Tümünü Görmek İçin Tıkla

Şehr-i Mahal Düğün Salonu

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Sakarya Şehr-i Mahal Düğün Salonu

Sakarya’da düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, baby shower kutlamaları ve kurumsal organizasyonları profesyonel şekilde hayata geçirebileceğiniz bir mekan: Şehr-i Mahal Düğün Salonu!

Her türlü organizasyonun eksiksiz bir şekilde düzenleyebileceğiniz bir mekandır. Sakarya’nın en meşhur düğün mekanı olarak nam salmıştır. Şehr-i Mahal Düğün Salonu, cazip fiyatları, avantajlı düğün paketleri ve lüks salonuyla hayalini kurduğunuz düğününüzü kusursuzca gerçekleştirmenize fırsat tanır. Şehr-i Mahal Düğün Salonu, rezervasyon bilgileri ve detaylı düğün planlamaları için, organizasyon ekibimiz ile bir telefonla iletişim kurabilirsiniz. Şehr-i Mahal Düğün Salonu’nun Düğün Buketi’ne özel sunduğu avantajlı fiyatları öğrenmek, bu ayrıcalıktan faydalanmak için “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayabilirsiniz. Sakarya’da kusursuz düğün kutlamalarının adresi belli! Peki siz yerinizi ayırttınız mı?

Kalabalık Düğünlerin Adresi Sakarya Şehr-i Mahal

Şehr-i Mahal Düğün Salonu, geniş, kolonsuz iç mekan düzenlemesi, iki katlı salon yapısı ve şık dekorasyonu ile lüks düğünler için ideal! 200 ila 2500 kişilik davetli sayısına hitap edebilen mekanda gerçekleştireceğiniz kutlamanıza tüm sevdiklerinizi davet edebilirsiniz. Şehr-i Mahal Düğün Salonu’nun dört yüz metrekarelik geniş ve ferah dans pisti, salonun her noktasından rahatlıkla görülebilmektedir. Kutlamanızın coşkusunu doyasıya yaşayabileceğiniz mükemmel bir mekan olmaktadır. Mekan, zengin menü seçenekleri, son teknoloji ses sistemleri ile keşfetmeniz için sizi de bekliyor!

Kusursuz Organizasyonlar İçin Şehr-i Mahal Düğün Salonu

Şehr-i Mahal, düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet, baby shower gibi geleneksel kutlamalarının yanında kurumsal toplantılar için de hizmet vermektedir. Mekanın bin beş yüz kişilik oturma, iki bin beş yüz kişilik de ayakta kapasitesi bulunmaktadır. Şehr-i Mahal Düğün Salonu’nun geniş ve ferah iki katlı salonunda, etkinliklerinizi yemekli veya kokteyl olarak hayata geçirebilmeniz mümkün. Şehr-i Mahal , profesyonel organizasyon kadrosu, ses, ışık, sahne görevlileri, mutfak ve hizmet ekibi ile, organizasyonlarınızın kusursuz geçmesini sağlamaktadır. Hayalini kurduğunuz farklı bir konsept varsa, Şehr-i Mahal ekibine, etkinliğinizi planlarken bunu söylemeniz yeterli! Şehr-i Mahal, kulis, gelin odası, bebek odası, oyun odası, mescit ve kafeterya imkanlarıyla davetlileriniz ve sizin rahat bir gün geçirmenize fırsat tanır. Organizasyon öncesinde ve sırasında, rahatça hazırlanmak ve kutlamanın keyfini doyasıya çıkarmak için mekanın hazırlık odaları adeta hayat kurtarıcıdır.

Şehr-i Mahal Düğün Salonu Fiyatları

Şehr-i Mahal Düğün Salonu, hizmetlerini düğün ve farklı organizasyonlar için farklı fiyatları bulunan düğün paketleri halinde sağlamaktadır. Zengin menü seçenekleri, farklı konseptte salon süslemeleri, düğün fotoğrafçısı, video çekimi gibi birçok hizmeti Şehr-i Mahal Düğün Salonu’nun düğün paketlerinde bulabilirsiniz. Düğün paketlerini fiyatları ve içerikleri ile tamamiyle sizin ihtiyaçlarınıza göre dönüştürebilirsiniz. Mekanın hizmetleri hakkında bilgi için organizasyon ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Şehr-i Mahal Düğün Salonu’nun Düğün Buketi’ne sağladığı cazip fiyatları öğrenmek, bu ayrıcalıktan hemen faydalanmak için “ücretsiz teklif al” butonumuza tıklayın!

Şehr-i Mahal Düğün Salonu Nerededir?

Şehr-i Mahal Düğün Salonu, Sakarya şehir merkezinde bulunmaktadır. Merkezi konumu sebebi ile Sakarya’nın en çok tercih edilen düğün ve organizasyon mekanı olan Şehr-i Mahal Düğün Salonu’na ulaşım kolay sağlanmaktadır. Toplu taşıma ve kişisel araçlar kullanılarak rahatlıkla ulaşım sağlanabilen Şehr-i Mahal Düğün Salonu, kendi otoparkına sahiptir. Otoparkında vale hizmeti de bulunan mekan, kişisel aracı ile gelen davetlilerinizin park sorunu ihtimallerini ortadan kaldırmaktadır. Şehr-i Mahal Düğün Salonu açık adresi: Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı Numara: 34 Serdivan/Sakarya  

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • SS
    S****

    Tam hayallerini kurduğum gibi geleneksel bir düğün gecesi eğlencem oldu burada. Baştan sona ben neyi talep ettiysem yerine getirdiler. İkramlar şahane, süslemeler çok şıktı. Müzikler sayesinde hepimiz çok güzel eğlendik.

Konum

Bahçelievler Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı No:34 Serdivan/Sakarya

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%