Royal Arena Hotel & Spa

0.0 (0 Yorum)

Başlangıç Fiyatları

Hafta içi Hafta sonu
Kokteyl kişi başı 750 750

Kapasiteler

Hakkında

Royal Arena Hotel Hakkında

Royal Arena Hotel, turizm sektöründe uzun yıllardır başarıyla hizmet sunan bir kuruluştur. Profesyonellik ve tutku ile hareket eden deneyimli kadromuz, her geçen gün büyümemize ve gelişmemize olanak sağlamıştır. Bodrum’un gözde mekanlarından biri olan Royal Arena Hotel & Spa, ikinci şubemiz olarak hizmetinizdedir. Türkiye ve dünya genelinden misafirlerimizi ağırlıyor, artan bir ivme ile büyüyoruz. 5 yıldızlı otelimizde sadece konaklama ve tatil hizmetleri sunmakla kalmayıp, düğünden nişana, nikâhtan kına gecesine kadar her türlü toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Kına gecenizi özel kılmak için geleneksel ve yöresel ritüellere uygun detayları büyük bir özenle düzenliyor, isteğinize göre organizasyonun tüm yükünü omuzlarımızda taşıyoruz. Balayınızı da otelimizde geçirerek bu özel anlarınızı taçlandırmak isterseniz, düğününüzü burada gerçekleştiren çiftlerimize özel sürprizlerimiz ve hediyelerimiz bulunmaktadır. Royal Arena Hotel & Spa, benzersiz anlarınız için sizi bekliyor.

Olağanüstü Hizmetlerimiz

Royal Arena Hotel & Spa olarak sunduğumuz hizmetler, her detayın kusursuz olmasını sağlamak için özenle düzenlenmektedir. Kına ve bekarlığa veda geceleriniz için müzikten süslemeye dek her türlü hizmeti sunuyor, bu özel günlerinizi unutulmaz kılmak için çaba sarf ediyoruz. Ayrıca, balayı süitimiz ve çeşitli sürprizlerimizle yeni evli çiftlerimizin bu özel anlarını daha da güzelleştirebiliriz.

Ekonomik ve Esnek Fiyat Seçenekleri

Bütçenizi düşünerek, hafta içi ve hafta sonu için farklı fiyat seçenekleri sunuyoruz. Her bütçeye uygun çözümlerimiz ile hayallerinizdeki etkinliği gerçekleştirmenizi kolaylaştırıyoruz. Detaylı fiyatlandırma ve tekliflerimiz için bize ulaşabilirsiniz.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Kına ve bekarlığa veda geceleri, nişan veya düğün gibi toplu organizasyonlar için 400-500 kişiye kadar misafiri ağırlayabilecek kapasitemiz bulunmaktadır. Yemekli ve kokteylli organizasyonlar için de minimum 100, maksimum 450 kişilik kapasiteye sahibiz. Royal Arena Hotel & Spa, her türlü etkinliğinizi ağırlamaya hazır.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

  • Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

    Kına müziği, Kına süslemesi

  • Royal Arena Hotel & Spa Kına Gecesi Mekanları fiyatları ne kadardır?

    Royal Arena Hotel & Spa Kına Gecesi Mekanları fiyatları hafta içi kokteylli kişi başı 750 TL, hafta sonu kokteylli kişi başı 750 TL

  • Royal Arena Hotel & Spa kaç kişilik kapasiteye sahiptir?

    Royal Arena Hotel & Spa açık alan kapasitesi 100 - 450 kişiliktir

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%