Tümünü Görmek İçin Tıkla

Seçer Apart

0.0 (0 Yorum)
None

Hakkında

Seçer Apart Hakkında

Seçer Apart yeşilin başkenti Rize ilinin Çamlıhemşin ilçesinde yer alıyor. Seçer Apart butik bir otel olup, hizmette sınır tanımıyor. Misafirlerinin balayında harika bir deneyim yaşayabilmesi için profesyonel kadrosuyla sizleri bekliyor. İşletme 600 TL başlangıç fiyatlarıyla hizmet veriyor. İşletme fiyat/performans dendiğinde bölgede rakipsiz bir şekilde hizmet veriyor. İşletme içerisinde ücretsiz halka açık otopark bulunuyor. Otel müşterileri olarak buradan rahatça faydalanabiliyorsunuz. Otelin hijyenine özen gösteren firmada otel odalarında düzenli olarak temizlik yapılıyor. Seçer Apart harika bir manzaraya sahip. Bu manzaranın avantajı da beraberinde geliyor. Sizi şehrin gürültüsünden uzak tutarak balayınız da kafa dinleyebilmeniz konusunda yardımcı oluyor. Ayrıca balayı müşterilerine özel olarak oda süslemesi ve odaya meyve sepeti ikramı sağlanıyor.

Seçer Apart Balayı Fiyatları

Otel 600 TL başlangıç fiyatlarıyla kar odaklı değil, müşteri odaklı hizmet veriyor. Seçtiğiniz veya seçmek istediğiniz hizmetler arasında kafanızın karışmasına izin vermeyen tesis, tek paket halinde hizmet sunuyor. Otelin balayına özel fiyat detaylarını öğrenmek için DüğünBuketi.com danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

Seçer Apart Nerededir?

İşletme doğanın tam göbeğinde kuşların cıvıltısının sizin sesinize karışmasına doğanın izin verdiği bir gölgede işletme yer alıyor. Otelin açık adresi aşağıda yer alıyor. Detaylı bilgi ve iletişim için iletişim numarasını kullanarak iletişime geçebilirsiniz. Adres: Çayırdüzü Köyü Yolu, 53780 Behice/Çamlıhemşin/Rize.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Konaklama Tipi
Oda Kahvaltı, Sadece Oda
  • Otelin Fiyatı
Gecelik fiyatları 600 TL'den başlıyor.
  • Giriş Çıkış Saatleri
Otelin giriş saati en erken 10.00'da yapılabiliyor. Çıkış saati ise 17'da yapılabiliyor.
  • Balayı Detayları
Balayı müşterilerine özel olarak oda süslemesi ve odaya meyve sepeti ikramı hizmeti sağlanıyor.
  • Çevre ve Konum
İşletme doğanın içerisinde yer alıyor. Dağ ve doğa manzarasına sahip. Ulaşım kişisel araç ile sağlanabiliyor.
  • Covid - 19 Tedbirleri
- Otel girişlerinde misafirlere ateş ölçümü. - Otel girişleri ve belirlenen bölgelere el dezenfektanı ve kolonya yerleştirilmesi. - Konaklamanız öncesi ve sonrasında odanın tamamen dezenfekte edilmesi. - Eldiven ve maskeli servis elemanı. - Özel havalandırma sistemi. - Sosyal mesafe kurallarına uygun düzen. - Masalar arasında en az 1,5 metre olacak şekilde aralık gibi önlemler bulunuyor.
Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Yorumlar (0) 0.0

Konum

Çayırdüzü Köyü Yolu, 53780 Behice/Çamlıhemşin/Rize

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%