Tümünü Görmek İçin Tıkla

Tatlı Telaş Kır Bahçesi

5.0 (1 Yorum)

Hakkında

Tatlı Telaş Kır Bahçesi

Aydın'da bulunan Tatlı Telaş Kır Bahçesi; hayalinizdeki düğünü gerçekleştirebilmeniz için sizlerin istekleri ve beğenileri doğrultusunda size özel konsept hazırlıyorlar.

Mekanın kır bahçesi adeta hayallerinizdeki kır düğününü yapmanız için özenle düzenlenmiş. Tatlı Telaş Kır Bahçesi meşhur olduğu kır düğünlerinin yanında daha birçok harika etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Düğünün yanı sıra; nişan, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, kına gecesi, baby shower, açılış ve bayi toplantısı gibi çok geniş alanda farklı etkinlikler için hizmet veriyorlar. Sizleri de hem organizasyon ekibiyle tanışmak hem de mekanı daha yakından görmek için Tatlı Telaş Kır Bahçesi’ne davet ediyorlar. Böylece mekanın güler yüzlü, işinin ehli ekibini görmüş ve tanımış olursunuz. İşini tutku ve ilk günkü heyecanı ile yapan Tatlı Telaş Kır Bahçesi fiyatlarıyla da yüzünüzü güldürüyor.

Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nin Hizmetleri

Doğasıyla rüya gibi bir düğün için yemeklerin lezzetinin de ne kadar önemli olduğunun farkında olan Tatlı Telaş Kır Bahçesi, sunduğu catering hizmetinin yanı sıra menüde değişiklik imkanı ve menü tadımı gibi hizmetler de sunuyor

. Böylelikle önceden menüye hakim olarak tam istediğiniz gibi bir düğün yemeği menüsü oluşturabilir ve oluşabilecek aksiliklerin önüne geçmiş olabilirsiniz. Kokteyl veya yemekli organizasyonlar için 750 ile 1000 kişi arasında oldukça fazla bir kişi kapasitesine sahip. Ayrıca kapalı alanı bulunmayan Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nin açık alan kapasitesi de 750 ile 1000 kişi arasında değişiklik gösteriyor. Mekanın kokteyl kapasitesi ise 1000 ile 2000 kişi arasındadır. Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nin otopark kapasitesi ise 100 ile 150 araç arasında ve aynı zamanda sizlere vale hizmeti de sunuyor. Doğa manzaralı Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nin özelliklerinden bir diğeri de orman içinde ama aynı zamanda şehir merkezine yakın olması. Mekanın organizasyon görevlilerinden destek alabilir ve konsept ve tema geliştirme konusunda kendilerinden destek alabilirsiniz. Mekanı ve elbette ki düğününüzü unutulmaz bir hale getirmek için seçtiğiniz renkleri içeren fiyonklar, masa ve sandalye süslemeleri, çiçekler, mumlar, balonlar, ışıklar ve volkan gösterisi gibi ekipmanlarla süsleniyor. Işık, ses ve sahne hizmeti konusunda da fazlasıyla başarılı olduklarını söyleyebiliriz.

Tatlı Telaş Kır Bahçesi Nerededir?

Aydın’ın Söke ilçesinde bulunan Tatlı Telaş Kır Bahçesi; Kuşadası yolu üzerinde, Söke’nin merkezi bir bölgesinde yer alıyor. Tatlı Telaş Kır Bahçesi’ne toplu taşıma araçlarıyla ya da özel aracınızla kolayca gidebilirsiniz. Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nin açık adresi ise şu şekilde; Konak Mah., Yıldırım Sok., 7 / B, Söke / Aydın.

Tatlı Telaş Kır Bahçesi Fiyatları

Dönemsel kampanyalarıyla da misafirleri için fiyat avantajları sunan Tatlı Telaş Kır Bahçesi, genel olarak oldukça uygun fiyatlara sahip diyebiliriz.

Kaliteli hizmet, uygun fiyat mottosuyla Tatlı Telaş Kır Bahçesi’nde istediğiniz organizasyonu gerçekleştirebilirsiniz. Düğün fiyatları çeşitli etkenlere bağlı olarak değişiklik gösterdiği için ne bir rakam maalesef veremiyoruz. Çünkü talep ettiğiniz hizmete bağlı olarak fiyatlar değişiyor. Örneğin düğününüzü kaç kişilik yapacağınız veya yemekli mi yoksa yemeksiz mi yapacağınız, yemekli olsa bile menünün içeriğinin nasıl olacağına kadar çok fazla detay genel bütçenin değişimine sebep oluyor. Bunun içinde tamamen nasıl bir düğün istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Düğününüzü konsept, kişi sayısı, dekor, müzik, yemekli veya yemeksiz olması gibi detaylarına karar verirseniz, ortaya bir düğün bütçesi çıkarabilirsiniz. Bütçenizi, isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra Tatlı Telaş Kır Bahçesi düğün fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (1) 5.0

  • AT
    A**** & T****

    Burası gerçek manada harika. Hizmetler kaliteli mekan çok şık. öneriyoruz.

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%