Tümünü Görmek İçin Tıkla

Salus Spa

5.0 (1 Yorum)
None

Hakkında

Salus SPA’da Gelin Hamamı Keyfi

Salus Spa Adana’da gelin hamamı tercihlerinin başında geliyor. Hamam hizmetlerinin yanında Spa merkezi olan Salus Spa, estetik ve güzellik merkezi fiyatları bakımından çiftlerin bütçelerini sarsmayacak paketler sunuyor. Merkez, gelin adaylarının ve arkadaşlarının doyasıya eğlenebileceği tarzda tasarlanmış. Düğün öncesi eğlencenin ve sefanın doruğuna çıkabilirsiniz! Salus Spa, gelin hamamı düşünenler için eşsiz fırsatlar sunuyor. Çukurova Adana çevresinde özellikle gelin hamamı gibi eğlenceli aktivitelerin dışında sağlık ve güzellik için de Salus Spa ve Güzellik Merkezi tercih ediliyor. Salus Spa fiyatları konusunda endişelenmeyin! Dünya evine girecek çiftler, güzellik merkezinin kampanyalarından faydalanabiliyor.

Salus Spa ve Güzellik Merkezi

Salus Spa, batı ile doğunun estetik ve güzellik uygulamalarını bir araya getirdi. Hem gelin hamamı hem de güzellik ve profesyonel bakım hizmetleri için Salus Spa ve Güzellik Merkezi alternatiflerini değerlendirmelisiniz. Eğlence ve güzellik hizmetlerini aynı anda sunan güzellik merkezinde hem vücudunuzu hem de ruhunuzu dinlendirebilir ve eğlendirebilirsiniz. Düğün öncesi bakım ve güzellik ihtiyaçlarınıza gelin hamamı ile eğlenceyi de ekleyebilirsiniz. Çukurova Adana estetik ve güzellik merkezleri arasında öne çıkan Salus Spa, 2007 yılında kuruldu. Plastik Cerrahi Uzmanı Dr. Mehmet Verdi ve Dr. Hatun Çiçek tarafından hizmete açılan güzellik merkezinde modern hamam da bulunuyor. Sadece Çukurova Adana çevresinde değil ünü Türkiye’ye yayılan merkezde özellikle kadınların alabileceği birçok hizmet var. Gelin hamamı da bunlardan sadece biri.

Salus Spa’da Hangi Hizmetler Alınabilir?

Estetik ve güzellik adına aklınıza gelebilecek her hizmeti alabileceğiniz ender mekânlardan biri. Salus Spa; masajdan saunaya, bakım hizmetlerinden sıcak taş terapisine kadar özellikle gelin adaylarının güzellik ve estetik ihtiyaçlarını karşılayabilecek kapasitede bir mekân. Salus Spa’da gelin hamamı planlayan gelinler, stresli bir sürecin ardından buhar banyosunda gevşeyebilir. Buhar banyosu ile cildini güzelleştirerek, düğün öncesi güzelliğini perçinleyebilir. Mekânda gelin hamamı sonrası sauna hizmetlerinden de yararlanabilirsiniz. Vücudu dinlendirerek zindelik sağlayan Salus Spa saunası, üzerinizdeki stresle bağlantılı negatif enerjinin atılmasına da yardımcı olur. Böylece hem hamam eğlencesi hem de düğün eğlencesine kendinizi hazırlamış olursunuz. Salus Spa’nın buhar banyosu ve sauna fiyatları için telefon yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Hamam ve güzellik birimlerinde erkek ve kadın müşteriler hizmet alabiliyor. Geniş bir yelpazede hizmet sunan Salus Spa, son teknoloji ürünü cihazlar kullanıyor. Ayrıca gelin hamamı hizmetlerinden masaja, saunadan cilt bakımına kadar her türlü işlemde insan sağlığı ve hijyen ön planda tutuluyor. Bünyesindeki sağlık ve güzellik uzmanları, gelin adaylarını düğün öncesi mutlu edebilir.

Düğün Öncesi Cezp Edici Bakım

Salus Spa ve Güzellik Merkezi vücut bakım hizmetleri de gelin adaylarını cezp edebilir. Profesyonel vücut bakım hizmetleri veren Salus Spa, hidromasaj ve body peeling uygulamaları ile cilt temizliği, kırışıklık giderme ve cilt kapatıcı işlemler yapabiliyor. Her gelin adayının mutlaka ihtiyaç duyabileceği bu hizmetler için gelin hamamı öncesi veya sonrası Salus Spa ile iletişim kurabilirsiniz. Zamanınıza göre uygun randevu ayarlayabilirsiniz. Salus Spa hizmetleri arasında oldukça ilgi gören aroma terapi, bitki yağları ile uygulanan bir masaj yöntemi. Rahatlatıcı, dinlendirici ve oldukça gevşetici özelliği olan bu masaj da yine gelinleri cezp edebilir. Yaklaşık 1 saat uygulanan bu masajın düğün öncesi faydalarını tahmin edebilirsiniz. Salus Spa masaj fiyatları da yine gelin hamamı paketleri ile birlikte sunulabilir.

