hizmetler sağlanıyor. Kendinizi evinizde hissedeceğiniz bir tatil oluyor. İşletme size özel bir mutfak temin ediyor, dilerseniz barbekü de yapabiliyorsunuz. Sevdiğiniz sağlıklı lezzetlerden balayında mahrum kalmıyorsunuz. Dağ manzarasını izlerken tatilinizin nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz. Düğünün yorgunluğunu attığınız keyifli bir balayı tatili oluyor.

Riona Dağ Evleri Balayı Fiyatları

İşletme ihtiyaç duyduğunuz birçok hizmeti ücretsiz bir şekilde karşılıyor. İşletmenin fiyatları 1200 TL’den başlıyor. Otel hakkında detaylı bilgi almak için ‘’Fiyat Teklifi Al’’ butonuna tıklayabilirsiniz. DüğünBuketi danışmanları ile balayınızı kolayca planlayabilirsiniz.

Riona Dağ Evleri Nerededir?

Riona Dağ Evleri dağların ortasında yeşilin göbeğinde yer alıyor. Burayı ulaşım kişisel aracınızla oldukça kolaylaşıyor. Otelin açık adresi aşağıda yer alıyor. Adres: Aşağı Şimşirli Mahallesi, Canut Sokak No:11, 53780 Çamlıhemşin/Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı.
  • Otelin Fiyatı
Balayı tatili için 1200 TL'den başlayan fiyatlarla hizmet veriyor.
  • Giriş Çıkış Saatleri
Otelin giriş saati 14.00 , çıkış saati ise 12.00'dır.
  • Yeme İçme
Riona Bungalov'da barbekü yapılabiliyor. Kahvaltıda yöresel serpme kahvaltısı yapılabiliyor. Kahvaltı 09.00'da başlayıp , 11.30'da bitiyor.
  • Otel Olanakları
Kablosuz İnternet, Otopark.
  • Çevre ve Konum
Otelin dağ manzarası bulunuyor. Çevresinde yemyeşil bitki örtüsü ve ağaçlar yer alıyor. Covid - 19 Tedbirleri - Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

AŞAĞI ŞİMŞİRLİ MAH.CANUT SK.NO:11, 53780 Çamlıhemşin/Rize

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
0
%