Tümünü Görmek İçin Tıkla

The Peak Otel

0.0 (0 Yorum)

Hakkında

The Peak Otel Hakkında

The Peak Otel İstanbul ilinin Beyoğlu ilçesinde hizmetlerini sürdürüyor. En üst katında havuz başı düğün konseptini sizlere yaşatan otel, çiftlerin gözdesi oluyor. 150 TL’den başlayan fiyatları ile organizasyonlarınıza ev sahipliği yapıyor. Mekan hakkında detaylı bilgi almak isterseniz DüğünBuketi.com danışmanlarımızla iletişime geçebilisiniz.

Özellikleri

Taksim lokasyonunda bulunan otel, 5 katlı yapısıyla oldukça büyük bir alanda hizmet veriyor. Tüm ekibi işinde uzman, eğitimli kişilerden oluşuyor. Havuz başı düğün organizasyonlarını Terrace Restaurant bünyesinde veriyor. Davet alanında 500 ile 1000 kişi arasında kapasite sunuyor. Havuz başında misafirlerinizi deniz manzarası karşılıyor. Otelin 400 - 500 kişilik açılıp kapanabilen tavanlı terası da bulunduğundan mevsim şartlarına göre tercih yapabiliyorsunuz. Dekorasyon ise seçimleriniz doğrultusunda konsepte uygun süslemelerle destekleniyor.

The Peak Otel Havuz Başı Düğün Fiyatları

Otelde havuz başı düğün yapmak isteyenlere yemekli ve kokteyl seçenekleri sunuluyor. Menü tercihine, davetli sayısına ve etkinlik gününe göre fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor. Kokteyl davetler hafta içi 150 - 200 TL, hafta sonu 200 - 300 TL arasında oluyor. Yemekli düğün fiyatları ise hafta içi 200 TL’den, hafa sonu 300 TL’den başlıyor. Güncel fiyatları öğrenmek için ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurabilirsiniz.

Sunduğu İmkanlar

The Peak Otel bünyesinde düğün yapacak çiftler organizasyon sonrası balayı suitinde konaklayabiliyor. Misafirler girişte karşılama kokteyli ile karşılanıyor. Sonrasında ise usta şeflerin hazırladığı menüler ikram ediliyor. Alkollü ve alkolsüz içecekler tercihinize göre menülere dahil ediliyor. Otelin organizasyon sorumlusu planlama sürecinde özenle çalışıyor. Müzik yayını orkestra ile sağlanırken, fotoğrafçı ise geceyi kayıt altına alıyor. İhtiyacınız olan tüm hizmetler mekan bünyesinde profesyonel şekilde karşılanıyor.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul ili Beyoğlu ilçesinde yer alan The Peak Otel, Taksim’de konumlanıyor. Merkezi bir bölgede yer alırken, metrobüse de oldukça yakın olması tercih edilirliğini arttırıyor. İster toplu taşıma kullanarak isterseniz de kendi aracınızla rahat ulaşım sağlanabiliyor. Üstelik aracıyla gelecek misafirler için 50 araç kapasiteli otopark da bulunuyor. Mekanın açık adresi ise; Asmalı Mescit Mahallesi, Oteller Sokak, No:1 D:3, 34430 Beyoğlu / İstanbul.

Daha fazla göster

İletişim bilgileri

Yorumlar (0) 0.0

Bu senin İşletmen mi? Hemen Sahiplen.

Bilgilerinin güncel olmasını sağla. Yeni müşteriler bulmak için lütfen ücretsiz araçlarımızı kullanın
Başvur

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!

Ücretsiz Teklif Al
Senin için en uygun 10 firmadan ücretsiz fiyat teklifi almamızı ister misin?
10 Firmadan Teklif Al
0
%