Türk Hamamında Gelin Hamamı

Salus Spa bünyesindeki Türk hamamı, Kemal Sunal ve Adile Naşit filmlerinden aşina olduğumuz geleneksel gelin hamamı konseptini sunabilecek özellikte. Türk hamamının gelin adaylarına sunduğu fırsatlar var. Hamamda organize edilen gelin hamamı veya kına programlarında eğlencenin doruğuna ulaşıyorsunuz. Salus Spa’nın nerede olduğu ve fiyatları konusunda bilgi vermeden önce öğrenmeniz gerekenler var. Salus Spa, gelin hamamı için en ideal güzellik merkezlerinden biri. Gelin adayları eğlence ile birlikte vücudunu göbek taşında keseletecek ve hamam masajı ile tanışacak. Güzellik merkezindeki hamamda gelin hamamı için gerekli malzemeler Salus Spa’dan temin edilebilir. Tercihinize göre farklı organizasyon seçenekleri ile de gelin hamamı programı hazırlayabilirsiniz.

Gelin Hamamı Nedir?

Gelin hamamında başlıca amaç, eğlencedir. Geleneksel hamam ortamında gelin adayının arkadaşları ve yakınları ile doyasıya eğlendiği, gelinin tarzına göre içeriğindeki eğlence türleri çeşitlendirilebilen kompleks bir eğlence çeşidi diyebiliriz. Örneğin; bazı gelin adayları gelin hamamı ritüelinde peştamal tercih ederken, bazıları da bindallı ile bir kına gecesi düzenleyebiliyor. Şenlik havasında göbek atılan, kadınların kurtlarını döktüğü eşsiz bir eğlence. Kadınlar matinesi gibi bir program olan gelin hamamında darbukalarla oynayabilirsiniz. Eğlencenin doruğa çıktığı bu programlarda gelin sultanlar gibi bir muamele görür. Konseptin gelinin tarzına göre hazırlandığı bu eşsiz eğlencede göbek taşı üzerinde hamam taslarını tef gibi kullanarak eğlenebilirsiniz. Veya gönlünüz nasıl isterse… Gelin hamamında nasıl bir kıyafet seçileceği de gelin adayının belirleyebileceği bir şey. Hamamdaki kına törenlerinde normal bir düğün mekânındaki gibi kıyafetlerle eğlence tertiplenebilir. Gelin adayı bindallı veya abiye giyebilir veya peştamalla göbek taşındaki yerini alabilir. Siz sadece nasıl eğleneceğinize karar verin!

Gelin Hamamında Nasıl Bir Program Yapılır?

Gelinin en özel günü öncesi en eğlenceli bekârlığa veda partisi olan gelin hamamı, gelinin adeta sultanlar gibi ağırlandığı bir ritüele dönüşüyor. Çiçeklerle bezenmiş göbek taşı üzerine kurulan gelinin önüne sarmalar geliyor, meyveler gidiyor. Sonra müzik ve kesintisiz eğlence… Yani sadece kadınlar, kadın kadına, doyasıya eğleniyor. Gelin adayına, gelin hamamında müstakbel kayınvalidesi veya görümcesi varsa üzerinde eleştirel bir bakış hissedebileceğini hatırlatalım! Ayrıca Salus Spa’daki eğlenceli gelin hamamı ritüellerine 10 yaşından küçük çocukların alınmadığını bilmelisiniz. Yorucu bir eğlencenin ardından gelin adayına bitkisel yağlarla masaj keyfi de yaşatılabilir. Gelinler, hamam sefasının ardından Salus Spa’nın güzellik ve profesyonel bakım uygulamalarından yararlanabilir.

Salus Spa Estetik ve Güzellik Merkezi Nerededir, Nasıl Gidilir?

Peki, Salus Spa’da eğlenceli bir gelin hamamı için merkeze nasıl gidilir, nerede konumlanmıştır? Salus Spa, 2012 yılında şu andaki mevcut adresine taşındı. Tam kapasite ile burada hizmet vermeye başlayan güzellik merkezi, “Güzelyalı Mahallesi 81115 Sokak No: 4 Çukurova Adana” adresinde gelin hamamı programları için sizleri bekliyor. Fiyat teklifi alarak daha detaylı bilgi edinebilirsiniz. Adana Şakirpaşa Havalimanı’nda 10 kilometre uzaklıkta bulunan merkez, Taşköprü mevkisine de 8 kilometrelik bir mesafede bulunuyor. Seyhan Barajı üzerindeki Menderes Adası Piknik Alanı’na ise sadece 2 kilometre. Merkeze ulaşım için navigasyon uygulamalarını veya adres bilgisi için telefon alternatifini kullanabilirsiniz. Siz yeter ki ulaşmak isteyin!

Salus Spa Fiyatları

Salus Spa gelin hamamının ve diğer hizmetlerin fiyatları için "Teklif Al" butonuna tıklayarak fiyat teklifi alabilirsiniz. Hamam hizmetleri içinde alınacak hizmetler için yapılacak görüşmelerde gelin hamamı eğlencesi dışında cilt bakım veya masaj gibi uygulamaların fiyatları farklılık gösterebilir. Örneğin hamam uygulamaları 60 liradan başlıyor. Masaj, profesyonel bakım hizmetleri ve fiyatları da hizmetin içeriğine göre değişiklik gösterebiliyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (1) 5.0

  • Ö**** & K****

    Harika bir gelin hamamı oldu sauna ve spadan çok memnun kaldık süslemeler ve sunum çok başarılıyı çok keyif aldık teşekkür ederiz.

Konum

Güzelyalı Mah, Salus Spa ve Güzellik Merkezi, 81115 Sk., Çukurova/Adana

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%